Jump to content
Dogomania

Jaka jest najlepsza karma z Rybą ????


Hawanka

Recommended Posts

  • 6 months later...

Mogę Ci polecić coś, co moja sucz jak na razie jadła najchętniej. Karma ma całkiem przyzwoity skład, ładną zawartość mięsa i białka. Nazywa się Fitness Trainer. W sumie nie karmię już nią, bo zrobiła się mało dostępna ;) Jest w wersji z rybą i ziemniakami dla psów małych ras. Chyba najdrobniejsze granulki, jakie widziałam do tej pory. Ale jest dość droga - ok. 18 zł za kilogram w 3 kg opakowaniu. I niestety, trzeba ją kupować w zwykłym sklepie, bo na necie nie widziałam:(

Link to comment
Share on other sites

Taste of the Wild wersja rybna (Pacific Stream, dla psów w każdym wieku), Fish4Dogs (Finest Fish4Puppies dla szczeniąt). Ewentualnie Purina Pro Plan Puppy Salmon & Rice.

Jeżeli potrzebujesz takiej karmy ze względu na nietolerancję innego mięsa, to zwróć uwagę przy wyborze, czy nie jest tak, że karma nazywa się "z rybą", a tak naprawdę większość mięsa w niej to np. kurczak. Te co podałam są ok.

Aha, i niekoniecznie szukaj jak najdrobniejszej. Dobrze jest przyzwyczajać psa małej rasy do "chrupania" trochę większych granulek, pomaga to czyścić zęby, a jak wiadomo takie rasy mają większą skłonność do osadzania się kamienia nazębnego ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Jesli chodzi o Trainera to jakis czas karmiłam swoje psy tez ale fakt robi sie niedostepna wiec dalam sobie z nia spokoj,mało tego moje Yoreczki zaczeły łysiec po tej karmie,nie mowiac o tym ze miałam koty tez na trainerze i gubiły siersc jak oszalałe.ale znalazłam alternatywe dla tej karmy,.,cenowa i jakosciawa .Karma to Josera.Ma tez mały granulat miniwell i po podawaniu tej karmy po 5 tyg juz widze poprawe mała coprawda ale jest w kondycji siersci moich zwierzat.Maja tez rybe.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[U]gdzies znalazlem info o tym czym są produkty organiczne: [/U][I]
Żeby było łatwiej zrozumieć, o czym tu w ogóle piszę, pozwolę sobie przytoczyć krótką definicję produktów organicznych.
Organicznym (ekologicznym) nazywam jedzenie uprawiane w glebie, która nie jest traktowana pestycydami (środkami ochrony roślin), czy nawozami sztucznymi. Mięso zwierząt hodowanych w gospodarstwach, w których mają one nieograniczony dostęp do wybiegu (tak, nawet świnki hasać mogą po zagrodzie...) to właśnie mięso pochodzenia organicznego. Antybiotyki w takiej hodowli używane są zgodnie z ich przeznaczeniem (czyli tylko do leczenia), a pasza, którą podaje się zwierzętom również jest pochodzenia organicznego. Istnieją szczegółowe [URL="http://www.ekoglob.most.org.pl/rolek.htm"]definicje[/URL] i [URL="http://www.ekoglob.most.org.pl/metgosp.htm"]opisy[/URL] tej metody uprawy i hodowli, co sprzyja komunikacji mędzy producencentami a konsumentami. Czasem po prostu warto wiedzieć, że na pewno mówimy o tym samym.

[/I]Pronature jest w tej chwili zupelnie inną karmą niż te które znamy, jej skład to numer jeden wśród dostępnych karm. Myślę, że jeśli ktoś dotychczas używał np. Orijen, Taste of Wild lub czegoś tego typu to płacił podobną kwotę.

My mamy bardzo delikatnego psa dużej rasy i wolimy nie oszczędzać na karmie, je to co jest najlepsze na rynku , dla psów małej rasy Pronature bedzie niedrogie, to jest wydajna karma (widze po swojej psinie)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo interesujący skład - kaczka z pomarańczą, ale cena też niczego sobie. 339,00 złotych za 13,6 kg, to chyba lekkie przegięcie. Pozostałe wersje Pronature, to zbożówki, bo czym innym jest w jej składzie ryż, jęczmień czy owies.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...