Jump to content
Dogomania

Borys,Rambo,Sara,Murzyn i Mała


agabytom

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśłi wypaliłby dom stały dla Placusia-tymczasowicza Oktawii (oczekiwana jest wizyta przedadopcyjna tego domu zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej-20 km od Katowic bodajże) to Rambo; psiak z buzią zdeformowaną miałby po nim miejscówkę. okolice Płocka, ogród, wypasiona luxusowa buda, nie byłby w kojcu więc musi byc (wygląda na to że jest przyjacielski) zgodny do innego pieska i innych które tam są, choc nie są razem na jednym wybiegu.
Ktoś wcześniej deklarował opłacenie pierwszego miesiąca za psiaka, trzeba by uzbierac stałe deklaracje. Stawka 450 zł miesięcznie za psa jego gabarytów.

a może tutak ktoś się trafi z okolic Dąbrowy i nie trzeba będzie czekac długo na wizytę przedaopcyjną dla Placusia.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ pan,który chciał zabrać Boryska po kastracji się rozmyślił więc zostaje hotelik...
Mam jednak olbrzymią prośbę;]
Nie mam pojęcia jak to się odbywa.
Czy któraś z kochanych ciotek zajmie się tym ze mną?

Co do Murzyna,jest nieciekawie,ale znalazła się wspaniała, kochająca Kasia i po wizycie dzisiaj w schronisku,wiem,że Murzyn ma już dom w Kasi sercu i nie pozwoli mu umrzeć ze strachu w schronisku :multi:

Link to comment
Share on other sites

Aga,
dobrze jest słyszeć, że ktoś pokochał Murzynka. Zasługuje na to. Moje serce poruszył Borysek i pomogę we wszystkim, w czym mogę pomóc. Doświadczenia hotelowego też nie mam, ale jestem przekonana, że znające się na rzeczy ciotki (sonikowa albo negri?) pokierują i wspomogą radą.

Na ten moment mamy zaklepaną kolejkę u Megii oraz miejsce w Brodnicy. Trzeba będzie pewnie zorganizować psisku transport. Trzeba będzie go wypisać/wykupić ze schroniska (jak widzicie, na tym się nie znam w ogóle).
Co do hoteliku - zajmę się finansami.
Czy o czymś zapomniałam?

I jakby był potrzebny, mój tel.: 501-508-632,
Gośka

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie...jestem załamana....
Murzyn ma szanse na kochający domek.Niestety w takim stanie nie nadaje się do transportu....
Kasia weźmie go przed świętami,ale musi się troszkę chociaż przestać bać!!!

Ale w Bytomskim schronisku nie ma szans :placz:
Jest coraz gorzej z tego co widzę:placz:
Wczoraj jak byłyśmy u niego nie wychodził zza budy.
Jednak jest nadzieja.
Dzisiaj podszedł do Kasi na metr!!!
Potrzebny tymczas albo hotelik na cito!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Trudno mi coś wymyślić dla Murzynka, daleko jestem i DT nie mam...
Musze też wycofać propozycję hotelu dla Borysa, miejsce było rezerwowane dla psa z Boguszyc i jednak pojedzie pies z Boguszyc. Troche to wszystko trwało zanim się wyjaśniło, ale pociesza mnie fakt, ze Borysek jest też zapisany do Megii - to zdecydowanie bliżej i Gos będzie mogła go może odwiedzać :-) I tak jednak musiecie jak najszybciej zacząć zbierać deklaracje, bez tego ani rusz...
Jak on sie czuje po kastracji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabytom'] Zajmiesz się deklaracjami?Nie mam zielonego pojęcia co i jak!![/QUOTE]

Kochana, wybacz ale nie mogę. Mam kilka psów w hotelach i ledwo daję radę z rachunkami, dziurami budżetowymi itd. Musisz po prostu napisać troche pw z prośbą o pomoc, najlepiej pisac prosto z mostu - że to szansa dla psa w okropnym stanie. Pooffuj tez na innych watkach, zwłaszcza tych dużych psów - może tam będą wielbiciele kaukazów.
Wszystkei deklaracje wpisuj w pierwszym poście, zeby było wiaodmo ile juz masz i ile brakuje. Zbieraj też deklaracje jednorazowe, choc wiadomo, ze podstawa musza byc te miesięczne - zebyś nie została z psem w hotelu i bez pieniędzy na opłaty :roll: Ja napisze do kilku osób, gos na pewno też. :-)

Link to comment
Share on other sites

Aga, wysłałam Ci pw.
Naprawdę się polecam.
Też jestem nowa, ale jak trzeba będzie, to się nauczę, czego jeszcze nie umiem;-)

Kolejki u Megii pilnuję, z kasą pomogę, naganiać na wątek też mogę.
Hotel będzie kosztował 450 zł za miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gos'] Kolejki u Megii pilnuję, z kasą pomogę, naganiać na wątek też mogę. [/QUOTE]

To podstawa :- ) Piszcie, zbierajcie, blagajcie - im więcje osob to zajrzy, tym większe szanse na wyjazd Boryska.
Gos, Aga zajrzyjcie na pierwsze posty Bacy i Ogryzka z mojego podpisu 0 tam widać "proces" zbierania ;-)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie kolejka szybko idzie i w przyszłym tygodniu moze być miejsce dla psiaka. Ale jest jedno ale - czy on nie jest agresywny i czy moze przebywac z suczkami? I jak u niego z psami? Jak na razie zapowiada się że będzie miał osobny kojec ale na spacery i wybieg bedzie chodził z innymi psiakami, przewaznie z suczkami. Ja mam swojego osobistego kaukazowatego Miszę, który był moim tymczasowiczem i został na stałe ale tych Panów chyba nie będę blizej poznawać:cool3: I nie musicie śpieszyć się, jeżeli chodzi o mnie - miejsce będzie czekać a ja sobie trochę odpocznę przy mniejszej ilości psiaków. Chce żebyście tylko wiedziały że jest;)

Link to comment
Share on other sites

Megii1;]
Super,że jesteś;]
Borysek już nie jest sam z Wami wszystkimi;]

Hmmmm....Nie widziałam go w kontakcie bezpośrednim,jednak patrząc na pokojowe relacje z sąsiadami z kojcy obok i jego ogólne zachowanie,psiak jest raczej ciapowaty;]
Na pewno wiem,że z kotami nie należy go przedstawiać bliżej;]
Ale co do innych psów,nie sądze,żeby stwarzał problemy;]
Oczywiście ,porozmawiam z pracownikami,czy nie widzieli jakiejś agresji z jego strony.
Ale to psisko nawet nie szczeka;]tylko podstawia tyłeczek do głaskania ,albo siedzi na dachu budy;]
ludzi uwielbia;]
jak się wejdzie do boksu,zaraz skacze,cieszy się]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...