Jump to content
Dogomania

Szukam CTR-a wystawowego


Pony Dog

Recommended Posts

  • 6 months later...

Witam
mam hodowle Magiczna Czerń FCI - mam obecnie szczeniaki jeden chłopak jest wybitnie wystawowy i hodowlany, piekny, mocny z bogata szatą. Pozostałe też są super ale maja juz inny włos taki jak moja suczka Kordula.
Będę z nią na wystawie w Inowrocławiu.

Zapraszam na moja strone chłopak ma na imie Quicstep

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Przeklejam z innego forum:

Mamy informację od koleżanki z forum: od wczoraj, w schronisku w okolicach Witaszyc (Jarocina) przebywa 6 letni terier rosyjski, pies rodowodowy, Pogo. Ma wspaniały charakter, jest karny i mądry. Ma chore oczy. Pies nauczony życia z ludźmi, każdy dzień w schronisku to dla niego trauma.
Jeśli ktoś chciałby przygarnąć psa, prosimy o kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W samej nazwie tej rasy jest odpowiedź gdzie tak naprawdę mozna i trzeba szukać takiego psiaka/ Ja sama osobiście mam 2. Przywiozłam z Moskwy i nie narzekam. Mogę naprawdę polecić super hodowlę, ale nie w Polsce. Podstawa wyboru - to wymaganie badań rodziców psiaka na chorobę DYSPLAZJĘ!!!
Niech Pani do mnie napisze na prywatny mail i sprawa będzie załatwiona.

Link to comment
Share on other sites

Załozycielka wątku juz od dawna ma czernysza z doskonałej polskiej hodowli. A import psa z Rosji odradzam "świeżakom". Rosyjscy hodowcy czernyszy są znani z tego że najlepiej zapowiadających się szczeniąt nie sprzedają za granicę, szczególnie nieznanym osobom. Lepiej kupić psa z dobrej polskiej hodowli, wkręcić sie w rasę, zdobyć wiedzę, doświadczenie i znajomości a dopiero potem próbować importu z Rosji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Corason']W samej nazwie tej rasy jest odpowiedź gdzie tak naprawdę mozna i trzeba szukać takiego psiaka/ Ja sama osobiście mam 2. Przywiozłam z Moskwy i nie narzekam. Mogę naprawdę polecić super hodowlę, ale nie w Polsce. Podstawa wyboru - to wymaganie badań rodziców psiaka na chorobę DYSPLAZJĘ!!!
Niech Pani do mnie napisze na prywatny mail i sprawa będzie załatwiona.[/QUOTE]
Chętnie poczytała bym,co Pani ma jeszcze do powiedzenia na ten temat.
Bardzo mnie to zaciekawiło.

Link to comment
Share on other sites

Corason.

Ciekawe, ja chyba nigdy nie widziałam Twoich piesków.(importów) Zastanawiam się czy wiesz co to jest exsterier????

Czy Twoje psy były kiedykolwiek na wystawie i czy oceniał je sędzia? czy wiesz ile jest importów które jak szybko wkroczyły na ring tak szybko z niego zeszły?

Bardzo jestem ciekawa Twoich importów. Może nam pokażesz jakieś fotki?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moje psy jeszcze zamłode, żeby ich wystawiać. Przyjdzie i na to czas. Nie zamierzałam nikogo urazić. Szkoda, że tak to odbieracie. Sami doskonale wiecie, że jak ktoś od nas przyjeżdża na wasze wystawy, to wygrywa. To prawda, że nikt przy zdrowych zmysłach, nie sprzeda bardzo dobrego psa, ale rodzynki trafiają się. Doskonałych niema, ale każdy o takim marzy. Zapraszam Was na nasze wystawy i życzę wygranej. Może kiedyś spotkamy się

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nasze psy również wygrywały z waszymi Zw.Sw. u rosyjskich sędziów.Mało jak widać wiesz na ten temat.Nasze psy mają również w rodowodach najlepszych rosyjskich reproduktorów i przodków z najlepszych lini rosyjskich.
Widziałam także Twoje psy.?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja mam 3 teriery, dwa kupione w Polsce i jednego z Rosji. Taki książkowy charakter ma ten przywieziony ze wschodu,ale może to przypadek. Chyba nie do końca jest tak,że Rosjanie nie sprzedadzą nam dobrego szczeniaka- sporo importów wygrywa na naszych ringach. Kupując 8-mio tygodniowe szczenię to zawsze jakaś loteria.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...