Jump to content
Dogomania

Formuje się grupa ratownicza OSP w Warszawie


Flaire

Recommended Posts

[quote name='OlaAB']a jak ja się pchałam to nie było odzewu :eviltong: :-([/quote]

Oj kurczę, jak możesz Olu, a tak kombinowałyśmy z Dorotą żeby Ciebie wykołować, no!;) :lol:
Musimy z Berkiem chyba o jakiś zaproszeniach pomyśleć...:roll: :evil_lol:

Fajnie że zainteresowanych przybywa, i jeszcze fajniej że nie ja będę się głowić nad grafikiem spotkań!:multi: :loveu: Biedna ta nasza Berek, oj biedna...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Davie']Oj kurczę, jak możesz Olu, a tak kombinowałyśmy z Dorotą żeby Ciebie wykołować, no!;) :lol: [/quote]

no tak też sobie pomyślałam :mad: , ale wiesz: jak wyrzucają drzwiami to są jeszcze okna...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie'] Biedna ta nasza Berek, oj biedna...;)[/QUOTE]

Oj bardzo biedna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[B]Berek[/B], Twoja tworcza osoba sciagnela tutaj wszystkich tropicieli z Warszawy :loveu: Oj, oj, oj ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Berek, dziel na grupy i korzystaj ze świtków o rosie - zaczynaj najpóźniej o 5 rano. Tak kiedys naprawde zaczynalismy w Krakowie, olbrzymi park byl caly nasz do tropienia...i do przeszukiwania... Choc czasem mozna bylo znalezc "zaginionych inaczej"...

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Czy masz na myśli zagubionych inaczej tak: :drinking: czy tak::loveu: ?

Ja swego czasu dokładnie na terenach Berka duuuużo takich :loveu: spotykałam, na początku to było krępuące a potem :mad: to już mi było wszystko jedno:razz: [SIZE=1]aż do czasu kiedy spotkałam tam jednego takiego co sobie szedł drogą bez ubrania zupełnie, za to w adidasach...:crazyeye: :2gunfire: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FikuMiku']aż do czasu kiedy spotkałam tam jednego takiego co sobie szedł drogą bez ubrania zupełnie, za to w adidasach...:crazyeye: :2gunfire: [/SIZE][/QUOTE]

Wyjatkowo cenie u ludzi taka dbalosc o szczegoly :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FikuMiku']bo to bylo na prawde hmmm specyficzne spotkanie a ja mialam wtedy jakies lat 13? No i na początku myslalam, ze to dziewczynka, ehh, no teraz to się z tego śmieję ale wtedy to mi mniej bylo wesoło...[/QUOTE]


Florkowa, czy chcesz o tym porozmawiac? :razz: Zapraszam na terapie ... Ty cos ugotujesz :eating: a ja wyslucham Twoich wspomnien :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']
A tymczasem do zebrania chętnych do grupy tropiącej - rekreacyjnie! - potrzebne są niezłe podchody - temu za daleko, ten nie ma czasu, innemu za wcześnie... tamten by wolal we czwartek a nie w piątek, a inny z łaski weźmie udział w zajęciach, ale trzeba go przywozić i odwozić. I tak dalej, i tak dalej.
:cool3:
[/quote]
Tiaaa, a jak chetne sie znajduja to sie okazuje, ze :
[quote]Chwilunia, dajcie odetchnąć. :lol:

(...) - trzeba chętnych dzielić na grupy, bo to okrutnie czasochłonne i żeby wszyscy skorzystali, siłą rzeczy musi nas być mało.[/quote]
:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Florkowa, czy chcesz o tym porozmawiac? :razz: Zapraszam na terapie ... Ty cos ugotujesz :eating: a ja wyslucham Twoich wspomnien :drinking:[/quote]

Oj tak, tak! [SIZE=1]I już nigdy nie pójdziecie tropić w te rejony...[/SIZE]
[SIZE=1]A tak poza tym to po wtorku i dziemy zwiedzać inne parki pełne zboczeńców, pamiętasz?:razz: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FikuMiku']Oj tak, tak! [SIZE=1]I już nigdy nie pójdziecie tropić w te rejony...[/SIZE]
[SIZE=1]A tak poza tym to po wtorku i dziemy zwiedzać inne parki pełne zboczeńców, pamiętasz?:razz: [/SIZE][/QUOTE]


No pewnie, ze pamietam :razz:

Link to comment
Share on other sites

a jest już jakiś planowany termin, czy cokolwiek?
Ja mogę się chętnie włączyć w organizację, jak miktoś powie dokładnie, w czym mogę pomóc (czy np trzeba coś załatwić, zadzwonić, umówić, napisać..) tylko że jestem zupełnie zielona w tym temacie, ale chodzi juz za mną taki pomysł od dłuższego czasu :) tylko jakoś nie wierzyłam, że to może być możliwe ;)

Link to comment
Share on other sites

Megii,

chyba najrozsądniej jednak organizować to w małych grupach, naprawdę.

Ja na razie nie podejmuję się tego rozbujać na skalę przemysłową, że tak powiem. ;)

A ludziska z południa / wschodu / zachodu stolycy nie mogliby się w takie kółka tropiące zorganizować?
Wtedy odpada kwestia kłopotliwych dojazdów itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Co do takich róznych gołych panów to istnieje tzw. wypowiedź doskonała która ich totalnie zniechęca do życia - nie wiem czy moge jednak ją tutaj zacytować...[/quote]

Tak... chyba wiem co masz na myśli, ale to trzeba mieć niezły refleks i chyba być otrzaskanym, żeby nie ulec tak zwanemu szokowi:roll:
[SIZE=1]Ze dwa lata temu miałam podobna sytuacje w pociągu bez przedziałów, zanim zdążyłam cokolwiek powedzieć, facet wyskoczył z pędzącego pociągu:crazyeye:[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][SIZE=2]No ale już przestaje straszyć forumowiczów dziwnymi treściami mojego życia...;)[/SIZE] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Off Topic ale może się przyda (byle nie nam :razz: ).

W takich sytuacjach należy:

1. Spojrzeć takiemu panu wyraźnie w okolicę... hm... poniżej pasa...
2. Zrobić zdziwioną, a trochę i smutną minę
3. Unieść brwi i...
4... powiedzieć zdumionym tonem: o jejku, wygląda to jak penis tylko strasznie maleńki!

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']No to niech się uda do Janka - przeca parę stron wcześniej są namiary...? ;)[/quote]Tak naprawdę, to ten topik miał być o tym właśnie ;-). Natomiast w dziale Szkolenie jest chyba kilka topików, gdzie ludzie z Warszawy próbowali się umówić na tropienie - może wartoby tam się umawiać?

W końcu
[quote name='Berek']A ludziska z południa / wschodu / zachodu stolycy nie mogliby się w takie kółka tropiące zorganizować?
Wtedy odpada kwestia kłopotliwych dojazdów itd.[/quote]
Berek, a znasz dobre tereny, gdzie można tropić w tych okolicach? Bo z tym najtrudniej... Już kiedyś nas facet z widłami gonił, wolałabym nie powtarzać takiej sytuacji... Ale może o odpowiedź poproszę na priv, ewentualnie w dziale Szkolenie - może to dobry temat na nowy topik - Gdzie tropić... :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...