Jump to content
Dogomania

Formuje się grupa ratownicza OSP w Warszawie


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
  • 4 months later...

Wlasnie ,to ciekawe ,bo jakis czas temu Flaire zachecala zeby sie zglaszac do niej ale nigdy nie odpowiedziala na to zgloszenie .Tez mnie nurtuje czy ta grupa wreszcie powstala .
A swoja droga czy wszystko musi byc na Bemowie ,w Piastowie ,w Laskach albo jeszcze gdzies dalej ode mnie :-(

Link to comment
Share on other sites

Fajnie maja .Moje pieski to pieknie szukaja czlowieka ale co z tego ,jak na pewno nie szukaja go zeby pomachac ogonkiem :-) raczej zeby zabki zatopic :-)
Ale moze z ciekawosci poszlabym na taki nabor zobaczyc jak to wyglada .Tymczasem mozna cwiczyc z psem w lesie szukanie czlonkow rodziny.
Szkoda ,ze temat tu na dgm umarl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']ja bym może z Atosem i chciała spróbować (jego ulubioną komendą jest "szukaj") ale ... brak mi już czasu[/quote]

No to na ratownictwo tez bys nie miala czasu :-)
Ja czasem bawie sie w tropienie ale co to za zabawa w pojedynke .

Link to comment
Share on other sites

no to dawaj info kiedy sie spotykacie, to jak akurat nie będę miała treningu/zawodów to bym z Atosem może wpadła
z tym, że my jesteśmy zieloni jak trawka na wiosnę... czasami tylko coś "gubię" i każę Atosowi szukać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Ja nie wiem ,ze nikt nie chce "sportowac sie "z psami po mojej stronie Warszawy.Tu sa ogromne polacie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w zasiegu lini autobusowej i co ,nic , wszyscy gardza tymi pieknymi okolicami :-([/quote]
dokładnie :( wszystko na północy, a u nas na południu super tereny leżą odłogiem :(
Magda, najwyżej same sobie coś zorganizujemy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...