Jump to content
Dogomania

Zawody 2-3 maja 2010


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daleko, ale w Bydgoszczy są zawsze fajne zawody, a możliwość zobaczenia po raz kolejny Mariolki bardzo kusi. Mam wątpliwosci, co do dat. Według mnie 2-3.05.2010 to niedziela i poniedziałek. No i dobrze, na śmierć zapomniałam, że 3 maja, to też wolny dzień. Z racji powrotu do domu 1-2.05 byłby lepszy.

Link to comment
Share on other sites

Tiaaaa, zawody mogą być teraz w Pipidówie na końcu świata, ale jak się Mariolka zapowie, to chętnych nie zabraknie :evil_lol:.

Mariolko, zapraszamy do Warszawy jesienią 2010 :loveu:, to już o frekwencję nie musimy się martwić. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie byłam w Bydgoszczy tak dawno, że prawie zapomniałam, jak to jest :oops:. Niestety w ten weekend będziemy się lansować w trochę innej części kraju.

[SIZE=1]To może teraz zaproponuje ktoś termin niepokrywający się z DCDC? :razz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Ja też bym wolała 1-2, ale nasza wystawa jest 3-go i szefostwo życzy sobie nas na wystawie. Ale może jakąś inną atrakcję wymyślę na 1-go, skoro Mariolka się wybiera;) i czołówka z ruskiej granicy. Jakoś pod wpływem lektury tematu budzi się we mnie organizator:cool3:[/QUOTE]

Zawody 3 dniowe? Wilk syty i owca cala? :cool3:

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Magda, a ta wystawa to krajówka? A możesz sprawdzić, kto sędziuje boksery i bulle?
Tak "na wszelki wypadek":razz: bo jak bym się dobrze zorganizowała z robotą to kto wie;) Ale w przyszłym roku powinnam mieć bardziej agilitowo-wyrozumiałą szefową ;-) to może mnie puści....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga'] może jakąś inną atrakcję wymyślę na 1-go, skoro Mariolka się wybiera;) i czołówka z ruskiej granicy. Jakoś pod wpływem lektury tematu budzi się we mnie organizator:cool3:[/quote]
Mamy październik, do maja daleko a juz się robi gorąco, to może i Mariolka wymyśli coś nowego. Skoro to bedzie cieplutka wiosna to dlaczego by nie biegać w mini.:roflt:
[SIZE=1]Ostatnio bydgoszcz nie miała szczęścia do pogody, zamówcie zaklinacza.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neo&Anti']Mamy październik, do maja daleko a juz się robi gorąco, to może i Mariolka wymyśli coś nowego. Skoro to bedzie cieplutka wiosna to dlaczego by nie biegać w mini.:roflt:
[SIZE=1]Ostatnio bydgoszcz nie miała szczęścia do pogody, zamówcie zaklinacza.[/SIZE][/QUOTE]

Widzę , że się rozpędzasz a do maja daleko. Jak teraz jest mini i blond loczki to nie wiem z czym wyskoczysz bliżej zawodów. Strach się bać:evil_lol:
Ale trzymam kciuki za dotrzymanie obietnic :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

My byliśmy w Bydgoszczy 2 lata temu jeszcze w zeróweczkach i bardzo miło wspominamy te zawody, postaramy się stawić:razz:

[SIZE=1]Moim zdaniem Mariolka w przyszłym sezonie powinna zmienić kolor włosów bo to nie przystoi tak w tym samym... Może rudość jakaś? :razz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
[SIZE=1]Moim zdaniem Mariolka w przyszłym sezonie powinna zmienić kolor włosów bo to nie przystoi tak w tym samym... Może rudość jakaś? :razz:[/SIZE][/quote]
Mariolka nie może zmienic włosów, bo to jest jej znak rozpoznawalny. Zreszta jest bardzo zapracowana, jak nie biega z psem, to występuje.

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=jBkjfo6BK-4"]YouTube - Kabaret Paranienormalni- Mariolka[/URL]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=omLatBnKyPk&feature=related[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...