Jump to content
Dogomania

Malamucik i czkawka:(


Floyd

Recommended Posts

witam mam prosbe do wszystkich o pomoc w sprawie malamuta i...czkawki :(otoz moj 3-miesieczny AuroX:) od jakiegos czasu cierpi na czkawke i nie wiem z jakich przyczyn, przegladajac forum takze nie znalazlam nic na ten temat wiec jestem w kropce :-? jesli ktos moglby udzielic mi jakiejs rady bede bardzo wdzieczna:), szczerze mowiac ta cala czkawka coraz bardziej mnie niepokoi
pozdrawiam wszystkich:)

Link to comment
Share on other sites

a jesli chodzi o jedzenie to dostaje sucha karme friskies junior oprocz tego ryz gotowany z kurczakiem-nic innego nie chce jesc :) , no i jakies przysmaki za zalatwianie sie napolu :lol: oprocz tego dajemy mu jeszcze bialy serek, narazie nic poza tym bo jest jeszcze maly i nie chcemy mu dawaac jakichs mieszanek

Link to comment
Share on other sites

:):):)

Ależ mnie wspominki naszły :) Pamiętam, że kiedys ja załozyłam gdzieś tu podobny topik :) martwiłam się czkawkami mojego małego hasiorka :) też często je miewał, ale przeszło nawet nie wiem kiedy :) Dziś jest juz dużym rocznym huskim i czasami mu się jeszcze zdarzy mieć czkawkę ;) ale szybciutko przechodzi. Nie masz sie czym martwić, bo to taki urok małego szczeniaczka - jak mi ktos kiedyś napisał :)


pozdrówki dla Ciebie i maluszka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...