Jump to content
Dogomania

Pogotowie dla Zwierząt - SOS Dalmatyńczyki /aktualizacja w pierwszym poście


roma_121

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Analiza składu: białko 21%; tłuszcz 19%; skrobia 37,6%; włókno strawne 5,4%; włókno surowe 2,2%; Omega 6 4,4%; kw. linolowy 4,3%; Omega 3 0,8%; EPA+DHA 0,33%; wapń 1%; fosfor 0,8%; miedź 33mg/kg; cynk 200mg/kg; wit A 35000IU/kg; biotyna 3mg/kg; kw pantotenowy 145mg/kg; niacyna 965mg/kg;
Energia metaboliczna 4182 kcal/kg.

Bea, dzięki za te pytania. Warto by wiedzieć, bo chciałabym aby ta karma trafiła konkretnie do Delty, bo dalmaty to nasze oczka w głowie.

Jeśli taka karma Wam pasuje to dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Rocky marnieje z dnia na dzień, dzisiaj byłam z nim na spacerku, ostatnio również. Siedzi w boxie w kołnierzu (dziś się kołnierz połamał więc mu zdjęłam) Ciągnie na smyczy (nic dziwnego). Umie otwierać drzwi. Na prawym boku ma jakiegoś guzka dziwnego, boli go. Jutro pojadę i popytam konkretnie o wiek, powód oddania itp itd (dzisiaj nie było czasu). Co z tymi ludźmi co mieli po niego przyjechać? Jeśli nadal go chcą mogę pojechać z Rockim pociągiem do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Super!!

A na miejsce Rocky'iego juz 3 pies dzis wbija... :placz:

od jej właściciela .:

Witam serdecznie,
ponizej przesylam odpowiedzi na pytania - mam nadzieje, ze wystarczajace..

[b]imie na jakie sunia reaguje[/b]: Lara
[b]wiek dokładny[/b]: 3 lata (to jeszcze sprawdze na 100%)
[b]skąd ją pan ma[/b]: kupilem od hodowcy z okolic Wrocławia
[b]jak reaguje na inne psy / koty / gryzonie[/b]: idac na smyczy lubi warknac na inne psy, poza tym bardzo lubi sie bawic z innymi psami. W domu zyje z kotem wiec nie reaguje agresywnie na inne zwierzeta.
[b]jak jest w stosunku do dzieci[/b]: dzieci bardzo lubi. Nawet moga wchodzic jej na glowe ;-) No chyba, ze dziecko juz przesadzi (np. zacznie szarpac za ogon) to warknie
[b]ogólny charakter?[/b] - wesola i pogodna
[b]umie chodzić bez smyczy / ucieka jak się ją puści ?[/b] - nie za bardzo, bez smyczy raczej biega w poblizu - jednak na "do mnie" reaguje
[b]zna jakieś komendy , chociaż podstawowe typu siad , do mnie , zostaw ?[/b] - podstawowe - sia, podaj lape, na miejsce, do mnie
[b]dalczego musi pan ją oddać / nie trzeba dokładnie pisać o co chodzi[/b] - szczerze mowiac rozwodze sie i pies zostal ze mna. Niestety moja praca uniemozliwia mi odpowiednie sie nia zajecie - wyjazdy sluzbowe wrecz uniemozliwiaja mi bycie z nia
[b]możliwość dowozu suni na jakiś wyznaczony teren ? / gdzie można sunie odebrać[/b] - istnieje mozliwosc dowiezienia. Odebrac mozna ja u mnie z mieszkania - prosze wtedy o ewentualny kontakt
[b]do kiedy sunia może być u pana / czy nie ma terminu?[/b] - terminu jeszcze nie ma - aczkolwiek im dluzej to dla mnie trudniej

pozdrawiam

zdjęcia . :

[img]http://i56.tinypic.com/9zvser.jpg[/img]

[img]http://i55.tinypic.com/291z3ms.jpg[/img]

[img]http://i55.tinypic.com/e7xnqp.jpg[/img]

[img]http://i56.tinypic.com/vd0s8y.jpg[/img]

[img]http://i55.tinypic.com/205fls2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Super!!

A na miejsce Rocky'iego juz 3 pies dzis wbija... :placz:

od jej właściciela .:

Witam serdecznie,
ponizej przesylam odpowiedzi na pytania - mam nadzieje, ze wystarczajace..

[b]imie na jakie sunia reaguje[/b]: Lara
[b]wiek dokładny[/b]: 3 lata (to jeszcze sprawdze na 100%)
[b]skąd ją pan ma[/b]: kupilem od hodowcy z okolic Wrocławia
[b]jak reaguje na inne psy / koty / gryzonie[/b]: idac na smyczy lubi warknac na inne psy, poza tym bardzo lubi sie bawic z innymi psami. W domu zyje z kotem wiec nie reaguje agresywnie na inne zwierzeta.
[b]jak jest w stosunku do dzieci[/b]: dzieci bardzo lubi. Nawet moga wchodzic jej na glowe ;-) No chyba, ze dziecko juz przesadzi (np. zacznie szarpac za ogon) to warknie
[b]ogólny charakter?[/b] - wesola i pogodna
[b]umie chodzić bez smyczy / ucieka jak się ją puści ?[/b] - nie za bardzo, bez smyczy raczej biega w poblizu - jednak na "do mnie" reaguje
[b]zna jakieś komendy , chociaż podstawowe typu siad , do mnie , zostaw ?[/b] - podstawowe - sia, podaj lape, na miejsce, do mnie
[b]dalczego musi pan ją oddać / nie trzeba dokładnie pisać o co chodzi[/b] - szczerze mowiac rozwodze sie i pies zostal ze mna. Niestety moja praca uniemozliwia mi odpowiednie sie nia zajecie - wyjazdy sluzbowe wrecz uniemozliwiaja mi bycie z nia
[b]możliwość dowozu suni na jakiś wyznaczony teren ? / gdzie można sunie odebrać[/b] - istnieje mozliwosc dowiezienia. Odebrac mozna ja u mnie z mieszkania - prosze wtedy o ewentualny kontakt
[b]do kiedy sunia może być u pana / czy nie ma terminu?[/b] - terminu jeszcze nie ma - aczkolwiek im dluzej to dla mnie trudniej

pozdrawiam[/QUOTE]


bosszzzzz, ludzie opamiętajcie się!!!!!!! Przecież zima za pasem, a bezdomnych dalmatów przybywa z prędkością światła.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...