Jump to content
Dogomania

co na poczatek


green09

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Do CC potrzebujesz po pierwsze Pasu do biegania, po drugie amortyzatora, takiej liny amortyzującej po trzecie szelek, guardów lub sleedów, jeśli chcesz również z psem śmigać przy rowerze aby Cię ciągnął polecam sleedy. Potrzebujesz również motywacji dobrego nastroju i psa...
Widzę że nikt Ci tutaj nie odpisał w sumie i trochę Cie olano więc służę rada ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no w sumie brzmi sensownie.. jakos nie pomyslalam o takim czyms..
Szukam teraz w necie, chodza za ok60zl.. tylko ze to takie "smycze z amortyzatorem" i maja tylko 1 karabinek na koncu.. a ja podpinam psa na szelkach z prawej i z lewej strony..wiec potrzebowalabym czegos takiego na dwa karabinki...
moze sama cos skombinuje..

Link to comment
Share on other sites

Ja poleciła bym Ci zaopatrzyć się również w szelki typu Guard tzw Guardy. Wyglądają jak niby spacerowe, ale rozkładają psu równomiernie ciężar, bo dobiegania takie wystarczą Ci w zupełności. I cały czas chodzi tu o komfort i bezpieczeństwo psiaka :) Bo potem wszystko w starszym wieku wyjdzie...

[URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=667[/URL]

Jest to wydatek, ale o psiaka trzeba dbać :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

sama nigdy(prawie nigdy) nie biegałam,ale pomyslałam ze pies mnie zmotywuje.No i jak sie do tego zabrac?
Ze sprzetu mam na razie tylko guardy z ManMata.Chce kupic pas,ale jak widziałam sa różne.Mam wrażenie ze ten co ma dodatkowepaski pod posladki jest lepszy i zapewne taki nabęde.Pytanie tylko o długość smyczy zamortyzatorem.Są takie 2,2m ale czy to nie za długie? Z drugiej strony mam 175cm wzrostu a pies to spory border....
I tak troche poza tematem.Jakie macie buty do biegania?Co by poprawiały komforttegosportu(bo będę to robić tylko dla psa na początek:) )
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...