Jump to content
Dogomania

schronisko w sosnowcu i mysłowicach


Recommended Posts

Nie rozmumiem tej polityki-powinno im zależeć na wolontariuszach,robią przecież kawał dobrej roboty całkiem bezinteresownie wyłacznie dla dobra zwierzaków.W innych miastach są chyba mile widziani.Ale mimo to trzymam kciuki i życzę powodzenia.Okazuje się że na wątek Madzi odzywa się coraz więcej osób chcących pomagać zwierzętom.

Link to comment
Share on other sites

W sosnowcu - tak.

Dodzwoniłam sie do MZUK i tak dowiedziałą sie, ze oni bardzo dziekują za wolontariat, bo to jest miejska jednostka i oni nie są do tego upoważnieni:(
Ale to nie koniec, poruszę tę sprawe wsród radnych. Trudno żeby pozbawiac te biedne zwierzaki mozliwosci zaznania choc odrobiny ludzkich uczuć, bo ktos tam nie jest do czegoś upowazniony. To trzeba postarac sie o upoważnienie. Będę drążyła tę sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Proponuje sie wybrac tam osobiscie i rozmawiac z osoba nadzorujaca prace schroniska, a nie z jego podwladnymi bo to za przeproszeniem urzedasy, ktorym tak sie niczego nie chce robic i maja jak zawsze swoje formulki.

A wybrac sie do radnym to bardzo dobry pomysl. Fajnie ze sie nie poddajesz bo jednym niepowodzeniu.

Link to comment
Share on other sites

mialam "doczynienia" z tym schroniskiem w s-cu 2 lata temu jak szukalam dla siebie jakiegos psiurka. pani, ktora tam akurat byla w niczym nie chciala pomoc, mowila ze o tych psach nic nie wie, wiekszosc jest agresywnych i jak chce to moge sobie je poogladac, ona ze mna nie pojdzie bo pada deszcz. mieli tam tez niby hotel dla psow, a tak naprawde do te psy "hotelowe" mialy sie gorzej niz te schroniskowe - ciasne boksy, rozwalajace sie budy, az żal patrzec

Link to comment
Share on other sites

dajcie znac jak bedziecie sie wybierac do ktoregos schroniska na slasku, chetnie pojade z wami. teraz przez 2 tygodnie bede na urlopie, ale po 15 sierpnia jak najbardziej moge. przyznam ze jeszcze nigdy nie bylam w schronisku zeby w czyms pomoc czy cos zawiesc, wiec wolalabym nie jechac sama, nie zebym sie bala ze mnie ktos tam zje, ale zawsze razem raźniej.
co do strony www schroniskowej to tez super pomysl i chetnie sie włącze.

Link to comment
Share on other sites

a propos, wiecie o tym ze w dabrowie byly WIELKIE plany zeby zrobic schronisko? na wlasne uszy slyszalam jak prezydent miasta mowil ze kocha zwierzeta i wie ze w dabrowie jest potrzebne takie schronisko i ze on je chce wybudowac. no i sluch po pomyśle zaginął...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kurcze, no chętnie wreszcie wybrałabym się na rekonesans do tego schroniska (s-c), ale ostatnio tyram po godzinach i nawet nie jestem w stanie umówić sie z kimś na jakis konkretny termin. Może wstępnie na najblizszą niedzielę ktoś by reflektował? Może zbierze sie ekipa i nawet jeśli ja nie mogłabym wziać udziału, to inni zrobią rozeznanie, a ja później się włączę...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie byłam tam, sama tam nie chce iść. Skorotam jest taka "nieprzychylna" kadra, to wydaje mi sie, ze lepiej będzie tam pójść z kimś jeszcze. Szkoda, ze nie mam znajomych, którzy chcieliby pomóc :( Ale niestety teraz wiekszość ludzi jest zaganiana i myśli tylko o sobie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...