Jump to content
Dogomania

schronisko w sosnowcu i mysłowicach


Recommended Posts

słuchajcie, mam do was pytanie...
mamy u nas w sosnowcu i mysłowicach schroniska, jednak nie mają one zadnej swojej stronki internetowej i czasami są pomijane na liscie schronisk ( nie wszędzie ale są) chciałabym jakos pomoc i zdecydowałam ze mogłabym isc z aparatem, popstrykac kilka zdjec pieskow i powystawiac je tutaj, ale nie wiem czy kierownicy schroniska się zgodzą...co mam im powiedzieć, żeby mi pozwolii pomoc, czy mam się im okazać jakimś dokumentem?nigdy wczesniej nie byłam wolontariuszką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']nie rozumiem ludzi, chce im się pomoc, a na dodatek psy cierpią a oni nie chcą pomocy?nie wiem, pojade i zapytam i dam znać :) miejmy nadzieje ze się zgodzą :D
buziaki malawaszka dla ciebie i psinki :lol:
madzia i gajka :wink:[/quote]

Madzia - trzymam :kciuki: i czekam na relacje - oby były pozytywne :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Widze jedno rozwiazanie sprawy. Jesli te schroniska sa pod "opieka" UM albo innych urzedow to najlepiej najpierw skierowac sie tam, przedstawic i pomysl i powinnien przejsc, chyba ze naprawde beda bardzo nieprzychylne osoby.
Bede probowala to zrobic w Poznaniu zeby powstalo kolo wolontariuszy przy P-N schronisku, a UM z tego co juz rozmawialam samo myslalo o takiem czyms.
A jesli prywatne to zostaja wlasciciele.
ZYCZE POWODZENIA

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no to wiec tak (nie pisałam, bo mi się ten temat zawieruchał gdzieś :fadein: ) jeśli chodzi o mysłowice, to jest tam dziwna jakas sytuacja, bo jak byłam w zeszłym roku pytać się z koleżanką, czy możemy być tam wolontariuszkami, to kierowniczka była na wakacjach...teraz jak byłam, to kobieta znowu jest na wakacjach :-? coś się mnie tu nie podoba
zresztą przyznam szczerze, że całe to schronisko mi się nie podoba, bo tam nie pracują żadni wolontariusze i piesów stamtąd wogóle nie ubywa :-? mam dziwne wrazenie, że oni po prostu nie chcą się tych piesków pozbyć stamtąd... :-?
drugie schronisko w mysłowicach jakie znalazłam (adres w necie) juz nie istenieje...wybudowali na jego miejscu hipermarket...
będę jeszcze szła do mnei do sosnowca, tylko musze sobie skombinować aparat, tam prawdopodobnie się zgodzą... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...