Jump to content
Dogomania

Augustów 24.07.2005 !


Matagi

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Ja się zapytowywuję, kto bedzie oceniał basenji? Mnie, w zasadzie, obojetnie czy p. Kozber czy p. Fiszdon.
I czy będzie katalog przedwystawowy? Byłoby superowo, gdyby był.

Ja na razie wysłałam zgoszenie + pozostałe wymagane dokumenty. Opłatę zrobię przez Internet może jutro. A potem zacznę dopytywać się, czy wszystko jest OK. Może trzeba będzie skorzystać z pomocy Matagiinu?
Pzdr.[/quote]

Matagi zawsze pomocna!!!! :lol: :P :D Jak coś potrzeba - pisz! :P Katalog ,jak pisałam wyżej zapewne będzie :D Futrzaki z V "robi" p.Fiszdon,więc chyba baski p.Kozber....ale... :wink:
Jak co to,sprawdzę,czy wszystko jest OK :D
Do usług :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi'][quote name='Asiaczek']Ja się zapytowywuję, kto bedzie oceniał basenji? Mnie, w zasadzie, obojetnie czy p. Kozber czy p. Fiszdon.
I czy będzie katalog przedwystawowy? Byłoby superowo, gdyby był.

Ja na razie wysłałam zgoszenie + pozostałe wymagane dokumenty. Opłatę zrobię przez Internet może jutro. A potem zacznę dopytywać się, czy wszystko jest OK. Może trzeba będzie skorzystać z pomocy Matagiinu?
Pzdr.[/quote]

Matagi zawsze pomocna!!!! :lol: :P :D Jak coś potrzeba - pisz! :P Katalog ,jak pisałam wyżej zapewne będzie :D Futrzaki z V "robi" p.Fiszdon,więc chyba baski p.Kozber....ale... :wink:
Jak co to,sprawdzę,czy wszystko jest OK :D
Do usług :D :wink:[/quote]
Dzięki. Ale na razie spróbuję sama poustalać.
Natomiast gdyby były problemy - piszę do Ciebie w ciemno z prośbą o pomoc.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A czy Oddział pokusi się o katalog przedwystawowy? Albo może będzie ktoś tak uprzejmy i uda mu się uzyskać informacje drogą poufną nt. stawki basenji?
Pzdr.[/quote]

Jestem uprzejma,jestem uprzejma!!!! :lol: :lol: :lol: Zapewne będzie przedwystawowy katalog,jak nie to coś tam zawsze uwidze i powiem! :wink: Asiaczkowe zgłoszenie widziałam i sama zapakowałam z resztą do pudła i wysłałam w delegację :wink: W poniedziałek powinno być już jakieś info :wink: :D :P

Link to comment
Share on other sites

O, dzięki!!! Pytam o stawkę, bo Hipka po raz pierwszy będzie sama na wystawie, i to na dodatek beze mnie :cry: Boję się, że maleństwo może się trochę zestresować i nie pokazać tak, jak powinna. Co prawda dookoła będzie miała samych życzliwych ludzi (głównie kobitki!), ale nie będzie "mamusi"!
Czekam do poniedziałku, wtorku - jak powiesz, tak będę czekała. Już teraz dzięki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']Matagi
Okazalo sie ,ze moje zgł. nie doszło -tylko kopia rodowodu.
Wyslalam jeszcze raz .
Zerknij czy czy juz wszystko macie w komplecie -terier tybetanski-
Mindoling Sengge. !

Dzieki ! :)[/quote]

Wysłałam Ci pw! :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O, dzięki!!! Pytam o stawkę, bo Hipka po raz pierwszy będzie sama na wystawie, i to na dodatek beze mnie :cry: Boję się, że maleństwo może się trochę zestresować i nie pokazać tak, jak powinna. Co prawda dookoła będzie miała samych życzliwych ludzi (głównie kobitki!), ale nie będzie "mamusi"!
Czekam do poniedziałku, wtorku - jak powiesz, tak będę czekała. Już teraz dzięki.
Pzdr.[/quote]
Gomez się ciotką dobrze zajmie :wink: na jakiś browar ją przed wystawką zabierze, aby się kobitka wyluzowała
Nie martw się postaramy się zapewnić niestresującą podróż i będziemy ją od czasu do czasu maltretować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass'][quote name='Asiaczek']O, dzięki!!! Pytam o stawkę, bo Hipka po raz pierwszy będzie sama na wystawie, i to na dodatek beze mnie :cry: Boję się, że maleństwo może się trochę zestresować i nie pokazać tak, jak powinna. Co prawda dookoła będzie miała samych życzliwych ludzi (głównie kobitki!), ale nie będzie "mamusi"!
Czekam do poniedziałku, wtorku - jak powiesz, tak będę czekała. Już teraz dzięki.
Pzdr.[/quote]
Gomez się ciotką dobrze zajmie :wink: na jakiś browar ją przed wystawką zabierze, aby się kobitka wyluzowała
Nie martw się postaramy się zapewnić niestresującą podróż i będziemy ją od czasu do czasu maltretować :diabloti:[/quote]
Proszę pamiętać, że ciotka-Hipka jest jeszcze nieletnia i dlatego uprasza się o niedemoralizowanie nieletnich.
Na PW napiszę Ci moja propozycję co do Augustowa, OK?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Matagi']Katalog przedwystawowy będzie w środę,niestety :( - problemy techniczne :evil:[/quote]
Ależ ja dzisiaj ok. godz. 22.00 byłam na stronie o/Białystok i tam jest już katalog. Wynika mi z niego, że Hipka nie ma konkurencji.
Pzdr.[/quote]

Znaczy się nasz webmaster jest :angel: :angel: :angel: !!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zgadzam się! Pochwalić, poklepać po pleckach, uścisnąć łapkę, wyściskać, może wycałować itp. O ile webmaster się zgodzi na takie objawy czułości. :D
Pzdr.[/quote]

Nooo tak... :lol: A później dedektyf powie,że ja nawiązywałam przyjacielskie stosunki z webem i dlatego wygrywam na wystawach u niego :wink: on za moment /webmaster :P / będzie sędziował V gr.... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...