Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

O matko :-o Tam jest identycznie jak u nas w Kamionce xD
(Też było 5 łóżek ale zawsze mieściło sie 9 osób :evil_lol:)
Super :loveu::loveu:

Ja nie wytrzymam tych 10 miesięcy! :placz:

kurde... ale z tymi oświadczeniami musi sie udać :roll:

Aha no i jeszcze mam pytanie, czy jak sie zapisze bez psa, a potem chwile przez zlotem sie zmieni zdanie? Można zabrać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya93']O matko :-o Tam jest identycznie jak u nas w Kamionce xD
(Też było 5 łóżek ale zawsze mieściło sie 9 osób :evil_lol:)
Super :loveu::loveu:

Ja nie wytrzymam tych 10 miesięcy! :placz:

kurde... ale z tymi oświadczeniami musi sie udać :roll:

Aha no i jeszcze mam pytanie, czy jak sie zapisze bez psa, a potem chwile przez zlotem sie zmieni zdanie? Można zabrać?[/quote]
[COLOR=Blue]mozesz:)[/COLOR]

[quote name='maksowa17']prosze mnie zapisac :) ja - domek- pies ... hm chyba z drugiego zlotu zrezygnuje, czas pokaże[/quote]
[COLOR=Blue]oook:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ojć no nie wypisdywac sie no :placz: Mam nadzieję że jeszcze się zdecydujecie do 10 :roll:

Anuila mam pytanie. Co do domku. Tzn chciałabym wiedizec vcczy schody w tych domkach są bardzo strome ?? :razz: Bo nie wiem czy Jak Barti na nie wejdzie czy potem zejdzie bo jak nie bardzo to ja bd spała z nim na dole ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']ojć no nie wypisdywac sie no :placz: Mam nadzieję że jeszcze się zdecydujecie do 10 :roll:

Anuila mam pytanie. Co do domku. Tzn chciałabym wiedizec vcczy schody w tych domkach są bardzo strome ?? :razz: Bo nie wiem czy Jak Barti na nie wejdzie czy potem zejdzie bo jak nie bardzo to ja bd spała z nim na dole ;)[/QUOTE]
[COLOR=Blue]niby aż tak strome nie są ale czy pies do rada wejść to nie wiem ale mis ie zdaje że lepi jakbyś na dole sie ulokowała jak coś;)

Wiecie co bo tak ilość uczestników można zmienić na miesiąc przed zlotem tak więc teoretycznie można by sie zapisać jeszcze lipcu ALE nie wiem ile wynosi zaliczka...a zaliczka trzeba wpłacić do końca grudnia ewentualnie na początku roku[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki temu, że zlot jest 18 km od miasta, gdzie jest zlot jest miasto mojego wujka i cioci to tata się przekonał i powiedział, że propozycja do rozważenia. ;) Jeszcze tylko pogadać z rodzicielką... To już bedzię ciężej :D.
Moja os. towarzysząca raczej nie będzie miała problemów z przekonywaniem, raczej poinformuje i już ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...