Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

[quote name='Vini.']Bo mi to nie problem, kupić dla mojej kaganiec ;] Nie trzymam się zasady- mały i łagodny to kagańca nie musi. Tylko to już nie moja wina, że aż tak małych NIE MA![/quote]

No bo taki jolkuś icipici może zrobić, co nie? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja na mojego psiaka nie mogę znaleźć.. ale całe szczęście że biorę tą w typie Pinczerka to kupię 2 - nylonowego i bydzie spoko loko :razz: A moja to jest taka agresywna podobnie jak ten jolkuś xD Zawołać to biegnie szybko i merda łogunkiem ^^ a potem lizu, lizu xD
Wiki4 - Ja młodsza od Ciebie xD tylko nie ujawniaj wieku bo niektórzy mieliby może tu pretensję że jadę ;/

Link to comment
Share on other sites

Hejka mam parę pytań. ;P
1. W jakim wieku osoby tam będą?
2. Kto może tam jechać?
3. Tylko osoby z dogomanii?
4. Jakie psy można tam brać?
5. Każdy tam jedzie indywidualnie, czy grupowo?
6. Daleko to jest od pks, pkp etc. ?
7. Trwa to tydzień?


:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Hejka mam parę pytań. ;P
1. W jakim wieku osoby tam będą?
2. Kto może tam jechać?
3. Tylko osoby z dogomanii?
4. Jakie psy można tam brać?
5. Każdy tam jedzie indywidualnie, czy grupowo?
6. Daleko to jest od pks, pkp etc. ?
7. Trwa to tydzień?


:)[/quote]
Nie wiem wszystkiego, ale z tego co pamiętam :lol::

1. Gdzieś tak 13-25. :)
2,3.W sumie nie tylko, można wziąć os. tow., ale rodzice to już inna działka - muszą na własną rękę załatwiać.
4.Nad którymi potrafimy zapanować, nie powinny być agresywne ani za bardzo bojaźliwe. Właściwie to już właściciel musi zdecydować, bo wiadomo - nigdy nie będzie tak, żeby wszystkie się kochały, ale co innego jak się molosy znienawidzą, a co innego jolcki. :eviltong: I czy mamy zamiar po nich sprzątać...
5.Ym...Grupowo to spacery, ogniska, rozmowy itd., dojazd i żarcie we własnym zakresie, chociaż niektórzy sie zmawiają i wtedy jest taniej/sympatyczniej/lepiej xD
7.Tak, od 1 do 7 sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Ja na mojego psiaka nie mogę znaleźć.. ale całe szczęście że biorę tą w typie Pinczerka to kupię 2 - nylonowego i bydzie spoko loko :razz: A moja to jest taka agresywna podobnie jak ten jolkuś xD Zawołać to biegnie szybko i merda łogunkiem ^^ a potem lizu, lizu xD
Wiki4 - Ja młodsza od Ciebie xD tylko nie ujawniaj wieku bo niektórzy mieliby może tu pretensję że jadę ;/[/quote]

Łoł to mi napisz na PW :eviltong:

Od dzisiaj zaczynam najazd na mamę :diabloti:
Podliczyłam sobie, że jakby nawet chodziło o kasę to połowę nazbieram jak mi będzie dawała 10 zł co miesiąc, a ja nie będę kupować słodyczy :roll:

Trzymajcie kciuki bo dużo czasu nie zostało :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ppx masz za duży podpis xd
co do pksu, Anula z Ewą jadą w weekend, to popatrzą ^^ (popatrzcie dziewczęta :D:D)
Co do jazdy dojazd jest indywidualny, ale możesz popatrzyć kto jedzie z Twoich okolic i się zabrać razem :)

Wiki dasz rade ;) kupie Ci lizaka na zlocie w nagrodę :D 160 zł to chyba nie tak dużo jak na wyjazd z psem na tydzień, rodzice pomogą może :)
Kurde już tylu osobom obiecałam lizaka na zlocie że nie wiem komu. Na pewno Kiss.. komuś jeszcze ? xd

Iza zawsze można spróbować po tym 20 grudnia zebrać oprócz Ciebie 5 osób, domek może jeszcze będzie wolny i jechać z nami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']
Wiki dasz rade ;) kupie Ci lizaka na zlocie w nagrodę :D 160 zł to chyba nie tak dużo jak na wyjazd z psem na tydzień, rodzice pomogą może :)
Kurde już tylu osobom obiecałam lizaka na zlocie że nie wiem komu. Na pewno Kiss.. komuś jeszcze ? xd

[/quote]

Ojj...chyba nie dam :placz: Mama jest stanowczo na nie :-( Próbować będę ale nie wie czy coś z tego wyjdzie :shake:

Jak się uda to ja Tobie kupię lizaka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moja uparta mamuśka dzwoniła do tego ośrodka czy w ogóle jest takie coś jak ten nasz zlot. A babka powiedziała, że to dokładnie ustalone nie jest...:roll: To jak to jest, że kasę mamy wpłacać, a nic nie wiadomo.

Okazało się, że są duże szanse na to że pojadę :multi: ale...tylko z kimś dorosłym :placz: Więc mam pytanie czy ciocia liczy się jako osoba towarzysząca czy osobny gość w ośrodku ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Moja uparta mamuśka dzwoniła do tego ośrodka czy w ogóle jest takie coś jak ten nasz zlot. A babka powiedziała, że to dokładnie ustalone nie jest...:roll: To jak to jest, że kasę mamy wpłacać, a nic nie wiadomo.

Okazało się, że są duże szanse na to że pojadę :multi: ale...tylko z kimś dorosłym :placz: Więc mam pytanie czy ciocia liczy się jako osoba towarzysząca czy osobny gość w ośrodku ? ;)[/QUOTE]
to super ;[ kupie Ci 3 lizaki ;)

Link to comment
Share on other sites

Rany... bo jeszcze nic nie jest podpisane. A kasy na razie wpłacać nie musimy, mamy czas do 20 grudnia, w niedzielę jedziemy wszystko zobaczyć, popytać.

Ciocia/babcia/wujek/mama/tata/starsza siostra/sąsiadka/itd - te osoby załatwiają sobie wszystko same i nie są uczestnikami naszego zlotu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Rany... bo jeszcze nic nie jest podpisane. A kasy na razie wpłacać nie musimy, mamy czas do 20 grudnia, w niedzielę jedziemy wszystko zobaczyć, popytać.

Ciocia/babcia/wujek/mama/tata/starsza siostra/sąsiadka/itd - te osoby załatwiają sobie wszystko same i nie są uczestnikami naszego zlotu.[/quote]

Ok dzięki ;)

Sorki, że zawracam Wam głowę ale dla mnie to bardzo ważne :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ppx']Hm, ale mi chodzło, czy ja bym mogła np. jechać (w końcu mam tylko 44 posty xD).

A który banner usunąć, poradźcie. :P(1 czy 2?)[/quote]

Możesz, czemu nie ;)

Baner usuń pierwszy lepszy :eviltong: Ten drugi już nieaktualny, bo z tego co wiem, to ci się królicza rodzinka powiększyła :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Głowy nie zawracasz, ale przecież dla innych zlotowiczów niczym się nie różni mieszkanie z czyjąś ciotką albo z czyjąś mamą - nie każdy ma po prostu na to ochotę, w końcu po coś się na te wakacje wyjeżdża.[/quote]

No właśnie dlatego się modliłam żeby jechali jako osobni goście :roll: Ale niestety bez cioci ani rusz :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...