Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

[quote name='Ainee']Postaram się o te przeszkody, ale nie obiecuję. :P Cerber, dobrze by było gdybyś załatwiła slalom, mi jeżeli się uda załatwić tor, to będzie kilka hopek, palisada, kładka i może huśtawka. ;) Koło też postaram się wziąć, ale to już dość odległe marzenia.

Jeeejku, ile ludzi jest zapisanych. :o Super! potwierdzać! :D[/quote]

myślałam o tym samym :eviltong:
żeby zabrać chociażby tylko hopki i slalom, żeby móc sobie poskakać w wolnym czasie, takie urozmaicenie , ale też nie obeicuję ;)
tym bardziej że rodzice nie potwierdzili jeszcze zgody na wyjazd , i nie wiem ile się do bagażnika zmieści hopek XDD mam w sumie 5

jedzie jakiś berneńczyk? :p :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tam lubię zimę :loveu: jesień też, ale taką ładną jesień, a nie jak mi kurczę deszcz ciągle pada. :lol:

ech, na samą myśl ile godzin ja bym musiała jechać pociągiem na ten zlot, jeszcze z psem, to mi się słabo robi. :lol:
ale cóż, może się poświęce.. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Łaaał ^^^ To ja raczej też jadę ;ppp Magda, to nie tak dużo ^^ Jak patrzyłam, bezpośrednim do Częstochowy dojedziemy w niecałe 6 godzin ;][/quote]


ale to nie jest konkretnie w Częstochowie. ;)
zresztą coś to podejrzane, ja nad morze w tym roku więcej jechałam. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']noo, super by było jakby się udało. :cool3:
a jak Ty to przewieziesz, samochodem? :eviltong:
zmieści Ci się to ? :razz:[/quote]

Hm, mamy auto dostawcze, więc tam raczej powinna się zmieścić całość, a jeżeli nie, to hopki zawsze można rozkręcić i wsadzić do osobowego. ;)

Będę z Vini w pokoju, czyli z Tobą też Feigned :multi: I może z RC. :D

Link to comment
Share on other sites

I co jeszcze! :D Zobaczymy, to i tak na razie przypuszczenia, nawet nie jestem pewna, czy ten domek to na 6 osób jest...
Przykładowa lista naszego domku :P

1. Ainee + pies
2. Vini + pies
3 Feigned + pies (?)
4. Dariette + pies
5. Koleżanka tej wyżej + pies (?)
6. RCookie/Dogomanka_

Najwyżej ktoś na podłodze będzie spać :D

Link to comment
Share on other sites

Matko, jakie my rozchwytywane, hahah :D
Czyli narazie, to jestem ja, Ainee, Feigned, RCookie, czyli 4 :) To jeszcze 2 możemy wziąć ^^
Od razu mówię, że troche niezbyt, z 'aktywnym' psem, który do innych psów od razu leci, zwłaszcza suczek, bo jak coś to my sie do innego domku przeniesiemy najwyżej, bo moja psów się boi.

Link to comment
Share on other sites

a wiecie że do zlotu tylko: [COLOR="DarkOrchid"][B][I][SIZE="6"]325 dni:laola::Cool!::laugh2_2:[/SIZE][/I][/B][/COLOR] Już niedługo :eviltong: Choć mogłam się pomylić o 2 dni.. w tą albo w drugą stronę :roll: to super będzie z tym agi :p Dziś dodałam Tusi jedną przeszkodę jeszcze i slalom ale ona zamiast przechodzić to przeskakuję lub przewala.. ale zdążymy się podszkolić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']A ja jeszcze nie... :siara:
To ja więcej na tak :eviltong: Jak coś to przyjedziesz do Miechowa, pojedziemy razem to będziesz mieć o połowe drogi mniej :evil_lol:[/quote]
Nooo, fajnie by było :cool3: :diabloti:

To ja lecę na razie na zlotowe forum :razz:
I trzymajcie kciuki za tych (w tym mnie :evil_lol:) co nie wiedzą czy
jadą, żeby pojechali :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...