Jump to content
Dogomania

śluz po kale


krzysztofk

Recommended Posts

witam przez 3 ostatnie dni odrobaczalem swego 8 tygodniowego szczeniaka (4 raz) oraz 3 dni temu dostał pierwsze szczepienie (dziwne praktyki mają tu w UK - z tego co czytam tu na forum to żle odrobaczac i razem szczepić) 1 dzień po odrobaczeniu (4-ty dzień po szczepieniu) maleństwo po posiłku zrobiło normalna kupkę ale po kupce wyleciało mu kilka kropel śluzu jakby z krwią. biegał po całym domu i niemógł się załatwić wyleciały mu 3 takie kropeczki śluzu. Czy to normalne po odrobaczaniu?
ps karmie go tym czym hodowca tzn Purina (sucha) z dodatkiem puszki Butchers (i dzisiaj dostał pierwszy raz trochę tej samej puszki tylko o smaku królika a zawsze postawał kurczaka (tak są pakowane puszki 3x kurczak i 3x królik w jednym opakowaniu. PROSZĘ O POMOC CZY LECIEĆ na pogotowie . pies na apetyt i jest w miarę normalny (prawie cały dzień śpi a w nocy szaleje)

Link to comment
Share on other sites

Śluz w kale świadczy o zapaleniu okrężnicy. To zapalenie może mieć różne podłoże, począwszy od nietolerancji pokarmowej, a skończywszy na tasiemcu. Przy tasiemcu kupa wygląda jakby była w prezerwatywie.
Ponieważ piszesz, że to szczeniak, wizyta u weterynarza nie zaszkodzi.
Nie przypuszczam, żeby psu coś utknęło w jelitach, bo wtedy straciłby apetyt i wymiotował. Mógł coś porwać na spacerze i to mu zaszkodziło.
Napisz na co pies był szczepiony, skad go masz i czym był odrobaczany. Czasami szczeniak jest tak zarobaczony, że jedno odrobaczanie nie wystarczy.
Słyszłam, że weterynarze w UK nie są najwyższych lotów, ale może nie jest to prawda.

Link to comment
Share on other sites

szczeniak to staffik , kupiłem go od tego hodowcy [url=http://noblestaff.piczo.com/?g=55687198&cr=5]valiantstaff.piczo.com[/url] , napewno nie zjadł nic na dworze bo cały czas jest w domu (chyba że w domu coś zjadł bo jesteśmy w trakcie przeprowadzki np papierek) . odrobaczony 4-ty raz był Panacur - 22,2% granulat. czy mogło mu zaszkodzić to że zamiast kurczaka zjadł puszkę królika .(tej samej firmy i serii). Na temat weterynarzy jeszcze nie mam zdania, jedyne co to to że nie powiedział mi na co szczepi psa , że po 2-gim szczepieniu dostanę wszystkie informacje dopiero..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...