Jump to content
Dogomania

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????


Marek z Gromem

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????  

1253 members have voted

  1. 1. Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????



Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn']Wlaśnie wszyscy zadajemy sobie to pytanie. Ja też tego nie rozumiem. Wystawa wszystkim sie podoba, ale jej nie bedzie. Poprostu nie, bo nie, ale dlaczego?????????????[/quote]

na to nikt nie zna odpowiedzi oprocz chyba ZG, bo tam są przyznawane rangi wystaw.
Co by bylo jakbyśmy tu zrobili sonde na temat ilości wystaw miedzynarodowych. Kto powiedzial, ze ma ich być tylko 12 ??? a nie wiecej, jeżeli w takich krajach powojennej Jugoslawi, tj. np. Serbii robi sie okolo 20. nie wierzę, ze FCI nie pozwoli Polsce robic ich wiecej, tym bardziej, ze wlaśnie do FCI są odprowadzane pieniądze z takich wystaw.
Chialam zaglosować na wystawe w Kielcach a wybor mam tylko taki jaki jest. beeeeeeeee.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='lapiovra']Nie ujęto też wystawy w Bialymstoku, jak ktos robi taką ankiete, to powinny byc wszystkie w roku kalendarzowym, a nie tylko te stałe , dla mnie to bez sensu. Z przekory nie zaglosuje na żadna.[/quote]

Zagłosowałam na Sopot, ale tylko z tego względu, że Białystok nie był w tej ankiecie ujęty.
Gdyby był, według mnie powinien zająć jedne z pierwszych miejsc!
Bardzo dobry debiut i oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filbras']Zagłosowałam na Sopot, ale tylko z tego względu, że Białystok nie był w tej ankiecie ujęty.
Gdyby był, według mnie powinien zająć jedne z pierwszych miejsc!
Bardzo dobry debiut i oby tak dalej.[/quote]
Chciałam założyć nową sondę z aktualnymi wystawami (ten temat jest z 2004r), ale jest tylko 10 opcji w ankiecie a wystaw 12 :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='jefta']pisałam o tym pare postów temu-można otworzyć nowy temat z nową ankietą, ale jest możliwe tylko 10 opcji do wyboru a wystaw jest 12 :cool3:[/quote]

Wiem wiem wiem, czytałam.. kurcze właśnie szkoda, ze 10 a nie 12 .. ;/

Link to comment
Share on other sites

Czyżby chodziło o niedzielę i tą przykrą niespodziankę z nieba?:evil_lol: Trzeba było zamówić sobie pogodę:lol:NAm w sobotę było nawet ciut za gorąco hihi.Na majówkę też urządzę czary mary pogodowe(mogę nawet machnąć na niedzielę,jeżeli zajdzie taka potrzeba)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Czyżby chodziło o niedzielę i tą przykrą niespodziankę z nieba?:evil_lol: Trzeba było zamówić sobie pogodę:lol:NAm w sobotę było nawet ciut za gorąco hihi.Na majówkę też urządzę czary mary pogodowe(mogę nawet machnąć na niedzielę,jeżeli zajdzie taka potrzeba)[/quote]
O sobocie mówię, bo deszczyk mi nie szkodzi ;), ale 3 godziny na płycie stadionu przy takim żarze z nieba było okropne to już lepiej nie zamawić pogody :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...