Jump to content
Dogomania

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????


Marek z Gromem

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????  

1253 members have voted

  1. 1. Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????



Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='Nitencja']Katowice sa dobre poniewaz sa w halach . Krakow mi sie srednio podoba poniewaqz biegamy na dworze i w pelnym sloncu ........ nie mowiac o innych wystawach .. jeszcze dobrze wspominam Kielce i Poznan .[/quote]

mi też się w Kielcach podobało, chociaż było zimno.:)

Link to comment
Share on other sites

A ja bardzo jestem ciekawa jaka będzie wystawa w Rzeszowie. W przyszłym roku po raz pierwszy jako międzynarodowa.
Krajówka w Rzeszowie to moja ulubiona wystawa( chociaż zawsze jest koszmarnie zimno na dworze- biegun zimna czy co.....)W przyszłym roku podzielona na dwa dni, zapowiada się ciekawie.
Pożyjemy- zabaczymy

[URL]http://ksiazegorzkowa.cba.pl/[/URL]
Agniszka i dogi

Link to comment
Share on other sites

A ja ciekawa jestem jaka będzie wystawa w Rzeszowie. W tym roku poraz pierwszy jako międzynarodowa, podzielona na 2 dni- może być ciekawie. Ani ja ani moje psy nie przepadamy za wystawami halowymi, Katowice omijam a do Kielc chyba więcej nie pojadę. A do Rzeszowa jeżdzimy co roku:loveu: .Trzymam kciuki aby została to moja ulubiona międzynarodówka.


[URL]http://ksiazegorzkowa.cba.pl/[/URL]
agnieszka i dogi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Draczyn']A gdzie zgubiliscie Kielce???????????????????? Tam moim zdaniem sa bardzo fajne wystawy[/quote]
Wątek jest z 2004 roku, a wtedy wKielcach nie było międzynarodówki:shake: !
Też uważam, że są tam fajne wystawy:eviltong:
Ale w tym roku bedzie jak narazie ostatnia, bo w przyszłym tylko krajówka ciekawe dlaczego?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Wątek jest z 2004 roku, a wtedy wKielcach nie było międzynarodówki:shake: !
Też uważam, że są tam fajne wystawy:eviltong:
Ale w tym roku bedzie jak narazie ostatnia, bo w przyszłym tylko krajówka ciekawe dlaczego?:crazyeye:[/quote]Wlaśnie wszyscy zadajemy sobie to pytanie. Ja też tego nie rozumiem. Wystawa wszystkim sie podoba, ale jej nie bedzie. Poprostu nie, bo nie, ale dlaczego?????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EveL']Przyłączam się do nierozumiejących decyzji o odebraniu międzynarodówki Kielcom ;) Z tego co wiem to większość osób woli te wystawy, od Rzeszowa. Zobaczymy jak to będzie :)[/quote]No i bardzo wazny jest dojazd. Do Kielc jest ekstra , a do Rzeszowa nienajlepszy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...