Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!


aniapsiara

Recommended Posts

[quote name='sabina***']No jasne Wiki, dzięki za pomoc:loveu:
Jak dostanę zdjęcia Gucia też mu założymy:loveu: i całej reszcie:loveu::loveu::loveu:
Śmiało możesz porobić też ogłoszenia dla Blu na różnych portalach, tylko daj znać na jakich, żeby nie dublować.

Psiaki, trzymajcie się, poszukiwania domków trwają:p[/QUOTE]

Jeejciu dzięki :loveu: Zakochałam się w jego oczkach :loveu:

Załatwiłam u Shel banner i niedługo powinien być ;) Banerek będzie do tego wątku :razz:

Mogę się dowiedzieć więcej na temat Blue ? :roll: Wiek, czy był kastrowany i takie tam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blu jest ok. 5 – letnim psem. Jest w przytulisku od ok. 4 miesięcy.
Jest bardzo zabawnym i żywym pieskiem. Towarzyski, mocno lgnie do ludzi. Posłuszny. Reaguje na komendy, nie ma problemów z jego szkoleniem, a powiem więcej "pilny uczeń":loveu:
Ładnie chodzi na smyczy, poddaje się zabiegom upiększającym, można robić z nim "prawie" wszystko.
Jego wspaniałe oczy (jedno niebieskie a drugie piwne) hipnotyzują człowieka.
Nie da się go nie kochać, straszna przylepa :roll:

Co do kastracji to nie jest, ale jeśli znajdzie się potencjalny domek, to zostanie wykastrowany.

bannerek dla Blu też się przyda bo jest JEDYNY W SWOIM RODZAJU i z pewnością kogoś urzeknie:razz: myśle, że to załatwisz:loveu:

Nie pamiętam tylko jak do trafił........:oops: pewnie został złapany na terenie Leszna;) może inna ciotka pomoże w tej kwesti choć to najmniej ważne,
najważniejsze to że jest wiernym przyjacielem człowieka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina***']Blu jest ok. 5 – letnim psem. Jest w przytulisku od ok. 4 miesięcy.
Jest bardzo zabawnym i żywym pieskiem. Towarzyski, mocno lgnie do ludzi. Posłuszny. Reaguje na komendy, nie ma problemów z jego szkoleniem, a powiem więcej "pilny uczeń":loveu:
Ładnie chodzi na smyczy, poddaje się zabiegom upiększającym, można robić z nim "prawie" wszystko.
Jego wspaniałe oczy (jedno niebieskie a drugie piwne) hipnotyzują człowieka.
Nie da się go nie kochać, straszna przylepa :roll:

Co do kastracji to nie jest, ale jeśli znajdzie się potencjalny domek, to zostanie wykastrowany.

bannerek dla Blu też się przyda bo jest JEDYNY W SWOIM RODZAJU i z pewnością kogoś urzeknie:razz: myśle, że to załatwisz:loveu:

Nie pamiętam tylko jak do trafił........:oops: pewnie został złapany na terenie Leszna;) może inna ciotka pomoże w tej kwesti choć to najmniej ważne,
najważniejsze to że jest wiernym przyjacielem człowieka![/QUOTE]

Ok watek założony ;) Banerki do schroniskowej stronki i dla Blu powinny być w najbliższym czasie :razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171704[/URL] Na pewno się rozkręci tylko potrzebujemy ogłoszeń :)

[quote name='brydzia']Dziś dobra wiadomość następny psiak znalazł domek:multi:,na szczęście nie siedział zbyt długo
[IMG]http://cms.halpress.eu/files2/69805/tnail_obraz_2871.jpg[/IMG]
Szczęściarzu dużo szczęścia w nowym domku:bye:[/QUOTE]

:multi: Mały, misiowaty szczeniak też pewno znajdzie szybko domek ;)

Link to comment
Share on other sites

Własnie dzwoniły Marcelina i Ania są obecnie w przytulisku i kręcą film z telewizją leszczyńska, niestety złe wiadomości jest masakra następne nowe psy przyprowadzone przez ludzi , nie mamy jeszcze zdjęć , ale postaramy się jutro porobić Leszczyniacy co się z wami dzieje:angryy::angryy::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brydzia']Własnie dzwoniły Marcelina i Ania są obecnie w przytulisku i kręcą film z telewizją leszczyńska, niestety złe wiadomości jest masakra następne nowe psy przyprowadzone przez ludzi , nie mamy jeszcze zdjęć , ale postaramy się jutro porobić Leszczyniacy co się z wami dzieje:angryy::angryy::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

:crazyeye: Oj oj oj, nieladnie:shake:
Brak mi słów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4'][URL]http://www.telewizjaleszno.pl/film.php?id=596[/URL]

Super :multi:[/QUOTE]

łał, psiaczki na zywo wygladaja jeszcze sliczniej ! a te szczeniaczki na koncu rozrywaja serce:placz:

mam nadzieje ze sporo ludzi to obejrzało i jakas psina znajdzie domek(oby wszystkie!!)...

Link to comment
Share on other sites

Do góry maleństwa ! :multi:

[B][COLOR=Red]7-8 listopada 2009 roku odbędą się [COLOR=DarkOrchid][SIZE=4]Dni Otwarte [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][B]w leszczyńskim schronisku !!! [SIZE=1]W godzinach 10-15 (?) [/SIZE][/B][/COLOR]:biggrina:

[B][SIZE=5][COLOR=RoyalBlue]!!! Serdecznie zapraszamy !!![/COLOR][/SIZE][/B]

:laola:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://cms.halpress.eu/files2/68766/wrzesien_2009_052.jpg[/IMG]
Malutka już w nowym cieplutkim i kochającym domu. Starsze małżeństwo, które adoptkowało już jednego psiaka z naszego przytuliska, zlitowali się nad szczeniorem, bardzo,bardzo dziękujemy :buzi::Rose: ale są i złe wiadomości, przyszedł następny szczeniak :bigcry::mdleje:zdjęcia później

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam sunie ze schroniska:multi: jest niezwykła, bardzo żywa, energiczna i skoczna - to chyba z radości:razz: jak wróciłyśmy ze spaceru to była cala mokra, wywijała na całego, przewracała się, ganiała się z sabą i teraz też się bawią, po krótkiej przerwie, więc mam trochę spokoju. Jak tylko na nią spojrzę już jest przy mnie, wlazi na mnie i podgryza moje ucho!!!!!!!:evil_lol: lub moje palce.... chyba jeszcze jest głodna:diabloti:
wkrótce postaram się zrobić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...