Jump to content
Dogomania

Psiaki bez budy na mrozie potrzebne jeszcze 180zł do transportu bud...


tajdzi

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mówię o facecie, u którego kupiono budy. NIe odbiera telefonów, nie ma się jak z nim umówić. Sponsorka miała jechać w weekend do niego, ale chyba przez te śniegi nie dała rady. Dlatego chcę, żeby oddał kasę, to kupię za te pieniądze gdzie indziej budę! być może dwie razem z pieniędzmi na transport!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie byłam w tym tygodniu, bo leżę z zapaleniem oskrzeli w domu. Mam nadzieje, ze wszystko ok, bo sprawdzałam ostatnio i mały ciepło - i słomę i budę po koleżance co im zawiozłam i spały w tej mojej styropianowej budce
jak tylko wyzdrowieje to pojadę do nich z ugotowanym kurczakiem, ale to pewnie za kilka dni najwczesniej, na razie na antybiotyku jestem... Jeżeli ktos moze podjechać.. byloby super

Zaraz piszę do ani012

Link to comment
Share on other sites

na poczatku watku byly osoby ktore oferowaly sie ze tam pojda -napisz do nich pw.czy ktos te szczeiaki oglasza zeby tam a stale nie zostaly,jak ie masz czasu to chociaz ogloszeie zostaw a paluchu,jesli budy potrzebne to napisz szybko bo sa dwie do oddnia w wesolej.w takim tepie to wszystko idzie ze czarno to widze.watek suka i szczeniaki z lesnej nory......zalozony przez Ania012.

Link to comment
Share on other sites

na poczatku watku byly osoby ktore oferowaly sie ze tam pojda -napisz do nich pw.czy ktos te szczeiaki oglasza zeby tam a stale nie zostaly,jak ie masz czasu to chociaz ogloszeie zostaw a paluchu,jesli budy potrzebne to napisz szybko bo sa dwie do oddnia w wesolej.w takim tepie to wszystko idzie ze czarno to widze.watek suka i szczeniaki z lesnej nory......zalozony przez Ania012.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mtf zalesie']na poczatku watku byly osoby ktore oferowaly sie ze tam pojda -napisz do nich pw.czy ktos te szczeiaki oglasza zeby tam a stale nie zostaly,jak ie masz czasu to chociaz ogloszeie zostaw a paluchu,jesli budy potrzebne to napisz szybko bo sa dwie do oddnia w wesolej.w takim tepie to wszystko idzie ze czarno to widze.watek suka i szczeniaki z lesnej nory......zalozony przez Ania012.[/QUOTE]


Uprzedzałam, że zajmuję się kotami, a nie psami. Prosiłam o pomoc osoby doświadczone w psich sprawach. A póki co są ochrzany. Owszem, były osoby deklarujące chęć podjechania, ALE NA CHĘCIACH SIĘ SKOŃCZYŁO.
Psiakom zapewniłam ocieplenie bud i dowoziłam karmę
Ustaliłam z właścicielem, że ma karmić i rzeczywiście karmi
Psiaki poogłaszałam, gdzie tylko mogłam.
Więcej nie zrobię bo nie mam jak. Dlatego była do was prośba o pomoc.
Co z tego, że ktoś deklaruje, że podjedzie, skoro nie ma czasu cały czas? ale wpis na forum jest, że deklaruje.
Podczas mojej choroby NIKT się nie zgłosił z pomocą.

Link to comment
Share on other sites

ok. Udało mi się dodzwonić do pana i odebrał
W poniedzialek przyjadą budy. Transport wyniesie 300zł i mam nadzieje, że pan od bud nie zrobi problemów
w poniedziałek rano będę jeszcze dzwonić, czy na pewno jest - inaczej transport będzie trzeba na pusto opłacić.
kciuki proszę, jeżeli jeszcze ktoś trzyma za nas kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...