Jump to content
Dogomania

Boston+off


ty_kwa

Recommended Posts

:lol: [B]Polcia[/B] mi godz. 14:00 pasuje.
Fredek wcina śmieci ciągle? Dajesz mu żwacze? Podobno baardzo pomaga. Nasza Lina często je wcina ale nie wiem czy nie je śmieci, my chodzimy z nią luzem po takich odludziach, że jest tam czysto, nie ma ludzi nie ma brudu :razz:

Co do podróży do lotniskowego lasu, to my na pewno przyjedziemy autem. Wjazd jest od ul. Maratońskiej. Trzeba minąć takie nowe Centrum Handlowe ("Retkinia" chyba nie pamiętam nazwy ) a następnie skręcić w lewo i jechać do ul. Pienistej. Tuż po skręcie będą tory kolejowe a po lewej stronie ciągną się zielone rury.
Jak dojechać komunikacją miejską, nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Polcia']

[B]ty_kwa [/B]a co z Wami? Może też się skusicie na bostonkowe spotkanie?[/QUOTE]

Polciu! Bardzo dziękujemy za pamięć :-) Propozycja jest ogromnie kusząca, ale niestety odległość też spooora :-( około 300 km w jedną stronę..... Chyba się nie zdecydujemy.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Polciu! Bardzo dziękujemy za pamięć [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Propozycja jest ogromnie kusząca, ale niestety odległość też spooora [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] około 300 km w jedną stronę..... Chyba się nie zdecydujemy. [/QUOTE]szkoda :placz: myślałam, że w końcu będę mogła się Wam odwdzięczyć za styczniową przesyłkę. ale może kiedyś nadarzy się okazja :razz:

[QUOTE]Co do podróży do lotniskowego lasu, to my na pewno przyjedziemy autem. Wjazd jest od ul. Maratońskiej. Trzeba minąć takie nowe Centrum Handlowe ("Retkinia" chyba nie pamiętam nazwy ) a następnie skręcić w lewo i jechać do ul. Pienistej. Tuż po skręcie będą tory kolejowe a po lewej stronie ciągną się zielone rury.
Jak dojechać komunikacją miejską, nie wiem [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/QUOTE] ooooooo to już chyba wiem gdzie to jest. :evil_lol: My też tam mięliśmy jedne z zajęć z JB.

a Miba się odzywała?

Link to comment
Share on other sites

Cześć :)
Nareszcie mi się udało!!!
Oj zaglądałam na to nasze forum od ponad tygodnia i ciągle mnie "wyrzucało" (błąd jakiejś aplikacji), wchodziłam na stronę, ale nie mogłam otworzyć żadnego wątku.
Wchodzę teraz przez M.Firefox i widzę, że jest OK.
Rozumiem, że termin 27/06 godz. 14.00 zostaje, jeśli tak, to my się meldujemy, mimo że nie mam pojęcia gdzie to jest;)
Dziękuję, że o nas pamiętałyście :)

Link to comment
Share on other sites

Ooooo [B]Miba[/B] :multi: Witamy! W koooońcu.... ale rehabilitujesz swoją długą nieobecność uczestnictwem w naszym spotkaniu ;)
Noo dla takiej ekipy można już wyciągać grilla. Pogoda zapowiada się super. 24 stopnie i słoneczko, zero deszczu :cool1:

Mam nadzieję, że jeszcze się ktoś zgłosi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]ojsterek [/B]to jak chcesz urządzić grilla to może zarządź kto co ma przynieść :cool3:

My z Mibą będziemy trochę wcześniej. Mam nadzieję tylko, że to jest to miejsce o którym myślę :roll:
tam trzeba przejechać przez tory i jest parking tak?

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny!

Będę musiała dojechać do Łodzi pociągiem :( czy będziecie może przejeżdżać w pobliżu dworca pkp i mogłabym się z Wami zabrać? Nie znam Łodzi i nie wiem, jak dotrzeć w umówione miejsce... Co do godziny przyjazdu, to mogę być na miejscu o 12.30, 12.50 lub 14.30 ;) Jeśli ktos byłby tak miły, to bardzo proszę o kontakt na priv (odpiszę wieczorem).

Link to comment
Share on other sites

Heeej!

Ale się cieszę, że będziecie :multi: [B]dylogia [/B]a na jakim dworcu lądujesz? Łódź Kaliska?

Co do prowiantu na jutro, przepraszam, że dopiero teraz piszę ale już myślałam, że grill nie wypali. Mój mąż się wykruszył, ma ważne spotkanie motorowe :angryy: więc nie miałby kto tachać naszego dość dużego grilla i nie miałabym większego autka, przyjadę czerwonym cienkim więc w razie czego można szukać takiego auta ;) No ale do rzeczy, znalazłam dziś w markecie taki malutki grill i myślę, że nam wystarczy. Zmieści się na nim jakieś 6-7 kiełbasek jednocześnie.

Tak więc ja na jutro zabieram grilla i węgiel do tego mam 9 kaszanek i dużą porcję chleba tostowego. Niestety nie mam żadnych papierowych talerzyków ale może uda mi się zorganizować. Wezmę też ketchup, musztardę.

Jeśli ktoś jest chętny :p to brakuje nam kiełbasek i może jakiegoś picia ale to pewnie każdy i tak weźmie jakąś wodę dla siebie i dla psiaków. Nie chciałabym aby jedna osoba się musiała zobowiązywać do dostarczenia 5 litrowego baniaka :lol:

Do auta zapakuję też 1 koc ale nie wiem czy będzie sens go rozkładać, psy nam go zadepczą. Ja będę możliwie wcześniej na miejscu aby zaklepać nam drewniany stolik :cool3: Ok, uciekam teraz z Liną na rower. Dziś jej pierwsza wyprawa w rowerowym koszyku, mam nadzieję, że obędzie się bez kontuzji. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dylogia']Przez Kaliską te pociągi nie jadą, mogę wysiąść w Łodzi Fabrycznej lub Łódź Widzew.[/QUOTE]

[B]dylogia [/B]to chyba najlepiej wysiąść na Łodzi Fabrycznej, bo to w Centrum miasta. Do tego naszego psiego parku jest i tak spory kawałek. Ja mieszkam jeszcze dalej za parkiem, prawie przy Pabianicach, na samym krańcu Łodzi więc mam do centrum dość daleko. Może [B]Polcia[/B] lub [B]Miba[/B] miałyby jakąś możliwość aby Cię zgarnąć, mam nadzieję że zajrzą jeszcze dziś na forum. Ostatecznie spróbuję zapytać znajomych, którzy może też wpadną. Coś wymyślimy :)

Dorzucam jeszcze fotkę z dzisiejszej wyprawy. Lince chyba się podobało w koszyku, choć zdecydowanie większa frajda to bieganie przy rowerach. Dwa razy mi wyskoczyła z koszyka ale wiszenie na szelkach głową w dół w ogóle nie zrobiło na niej wrażenia, ech ten psiór :evil_lol: Teraz chrapie i regeneruje siły na jutro.

[IMG]http://c33.grono.net/222/156/gallery-99860984-500x500.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]dodus[/B] hehe, fajnie :) Szczególnie z tych talerzyków się cieszę, bo już się miałam do auta pakować i do Ikeii jechać a po tych rowerach ledwo siedzę :mdleje:

Acha i nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia Lilli :icon_roc: pochwalcie się pociechą :D i koniecznie załóżcie galerię :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dylogia']Hej dziewczyny!

Będę musiała dojechać do Łodzi pociągiem :( czy będziecie może przejeżdżać w pobliżu dworca pkp i mogłabym się z Wami zabrać? Nie znam Łodzi i nie wiem, jak dotrzeć w umówione miejsce... Co do godziny przyjazdu, to mogę być na miejscu o 12.30, 12.50 lub 14.30 ;) Jeśli ktos byłby tak miły, to bardzo proszę o kontakt na priv (odpiszę wieczorem).[/QUOTE]

no to zgłaszamy się na ochotnika :)
zgarniemy Cię z dworca. Jedź tak żebyś była tym pociągiem 12.50 :) po drodze zabierzemy jeszcze Mibę :) na priv wyślę Ci nr telefonu jakby się coś zmieniło to daj znać. Tylko nie wiem jak będzie z drogą powrotną. Najprawdopodobniej będziemy wracać autobusem ale znowu we trzy więc nie będzie tak źle :evil_lol: Zobaczymy.

Swoją drogą trzy bostony w jednym samochodzie... :crazyeye:
Damy radę :evil_lol:

ojsterek to jest tutaj [url]http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,19.43780,51.75280?l=d37d4962f55ffe50#targeo-top[/url]
bo mojemu kierowcy się spieszy później i nie będzie miał czasu kluczyć ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polcia']ojsterek to jest tutaj [URL]http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,19.43780,51.75280?l=d37d4962f55ffe50#targeo-top[/URL]
bo mojemu kierowcy się spieszy później i nie będzie miał czasu kluczyć ;))[/QUOTE]
[B]Polcia [/B]to trochę w innym miejscu. Trzeba wcześniej skręcić, w PŁOCKA - FRANCISZKA a później w prawo w PIENISTĄ -> ZAMIEJSKĄ
Najlepiej zaparkować w tym miejscu:
[URL]http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=%A3%F3d%BC,+gen.+Maczka+35&Submit=Szukaj&long=19.3830467&lat=51.728472&type=3&scale=1a&svActive=false[/URL]
Widać tu białe auto zaparkowane przed przewróconym pniem drzewa tuż obok jeziorka. Po zakręceniu w Zamiejską trzeba jechać wzdłuż lasu aż po prawej stronie będzie taki piaszczysty wjazd i już z ulicy widać tą kłodę :D

Tutaj link do właściwego miejsca na Mapie Polski:
[url]http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,19.42244,51.73552?l=c9a3d5593d51fb79[/url]
W razie czego wyjdę z Liną na ulicę i będę służyć za znak drogowy ;)

[B]dylogia [/B]Tak, po drodze do naszego parku będzie tak a'la supermarket Centrum Handlowe Retkinia, nie da się nie zauważyć.

Link to comment
Share on other sites

Heej Bostonmaniacy :lol:

Dopiero domyłam nogi :razz: i zabieram się za oglądanie zdjęć choć muszę przyznać, że jestem nie mniej wykończona niż Lina, która po wejściu do domu przywitała się z "panciem" i od razu poszła na swoje posłanko spać :p

Bardzo dziękuję wszystkim za spotkanie :Rose: Było super, psy chyba też zadowolone myślę więc, że możemy to powtórzyć i jeszcze tego lata zorganizować kolejny zjazd. Może uda się przyjechać też innym :)

P.S. Dopiero w domu uświadomiłam sobie, że nie wyciągnęłam z plecaka musztardy i ketchupu :wallbash:

P.S. 2 [B]dodus [/B]Linka była z nami nad morzem, gdy miała 3 miesiące :D

Link to comment
Share on other sites

My również dziękujemy za spotkanie i mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy :)
Mia wróciła do swoich naturalych kolorów (w czasie kąpieli spała na stojąco ;)) i pochrapuje słodko :)
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...