Jump to content
Dogomania

Boston+off


ty_kwa

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Green][B]W związku z tym,że bostonki dostały własne podforum,rozbiłam duży wątek na drobniejsze.Posty,które w nim pozostały mogą się wydawać troszkę bez sensu ;).
Tytuły galerii,oczywiście możecie zmienić.
Z tego wątku zrobię offa.Będzie służył do rozmów o wszystkim i o niczym
Aaa...zapomniałam dodać,ze jeszcze dostaniecie dział "Wystawy" i "Zdrowie"
Pozdrawiam.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam:lol:
Nie bardzo wiedziałem, gdzie o tym napisać, więc może tutaj... Chciałem w galerii napisać temat o moim pupilu, ale coś mi nie wychodzi... Ciągle pokazuje mi się info..., że mam się zalogować. Loguję się, i znów to samo... O co tu chodzi?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dece']Witam:lol:
Nie bardzo wiedziałem, gdzie o tym napisać, więc może tutaj... Chciałem w galerii napisać temat o moim pupilu, ale coś mi nie wychodzi... Ciągle pokazuje mi się info..., że mam się zalogować. Loguję się, i znów to samo... O co tu chodzi?:hmmmm:[/quote]
Hmm...skoro napisałeś tego posta,znaczy że jesteś zalogowany.
Może kontynuuj galerię w tym temacie a ja przeniosę go do odpowiedniego działu.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1218/nowi-goscie-na-bostonowym-forum-148486/[/URL]
Pasuje idealnie.Przedstawiłeś siebie i swojego pieska a teraz czas na foty ;).Tytuł można zmienić,jeśli będziesz chciał.

Aaa...zapomniałabym.Prosisz tam o instrukcje wstawiania fotek:
[quote name='dace']Chciałbym wstawić kilka fotek, ale jak to zrobić?[/quote]
Proszę,oto ona:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/8359596-post26.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Green]dece... w instrukcji jest zaznaczone,którego linka masz wkleić aby pokazały sie zdjęcia ;).

Mam do Was ogromną prośbę.
Zakładajcie nowe wątki na dany temat.
Chcieliście własne podforum i to od Was zależy czy będzie przejrzyste i czytelne.
Dzisiaj wydzieliłam temat światówki z tematu krajówki w Rybniku.
Wczoraj czy przedwczoraj temat szkolenia z offa.A teraz widzę,ze na wydzielonym "szkoleniu" piszecie o chorych stawach.
Jeszcze raz proszę...jeden wątek=jeden temat.
Pozdrawiam [/COLOR][/B][B][COLOR=Green]:).[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

No to jesteśmy :) (Polcia, Ojsterek, dziękuję za pamięć)
Ależ tu się pozmieniało i nowych bostonków przybyło :lol:
Mia jakoś nie może zrozumieć, że nie mieszka w pięknej krainie, gdzie zawsze jest ciepło i świeci słońce. Wyjście na dwór kiedy pada i do tego jest zimno, graniczy z cudem. Tak się bidulka uparła, że nie będzie wychodzić w taką pogodę, że miała prawie wypisane na pysiu "wytrzymam do wiosny" :shake:
Podobnie jak Wy mam problem z kupnem ubranka dla małej i na razie Mia biega w rękawach z naszych swetrów przerobionych na tymczasowe kubraczki.
Spacerki coraz krótsze, diabliczka nie ma się gdzie wyszaleć, więc energia znajduje ujście w domu i zabawy nigdy dość (oczywiście dla niej :evil_lol:).

Link to comment
Share on other sites

[B]Joanna[/B] dzięki za namiar na filmik, ustawię sobie dziś nagrywanie, na wypadek gdybym miała zapomnieć :angryy:
[B]Miba[/B] - no w końcuuuuuuu jesteś :lol: A co do tych humorków pogodowych to również dobrze to znam. Lina potrafi drapnąć w balkon aby jej drzwi otworzyć, po czym robi 3 kroki na zewnątrz i zawraca i trzęsie pupą, bo jest brrrry i ona sikać nie będzie. Czasem ze 3 razy muszę podchodzić do drzwi i panience otwierać aby się w końcu zdecydowała. Nie chcę jej na siłę wypychać bo już się w ogóle zniechęci i gotowa jeszcze siusiać w domu.

A tak w ogóle to mój przyszły mąż wyjeżdża dziś w delegację więc ja i Lincia mamy wolną chatę więc bostonowych miłośników zapraszam na herbatę ;)
[B]Miba[/B], [B]Polcia[/B] jeśli macie ochotę zapraszam, obowiązkowo z pieskami :lol:
Dajcie znać na PW czy piszecie się na kolejne spotkanko. Niedaleko mnie jest mały las więc jeśli pogoda będzie lepsza możemy się przejść a jeśli będzie kiepsko, to psy mogą poszaleć w naszym ogródku a my pooglądamy je z okna z kubkiem gorącej kawy, herbaty, czekolady etc. ;)

Link to comment
Share on other sites

Filmiku nie mogę zrzucić na komputer ale wrzucę zasłyszane w nim ciekawostki:

- Nie jest to buldog i nie jest to terier, jest to po prostu „bostończyk”
- Ciekawy tekst ;) „Ten pies składa się z kwadratów. Pies który jest najbardziej kwadratowy będzie wygrywał wystawy”

- Rasa ta była b. popularna w latach 30’. Ponieważ Bostony świetnie uczyły się sztuczek, występowały wtedy w cyrkach.

- Bostony marzną, nie lubią zimna i nie nadają się do trzymania na zewnątrz.

- Uwielbiają się bawić i będą się bawić tak długo jak tylko masz ochotę. (To znamy chyba z autopsji)

- Jedna z właścicielek w tym filmie maluje swojej Bostonce pazury na wściekło-różowy kolor i karmi ją lodami!

Dokument wyglądał na dosyć stary, jak z późnych lat 80’. Kobiety mają szaloną trwałą, dzieci w kolorowych dresach i adidasach typu „air” a faceci noszą zegarki casio, te takie pierwsze ;]
Podsumowując wydźwięk dokumentu jest taki:
Boston Terrier posiada niewyczerpane zapasy miłości, uwielbia sprawiać radość właścicielowi i jest wspaniałym pocieszycielem, jest kimś dla kogo warto żyć, jednym słowem jest to najlepsza rasa pod słońcem.

Ja się pod tym podpisuję :D

I dorzucam moją kochaną Bostonkę, która od dwóch dni jeździ ze mną do pracy i jest wyjątkowo grzeczna przez co pękam z dumy i mocno wierzę, że nasza praca i przedszkole dają efekty :cool3:

[IMG]http://b62.grono.net/30/208/gallery-87640221-500x500.jpg[/IMG]

[IMG]http://c0.grono.net/7/134/gallery-87640224-500x500.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...