Jump to content
Dogomania

RING 5


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z ring5 najbardziej przypadły mi do gustu szampony, używam równiez niektórych kosmetyków do stylizacji włosa, ogólnie uważam firme za dośc dobrą i godną polecenia. Kosmetyki możesz zamówić na [url]www.karusek.com.pl[/url] ; [url]www.e-pet.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Ja kupiłam kiedyś spray do układania sierści (dla setera). Zadanie spełnił, ale ma zapach lakieru tak mocny, że jak dla mnie jest nie do przyjęcia: kojarzy mi się z zakładem fryzjerskim z dawnych lat. Ruda jednak nie protestowała. Pozdrawiam. M.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megann']To była, teraz sprawdziłam, odżywka Protein Coat Conditioner. Sama w sobie jest ok., ale użyłam jej tylko ze trzy razy, bo ten zapach zwalał mnie z nóg. M.[/quote]

Aaaa to też ją miałam. No rzeczywiście zapach był wręcz duszący. Pies uciekał na widok pojemnika. Dlatego już nigdy nie kupię odżywki która jest w sprayu pod ciśnieniem. :shake:

Teraz zastanawiam się nad lakierem do układania Holdtight Hairspray 355ml. Jednak boję się że znów będzie to niewypał, jak wszystko co do tej pory z Ring5. :roll: Tylko, że mało firm robi utrwalacze fryzury w przystępnej cenie. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']moth na sznaucerach ( nie tylko moich ) najlepiej spisuja sie pianki i lakiery TAFT :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Obawiam się, że mogłyby za bardzo usztywnić jedwabisty włos. I pewnie byłoby to widoczne. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chcę odstraszać od Ring5. Rudej, jak napisałam, zapach nie przeszkadzał (tylko kichała za każdym razem) i efekt też był bardzo ładny. Gdybym miała się jednak jeszcze raz decydować, to zapach by zadecydował na nie: wolę, jak pies pachnie, no nie wiem, jakoś naturalniej, choć czy można mówić o naturalnym zapachu szamponów i odżywek?:)Pozdrawiam. M

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']Obawiam się, że mogłyby za bardzo usztywnić jedwabisty włos. I pewnie byłoby to widoczne. ;)[/quote]
Większośc ludzkich produktow - lakierów, pianek, zeli itp - ma oznaczenia stopnia utrwalania - Wella rownież - od delikatnego do super mocnego. Trzeba tylko dobrac odpowiednią "siłe" ;-) .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mnie na jednej z wystaw namówiono aby spróbować tej odżywki: RING 5 SHOW RING
Mam setera szkockiego z dość długimi włosami i potrzebowałam czegoś, co ładnie wykończy jego włos przed samym już wejściem na ring. Niestety bardzo się rozczarowałam tą odżywką. Zamiast głębokiego, pieknego połysku tak jak to obiecuje producent pies był matowy, a sierść miejscami miała takie brzydkie poskelejane placki, mimo że nie psiakałam ani za blisko ani za dużo. Do tego ten okropny duszący zapach. Zanim kupie jeszcze kiedykolwiek odżywke w areozolu to się porządnie zastanowię. Odżywke użyłam może jeszcze ze dwa razy, a teraz stoi i kurz zbiera na półce.
Zdecydowanie nie polecam tego produktu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti'] Zamiast głębokiego, pieknego połysku tak jak to obiecuje producent pies był matowy, [/QUOTE]

Taki "efekt" kiedyś uzyskaliśmy po kąpieli w szamponie tej firmy (dla czarnej sierści). Włos wysuszony i matowy. Widać nie są to zbyt trafione kosmetyki dla gordona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']Taki "efekt" kiedyś uzyskaliśmy po kąpieli w szamponie tej firmy (dla czarnej sierści). Włos wysuszony i matowy. Widać nie są to zbyt trafione kosmetyki dla gordona.[/quote]

Dobrze wiedzieć!:cool3:
W takim razie na stałe usówamy kosmetyki RING% z listy naszych zakupów.
Szczerze powiedziawszy, dość trudno jest mi znaleść kosmetyki pasujące do sierści mojego psa:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']
Szczerze powiedziawszy, dość trudno jest mi znaleść kosmetyki pasujące do sierści mojego psa:placz:[/QUOTE]

Dostałam ostatnio (wraz z zakupiona ringówką;)) próbkę szamponu Bio-Groom (Econo-Groom, proteinowy). Kąpałam w nim 3 psy i muszę powiedzieć, że efekt jest bardzo ok. A szukam czegoś co zmiękczy włos i nada takiej jedwabistości. W tej chwili waham się między zakupem Bio-Groom czy czegos z linii All System, ale chyba będzie jednak sprawdzony już Bio-Groom. Nie wiem jak z odżywką i innymi specyfikami, bo czasem szampon jest ok, a odżywka okazuje się do bani (miałam takie nietrafione zakupy z linii YSB:shake:).

Link to comment
Share on other sites

Ja natomiast bardzo polecam odżywkę regenerującą (do kąpieli), tę specjalnie przeznaczoną dla wystawców, jest na prawdę bardzo dobra (dla długowłosych psów)
Preparat do usuwania kołtunów faktycznie sprawdza swoją rolę
Szampon z płatkami kwiatów też jest bardzo dobry, ładnie i delikatnie pachnie (błękitnego koloru). Do białego włosa czy sierści szampon też mogę polecić, pies po jego użyciu jest bialuteńki (ja mocno nie rozcieńczam)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...