Jump to content
Dogomania

CZy są wogóle jakieś hodowle w polsce?


PUENTA imszar

Recommended Posts

przepraszam, ze odkopuję temat ale po co zakładac następny..
po pierwsze jestem wielką fanką psów faraona dzięki dziewczyie która ma stronę na której robi szablony i opiekuje się stronami..tak zakochałam się w tych psach.
CZy są wogóle jakieś hodowle w polsce? nigdy nie wiedziałam tego psa na żywo wiec jeżeli ktoś kto ma psa faraona jedzie na wystawe niecfh mida info bo musze wiedzieć gdzie szukać a naprawdę chce zobaczyć psa tej rasy :P

Link to comment
Share on other sites

Hodowli faraonów w polsce obecnie nie ma. Na wystawach pojawiają sie dwa psy bedące w rekach czeskich. Podobno ( bo nie potwierdzone) jest tez jakis młody import pies we wrocławiu. Czeszki pojawiają sie oczywiscie najcześciej na wystawach na południu i niektórych klubowych V grupy.

Link to comment
Share on other sites

Basenji, z tego co ostatnio pisała mi Blahutowa to prawdopodobnie one najlbiżej bedą na wystawie w Katowicach.A na wygłaskanie moich uszatych zapraszam do NDM na klubową 8-)


PUENTA imszar, pewnie cie moja odpowiedz nie usatysfakcjonuje, ale faraon kosztuje od 1500 do 8000 zł :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Na faraonka mama się nie zgodzi.
Lepsze byłoby jakieś mniejsze zwierzątko.
I też podobne i z Afryki.
Zgadnij jakie?


zdrówko:flasings:[/quote]
powiem jedno nie mam głowy do myślenia :)
a po drugię nie chcę namawiać mamy na psa.Mam swoją Sonię (puentę).Pies faraona to czysta pasja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...