Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='Savannah']Dziękuje Żaneta:multi: Nie dośc że pierwszy Interchampion z przydomkiem Arktogea mieszkajacym poza hodowla, to jeszcze pierwszy Int.Ch po Explorer Bear Hydrargium;)(nie ostatni:diabloti:)[/quote]

Idąc tym tropem, mogę dodać, że pierwszy po ANDALUSII, i również mam nadzieję, że nie ostatni, bo jeszcze jeden się szykuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cyraneczka']Idąc tym tropem, mogę dodać, że pierwszy po ANDALUSII, i również mam nadzieję, że nie ostatni, bo jeszcze jeden się szykuje ;)[/quote]
właśnie o tym jednym myślałam:cool3:Andzia się bardzo spisała:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janosik'][COLOR=red][FONT=Verdana]Gratulacje !!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=green][FONT=Verdana]To super, że kojoty znowu na najwyższym podium.Kasiu wytargaj je od nas za uszkiem, pozdrawiam.[/FONT][/COLOR][/quote]
[quote name='Savannah']
[COLOR=red][FONT=Verdana]GRATULACJE DLA KASI, JAGNY I BURSZTYNKA! [/FONT][/COLOR]
[/quote]
[quote name='agacia'][COLOR=plum][FONT=Comic Sans MS]Gratuluje wszystkim zwyciezcom tego weekendu[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] ...[/FONT][/COLOR][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Miśka']Ja [B]gratuluje Bardzo Bardzo Kasi, Bursztynowi i juz !!!MultiChampionce!!! Jagience[/B] (kolejnosc przypadkowa) zdublowania naszego (albo odwrotnie, who cares ) sukcesu.
[/quote][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jeszcze raz- WIELKIE [/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Verdana]DZIĘKI :loveu: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Ejka']No właśnie tak się tu zastanawiamy jak Wam się udało bezbolesnie przejechać???[/quote][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Bezboleśnie....? :roll: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie udało się :evil_lol: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Ejka']No i qrczę, gratuluję odwagi, bo ja się tyle nasłuchałam o tych przeprawach, że odechciało mi się. Poza tym mieliśmy już pare razy rozgrzewkę na granicy z Rosją, a na Białoruś podobno jeszcze gorzej...[/quote][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie tam- strachu nie było żadngo, bo i o co :roll: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Co najwyżej mogli nas nie wpuścic, a faktycznie robią wszystko, żeby liczbę "wrogów" na swoim terytorium zminimalizować :cool3: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Staliśmy jakieś 7 godzin w kolejkach wszelkiej maści (ale mając w samochodzie ciekawą lekturę i klimatyzację nie było to aż tak dramatycznym przeżyciem ;) ), potem begaliśmy po przejściu granicznym gromadząc różnego rodzaju stempelki od rozmaitych "ekspertów" i wypełnialismy jakieś deklaracje w języku rosyjskim :diabloti: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Było wesoło i oryginalnie- przy odpowiednim podejściu, można to było podciągnąć pod atrakcję turystyczną :cool1: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Miśka']Kilka dni temu jak przeczytalam ze jedziecie "gdzies dalej" zastanawialam sie czy swiat nie okaze sie tym razem zbyt maly i nie spotkamy sie wlasnie na nadbalatonskiej krainie. [/quote][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]No, to byłby smutny zbieg okoliczności.... :roll: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Szkoda by było, żeby jedna z suń odpadła juz na samym początku ;) [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='piotrjan']No i Jagienka . Każda wystawa z nią to frajda.
Z Katarzyną też .[/quote][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Jakkolwiek miałabym to rozumieć :p [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Aha! Dzisiaj zrobiłam Jagience prześwietlenie stawów biodrowych- jest czyściutka- [B]HDA :multi: [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pomyślałam, że się pochwalę :razz: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Miśka']Cometa to i ja bym chetnie po tak dlugiej przerwie zobaczyla, ale jak widze z kim przyszloby nam konkurowac w klasie to... moze innym razem [/quote][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]A wiesz.... [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Skłamałabym, gdybym powiedziała, że szkoda, że Bajki nie będzie :razz: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]No, przynajmniej na złoto mamy większe szanse :p [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='DK']Z mojej dedukcji wynika, że Radom ma w kodzie pocztowym 26-..., podobnie jak adres zamieszkania właścieli. I na tym opieram przynależność do oddziału. [/quote][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]To już wiesz, że ta dedukcja jest błędna :roll: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy w związku z tym, słowo "przepraszam" zostanie tu wypowiedziane, czy to według Ciebie zbędne? :icon_roc: [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Nitor-Nivalis']CWC, CACIB, BOB - BLACK WIZARD Arktogea - ukonczony Int. Ch. [/quote][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Lidzia, [/FONT][/COLOR][B][COLOR=blue][FONT=Verdana][SIZE=6]GRATULACJE[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] od naszej trójki! :sweetCyb: [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana] Podziwiam zapał w odpowiadaniu na wszelkie wypowiedzi :thumbs:[/FONT][/COLOR]
Przyznam też szczerze ,że bardzo lubię czytać tę lekturę :loveu::loveu:.
Kasiu (pozwoliłam tak do Ciebie się zwracać) jestem Twiom fanem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
[COLOR=black][FONT=Verdana]Lidzia, [/FONT][/COLOR][B][COLOR=blue][FONT=Verdana][SIZE=6]GRATULACJE[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] od naszej trójki! :sweetCyb: [/FONT][/COLOR][/quote]
Dziękuje Kasiu (i Jagienko i Bursztynku:cool3:) za gratulacje:multi:
[quote name='NigdyNigdy'][COLOR=black][FONT=Verdana] Podziwiam zapał w odpowiadaniu na wszelkie wypowiedzi :thumbs:[/quote] zgadzam się całkowicie z p.Jola:p a jak fajnie wszystko zwiezle i na temat:cool3:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Wielkie gratulacje dla Lidki :multi: :multi: :multi:
oraz jej cudownych psów :

Black Wizarda Arktogea i Gold Wizarda Nitor Nivalis[/quote]
w imieniu psiaków i swoim wielkie dzięki;) Dziękuje za bardzo miłe towarzystwo podczas wystawy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11'][COLOR=black][FONT=Verdana] Podziwiam zapał w odpowiadaniu na wszelkie wypowiedzi[/FONT][/COLOR][/quote]

A bo ja nie lubię się rozdrabniać ;-)
.... no i to po to, żeby ludzi nie męczyć dziesięcioma postami mojego autorstwa :p
Pozdrawiam z kieleckiej wsi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Wyniki te z których pamietam:cool3:
PSY

Klasa Młodzieży:
1. dosk. bez ZW.Mł ARES Wilcze Dziedzictwo - [COLOR=red]dostał wnusio Zw.Mł[/COLOR]
2. dosk SWIFT WOLF Fortunatus
3. dosk. Ebonyshadow N'Shapali Dragon[/quote]
już poprawiam;) to wlaśnie ten psiak spóźnił się na porównanie o BOB :roll:

Link to comment
Share on other sites

KASIA i LIDKA - gratulacje, realnie przyczyniacie się do podniesienia poprzeczki dla zagranicznych hodowli jeżeli chodzi o jakość i wyniki osiągane na ringach, az przyjemnie patrzeć! LIDKA, przekaż Dżekiemu pozdrowienia od braciszka.
Cyraneczka - jeżeli masz tego samego syna Andy na myśli, to ja mam tylko cichą nadzieję, że to będzie pierwszy interchampion śmiegający w dystansowych zawodach ;-) Ale czas pokaże...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Desiderata'][FONT=Arial Black][SIZE=6][COLOR=red]Gratulacje od mamy (Andy) dla Dżekusia!!!:laola: A dla Lidki odemnie!!! :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Arek wraz z Dżekim dziękujemy za Gratulacje!!:multi: Wyściskaj mi mocno [U][B]kochaną[/B][/U] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]Ande!![/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red][FONT=Arial][COLOR=Black] A ja ją osobiście wyściskam jak się spotkamy:razz: byc może w Toruniu;)[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Idąc tym tropem, mogę dodać, że pierwszy po ANDALUSII, i również mam nadzieję, że nie ostatni, bo jeszcze jeden się szykuje ;)[/quote]

Też mam taką nadzieję, czekamy z niecierpliwością na kolejne wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']KASIA i LIDKA - gratulacje, realnie przyczyniacie się do podniesienia poprzeczki dla zagranicznych hodowli jeżeli chodzi o jakość i wyniki osiągane na ringach, az przyjemnie patrzeć![/quote]

Dzięki serdeczne :-)
Cieszę się, że czasy, kiedy człowiek z kompleksami jeździł za granicę Polski minęły.
No i cieszy również fakt, że Polska przestała być krajem, do którego jeździ się po "łatwe" CACIB'y :diabloti:
Coraz więcej psów z naszych ringów może swobodnie jechać i nawet jeśli nie konkurować o Zw. Świata, to "chociażby" robić ładne i wyrównane tło dla tych najlepszych.
I to cieszy bardzo :multi:

Link to comment
Share on other sites

No to ja się dołączam do gratulacji dla piesow biorących udział w wystawie w Lesznie.

A w szczególności
[COLOR=red][U]Wielkie gratulacje dla świeżo upieczonego interchampiona!!![/U][/COLOR]
[U][COLOR=#ff0000][/COLOR][/U]

[COLOR=black]Pozdrawiam Hania, Luna, Shadow i Krecik[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huskuś']No to ja się dołączam do gratulacji dla piesow biorących udział w wystawie w Lesznie.

A w szczególności
[COLOR=red][U]Wielkie gratulacje dla świeżo upieczonego interchampiona!!![/U][/COLOR]


[COLOR=black]Pozdrawiam Hania, Luna, Shadow i Krecik[/COLOR][/quote]
Świeżo upieczony Int. Ch dziękuje za gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

[B]Wałbrzych 2006[/B]

[B]sedzia: Mariola Semik[/B]

[B]FCI 270 - SIBERIAN HUSKY[/B]
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]ARES Wilcze Dziedzictwo, wilczaste, 13.04.2005, 22981/VII/05, PKR.V-12323 (Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., Zw.Kl. EXPLORER'S TRADE MARK-BLAZING STAR Potęga Naturalności), hod. Natalia Kardasz, wł. Natalia Kardasz
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Arktogea BLACK WIZARD, czarno-srebrno-białe, 14.08.2003, 38849/VIII/003 Poznań, PKR.V-10669 (Ch.Pl., Mł.Ch.Pl., Zw.Mł.Pl., Zw.Pl. EXPLORER BEAR Hydrargium-Ch.Pl. Arktogea ANDALUSIA), hod. Arktogea Kennel, wł. Lidia Pasternicka
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]BUFFY Moro-No-Kimi, czarno-białe, 15.07.2003, 6764/XX/03, PKR.V-12109 (Zew Krwi MISSOURI-Nektar Północy A'BY), hod. Małgorzata Lisowska, wł. Michał Cygan
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]DUTCHESS Arktyczna Piękność, brązowo-białe, 14.05.2003, 40781/VIII/03, PKR.V-12196 (CH.,MŁ.CH.,MŁ.ZW.KL. DON JOHNSON z Pierwszej Ręki-CH. ALASKA Nitor Nivalis), hod. Lidia Pasternicka, wł. Lidia Pasternicka, Mirosław Radomski
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Latrans AMERICAN EXPRESS, srebrno-białe, 12.07.2004, 24621/II/04, PKR.V-11612 (Ch., Mł.Ch., Mł.Zw.Kl. EXPLORER'S TRADE MARK-Ch., Mł.Ch., Zw.Kl. Arktogea CHRYSTAL MOUNTAIN), hod. Jakub Miazga, wł. Paweł Kuchta
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]MAGIC z Pierwszej Ręki, czarno-białe, 25.04.2005, 22889/VII/05, PKR.V-12144 (Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. EXPLORER BEAR Hydrargium-Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. AFERA FORTUNATUS z Pierwszej Ręki), hod. Monika Milian, wł. Renata Jasińska
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]MOOVIE STAR Volarius, biało-szare, 02.01.2004, 22065/VII/04, PKR.V-10955 (ARO z Edkowej Zagrody-FUNNY FACE Thalia), hod. Dorota Tokarska, wł. Radosław Borecki
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]NIAGARA Fortunatus Ch.Pl., BOB, BOG, srebrno-białe, 21.03.1995, 9958/XV/95 Opole, PKR.V-2908 (Ch.Pl., Zw.Pl., Zw.Kl. Blabuejac's ERYK FORTUNATUS-CARIBOO Bonanza), hod. Ewa Stolarska, wł. Monika Milian
[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=verdana,arial,helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]NOKIA BRAZIL z Pierwszej Ręki, czarno-srebrno-białe, 31.07.2005, 12831/XV/05, PKR w przygotowaniu (Ch.Pl. Arcticlight's RED ALASKA-Ch.Pl., Mł.Ch.Pl., Mł.Zw.Cz. POLAND BRASIL O'Nordicky), hod. Monika Milian, wł. Monika Milian

Psy
kl. młodzieży -2
kl. otwarta - 1
Suki
kl. młodzieży - 1
kl. pośrednia - 1
kl. otwarta -3
kl. weteranów - 1[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...