Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

Tak zgadzam sie z Agnieszka ze walentynkowa to byla najgorsza wystawa na jakiej byłam.
MASAKRA to malo. :angryy: wszytsko bylo straszne i naprawde nie znalazlam zadnych pozytywow tej wystawy.
Niestety w tym roku tez tam jade i mam nadzieje ze bedzie lepiej.
wystawa jest dwudniowa wiec to dobrze rokuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mimo wszystko podejmę ryzyko, głupio jest chyba wozić sie po wystawach po Polsce a na najbiższą swojego domu nie pojechać - nazwijmy to "koniecznością geograficzną" a i jakieś starty się przydadzą bo mobilizują do jakowej pracy nad wystawową sferą psiaka, z lekka zaniedbaną w owym jałowym okreśie przełomu roku, tak więc miast z rowrem pobiegamy przy nodzę trochę. No i awans przed nami - czas na młodzież.

Klateczka też jest, może będzie gdzie ja rozbić. Zresztą muszę jechać bo jadą z mami dwa chińczyki i jeden szkot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']A ja się zastanawiam, czy z okolic W-wy nie chciałyby się z 2 osoby może zabrać, bo ja mam teoretycznie tylko Szkieletora w młodzieży wystawić i szkoda mi kasy na paliwo żeby samemu zaiwaniać w tym mizernym celu 250 km...[/quote]

Tak Jacku ja sie chetnie zabiorę :) ale jak przejedziesz przez Poznan :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']A ja się zastanawiam, czy z okolic W-wy nie chciałyby się z 2 osoby może zabrać, bo ja mam teoretycznie tylko Szkieletora w młodzieży wystawić i szkoda mi kasy na paliwo żeby samemu zaiwaniać w tym mizernym celu 250 km...[/quote]


To wyraź chęć w tym temacie;
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18350#"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/navbits_start.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/index.php"]Dogomania Forum[/URL] > [URL="http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=4"]Specjalistyczne[/URL] > [URL="http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=32"]Wystawy[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18350"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/navbits_finallink.gif[/IMG][/URL] [B]Rzeszów - 5.02.2006 [/B]

chyba z chętnymi nie będzie problemu.

Link to comment
Share on other sites

STAWKA GŁOGOW
[FONT=Arial][SIZE=2][B]SYBERIAN HUSKY

PSY
szczeniat[/B]
SNOOPY Mithrandir Szary Wędrowiec

[B]mlodziez[/B]
BUDYŃ LUKS Torpeda
KAIRO KISMET PRINCE Książęta Północy

[B]otwarta[/B]
ALF Akademicka Rodzinka
DAKOTA NIKE`S Nitor Nivalis
YUCATAN NIKE`S Syperyjska Rapsodia

[B]SUKI
szczeniat[/B]
MAAGIE MAE D.B Arctic
UKAYALI Lights of North

[B]mlodziezy[/B]
BLUE PRINCESSA BRICASSART

[B]posrednia[/B]
Latrans AMERICAN EXPRESS
AMI FAST PAWS
ATENA Połanieckie Wzgórze
OCEANIA Arktogea

[B]otwarta[/B]
ARICA Moro-No-Kimi
DAKOTA LONE VOLF Eskimoski Domek
DONA Nektar Północy
INKANA Daffiland
OKTA Rząska

Powodzenia
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aamen']napiszcie kto do bydg jedzie i w jakiej klasie?
tylko nie mowcie, ze juz byla o tym mowa wczesniej, plizzz
nie kazcie mi szukac na poprzednich stronach.
chodzi mi tylko o posrednia - suki[/quote]

Gdzieś mowa faktycznie była, ale i mi się nie chce szukać :p
My jesteśmy zgłoszeni w składzie tradycyjnym- suka championka i pies weteran.
To niestety wszystko, co wiem na temat stawki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]No i Rzeszów z "pierwszej ręki"[/B]

[B]Klasa młodzieży[/B]


[B]524[/B]. [B]ATAMAN Ninsun[/B], czekoladowo-białe, 12.11.2004, 9177/XXIV/04, PKR.V-12367 (JOHNY Polarni Expres-CARMEN Husqvarna),
[B]525[/B]. [B]DEMON z Dębickiej Kępy[/B], srebrne, 16.03.2005, 6253/XIV/05, PKR.V-12222 (Explorer`s TRADE MARK-DENY z Gojnicy),
[B]526[/B]. [B]SHAMROCK Fortunatus[/B], czarno-białe, 22.03.2005, 9140/XXIV/05, PKR.V-12277 (EXPLORER BEAR Hydrargium-Arktogea ROYAL GOLD),
[B]527[/B]. [B]SWIFT WOLF Fortunatus[/B], czarno-białe, 22.03.2005, 7209/VI/05, PKR.V-12085 (EXPLORER BEAR Hydrargium-Arktogea ROYAL GOLD), [B]Klasa pośrednia[/B]


[B]528[/B]. [B]Latrans AWARE OF VICTORY[/B], złoto-białe, 12.07.2004, 1040/XXXIX/04, PKR.V-11602 (EXPLORER'S TRADE Mark-Arktogea CHRYSTAL MOUNTAIN),
[B]529[/B]. [B]FIRST EXPRESS Dwie Korony[/B], płowo-białe, 16.05.2004, 7052/VI/04, PKR.V-11467 (EXPLORER Starlight Express-VENTUS FAVONIUS Excellens Vivarium),
[B]530[/B]. [B]KAMEL z Pierwszej Ręki[/B], czarno-srebrno-białe, 29.05.2004, 5986/XIV/04, PKr.V-11316 (EXPLORER BEAR Hydrargium-DUMKA NIKE'S Złota Wenus),
[B]531[/B]. [B]OTHELLO Arktogea[/B], srebrno-białe, 29.09.2004, 6223/XIV/04, PKR.V-12204 (Oumiak's SEE THE CHANGE-Abmirabils SCARLETT), [B]Klasa otwarta[/B]


[B]532[/B]. [B]DUSTIN Sądeckie Pieszczochy Mł.Ch.Pl.[/B],, czarno-białe, 17.04.2004, 24514/II/04, PKR.V-11434 (Ch.PL,Mł,.Ch.PL,Zw.PL,Mł,.Zw.Pl., EXPLORER BEAR Hydrargium-ASZA Gorczański Wędrowiec),
[B]533[/B]. [B]NABUKO Eskimoski Domek[/B], czarno-białe, 26.01.2004, 8913/XVI/04, PKR.V-12223 (Mł.Ch.Pl.,Mł.Zw.Pl.,Ch.Pl.,Zw.Pl., EXPLORER BEAR Hydrargium-Ch.Pl., ARAUCARIA-EXCELSA Natasza), [B]Suki - Hündinnen[/B]

[B]Klasa szczeniąt[/B]


[B]534[/B]. [B]FAMA Sądeckie Pieszczochy[/B], czarno-srebrno-białe, 18.06.2005, 2095/XXXIII/06, PKR w przygotowaniu (Int.Ch., Arktogea SWEETY-BAJKA Sądeckie Pieszczochy), [B]Klasa pośrednia[/B]


[B]535[/B]. [B]PYSZNA Eskimoski Domek[/B], srebrno-białe, 22.04.2004, 5007/XXIII/04, PKR.V-11332 (Mł.Ch.Pl.,Ch.Pl.,Mł.Zw.Pl.,Zw.Pl., EXPLORER BEAR Hydrargium-Ch.Pl.,Zw.Kl., LINDA Polarni Expres),
[B]536[/B]. [B]SOFI z Tarnawskiej Riviery[/B], czarno-białe, 25.10.2004, 8958/V/04, PKR.V-12081 (HEIKO Malaspina-JUGA z Tarnawskiej Riviery), [B]Klasa otwarta[/B]


[B]537[/B]. [B]BAJKA Sądeckie Pieszczochy[/B], czarno-srebrno-białe, 23.11.2002, 1802/XXXIII/02, PKR.V-10473 (Int.Ch., DRAGON Errot-ASZA Gorczański Wędrowiec),
[B]538[/B]. [B]ROCHER Eskimoski Domek Zw.Mł.[/B],, czarno-białe, 01.05.2004, 5979/XIV/04, PKR.V-11230 (EXPLORER BEAR Hydrargium-KOKO CHANEL Polarni Expres), [B]539[/B]. [B]SATYRA z Tarnawskiej Riviery[/B], czarno-białe, 25.10.2004, 8959/V/04, PKR.V-12080 (HEIKO Malaspina-JUGA z Tarnawskiej Riviery),

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rOOn7']a nasze plany udalo sie wykonac w 100%
milo mi przedstawic, bodajze pierwszego polskiego, swiezo upieczonego
Championa Slowacji :-)
DUSTIN Sadeckie Pieszczochy dzisiejszym CACem w Trencinie spelnil wymagania do tego tytulu, natomiast Bajka, rowniez CACem otworzyla sobie przewod... tzn droge, do championatu SK.[/quote]

Wielkie gratulacje dla NOWEGO CHAMPIONA!!! :smilecol:

[quote name='rOOn7']Ask for more? Drako i Bajka, w porownaniu ok. 20 par zostali Najkrastniejsy para psov czyli [B]I Najpiekniejsza Para Hodowlana[/B] Wystawy Miedzynarodowej Trencin 2006. [/quote]

No a zwycięstwo w PARACH to już OGROMNY SUKCES!!! Ale wcale nie zazdroszczę :), cieszę się, że teraz pokazujemy Słowakom, że Polskie husky mają klasę. GRATULACJE!!!

Link to comment
Share on other sites

I ja się dołączam do gratulacji! Fajnie, że na naszych nie ma mocnych także za granicą.
A tak BTW Drako nieźle rozpoczął sezon - obstawiam, że to będzie jego rok, chyba że rOOn7 zmieni hobby ;-) O jak mi się marzy, żeby któryś Polski pies coś wygrał na Światówce...

Pzdr,

Link to comment
Share on other sites

Trencin 2006 sędzia Biros Milian ( Słowacja)

PSY

kl. szczeniąt

1. Vinyamar's Frodo Baggins - WO

kl. młodzieży

1. Rochester de Ciukci - CAJC

kl. pośrednia
1. Dustin Sądeckie Pieszczochy - CAC :terazpol:

kl. otwarta

1. Kay Gus Von Ranua - CAC, CACIB
2. Vinyamar's Eagle Father - Res.CAC, Res. CACIB

kl. champ.

1. Camton's One and Only - CAC
2. Akhilesh Anoop of Snowdog Farm - Res. CAC

SUKI

kl. szczeniat

1. Vinyamar's Flashing Star - WO

kl. pośrednia

1. Tiwaye Asanpi for Potega Naturalności Eskimoski Domek - CAC, CACIB, BOB :terazpol:
2. Mark My Style of Wolf Point - Res.CAC
3. Winalmik's Baby Revolutions of Mar

kl. otwarta

1. Snowy Grove's Bissful Bownie - CAC, Res.CACIB :terazpol:
2. Vinyamar's Dreamer Lady - Res.CAC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...