Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']psy wtereany
1.Bohun z Coyoacan 2 Bis Weteran[/quote]

[quote name='flashka-g']Kasia ale dlaczego mi nie wybaczysz???[/quote]

:lol: No właśnie dlatego :lol:
Bursztynek jest Bursztynkiem od 11 lat i nigdy nie był Bohunkiem.
A Bohunek (nota bene jego braciszek).... nigdy nie był Bursztynkiem :wink:
A skąd ten Bohun Ci się wziął to ja nie wiem :roll:
A tak a'propos, Ty widziałaś go kiedyś na żywo....?

[quote name='flashka-g']Przeciez Burtszynek był 2 na głównym Bis weteran a wygrał Bis Wterean Piesków- faktcyznie moglam napisac zer wygrał bis weteranan psów ale sorki bylam taka zakrecona.. [/quote]

Nie, no, ja zupełnie nie o to 8)
Tak, wygrał BiS Weteranów psów, ale przegrał z suczką.
To jednak nie jest wynik, którego bym się jakoś specjalnie wstydziła :wink:
A co tam!
Nawet gdyby nic nie wygrał, to też bym się go nie wstydziła.
Bursztyn to najwspanialszy pies pod słońcem- jego charakter od jedenastu już lat mi imponuje i co i rusz zaskauje 8)
A wydawać by się mogło, że znam go na wylot.... :roll:

[quote name='Monika R.']Nigdy Nigdy i Bursztyn chyba nie wybacza ci tego Bohuna,(mysle ze chodzi o to )[/quote]

:wink: Nieeee, no tak źle to nie będzie :lol:
W sumie, to być porównywanym do Bohuna, pierwszego Interchampiona wyhodowanego w Polsce to raczej zaszczyt, a nie ujma :wink:

[quote name='flashka-g']Nigdy Nigdy a wogole kto normalny nie spi w niedziele rano?? [/quote]

Nie wiem- ludzie "normalni" są mi obcy :lol:
Są dla mnie zbyt nudni 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']A ja ponawiam pytanie o ta Dżanale :wink: Co to za suczka jest i po jakich rodzicach?[/quote]

Dżanala to po prostu Dżanala :wink:
Ojcem jest Explorer's TRADE MARK, a matką DENY z Gnojnicy.
Suczka urodzona w hodowli p. Marka Szpary, 16 marca 2005 roku.
Maść platynowa- tak jest wpisane w katalogu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Nie, no... ładną mam tę gadzinkę.... [/quote]
NIgdyNIgdy, fakt, sliczna masz te gadzinke :) pikna to Twoja Jagienka. Super,naprawde, bardzo mi sie podoba :wink:
PS. Miska, Ty wiesz ze Twoja Bajasta mi sie straszliwie podoba, ale moge sie powtorzyc :) Slicznotka!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam
Ja również odzywam sie do was z prośbą o pomoc :oops:
Chciałabym wystawić w Kielcach Don Corleone ale ja niestety nie będe mogła biegać po ringu a raczej trudno dobrze zaprezentować psa stojąc cały czas w jednym miejscu ...
Wstyd się przyznać ale pomimo iż Black'y przebojem przeszedł swoje pierwsze wystawy to nie ukończyliśmy nawet reproduktora :-? . Złożylo sie na to,że cierpiałam na brak kasy i czasu. Dlatego zwracam sie z pytaniem czy ktos by nam pomógł???? :cry:

Link to comment
Share on other sites

W zawołaniu ma z Dębickiej Kępy - pierwsze szczeniaki po Deny z Gojnicy i Ex. Tade Mark (mam wrażenie że połowa szczeniaków w Polsce jest z tego psa) jego młodsza siostra niejaka Dżamala w Zabrzu dostała ostatnio w.o., srebrny, 7 miesiac mu idzie - na Kielce już się zgłosiłem na szczeniaki no i razem pracujemy nad ową postawą i krążeniem w koło (tylko ciężko mi powiedzieć w jakim kroku mój pies wypada najlepiej - niedoświadczony jestem) - być na wystawie będę pewnie wyjdę na ring - tylko chciałbym potraktować całą sprawę poważnie oczywiście z lekką domieszką chaosu - i stąd moja prośba o to jedno zastępstwo bo od następnego razu (jak będzie taki) walczę sam (oczywiście z psem).

A przez którą rękę się obracać jak biegnę po prostej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']
A przez którą rękę się obracać jak biegnę po prostej?[/quote]
ja najczesciej obracam sie na lewo ale ze zmiana ręki trzymajacej ringówke, tj. trzymana w lewej, po skrecie idzie w prawa ręke :wink: albo juz bardzo profesionalnie (czego nauczyłam sie we Francji w tym roku) wyglada jesli na prostej zawracamy po prawej, bez zmian trzymania ringówki :) :wink:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

cześć

dachenoceras ja też wybieram się do Kielc ze swoim szczeniakiem - Hektorem (jeden z połowy szczeniaków po Bear :wink: ), więc sie spotkamy na ringu :) . My swój debiut mamy już za sobą :lol: (w Legionowie). Wystawianie to dla nas forma relaksu i możlwość spotkania się z innymi miłośnikami tych piesków, ale mimo to dawka stresu była spora :roll:

Ale nie martw się, na pewno ci się powiedzie.
Życzę powodzenia i do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

Oj będzie konkurencja - niby szkoda, bo samotnie to bym miał przynajmniej pierwsze miejsce :D , a tak cóż..... będę miał przynajmniej kogoś po kim będę powtarzał wszystkie ruchy w ringu. A i będzie drugi pies w pobliżu więc.....nawet nie chcę myśleć.
Dystans to ja mam - tylko ciężko raczej mówieć - a jakoś tam będie - chociaż pewnie jakoś tam będzie.
Co do ojca szczenioaka to mój ma Węgra a nie Słoweńca za ojca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...