Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=Black][FONT=Century Gothic]to już 3 BIS Queenka dajesz popalić konkurencji :evil_lol:[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][FONT=Century Gothic][COLOR=Red][SIZE=5][SIZE=3][COLOR=Black]:kciuki:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Black][FONT=Century Gothic][COLOR=Red][SIZE=5]gratulacje:loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black][FONT=Century Gothic][COLOR=Red][SIZE=5][SIZE=3][COLOR=Black]:bigcool:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Black][FONT=Century Gothic][COLOR=Red][SIZE=5][SIZE=3][COLOR=Black]i oby tak dalej :sweetCyb:[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE dla QUEENIE!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=seagreen]Jak zwykle nie do pobicia :lol::lol::lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]Ale dzisiaj sie pięknie prezentowała i dała czadu w finale, szła jak koń arabski :loveu::multi::loveu::multi:[/COLOR][/B][/CENTER]


[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue]A ja się nieskromnie pochwalę, [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue]że nasza EMMANUELLE [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue]wczoraj i dzisiaj "zgarnęła" również [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue]BISa JUNIORÓW :eviltong::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=darkred]GRATULACJE dla pozostałych zwycięzców!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Dla prześlicznej młodziutkiej MILI i dla ZORKI!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=blue]A ja się nieskromnie pochwalę, [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]że nasza EMMANUELLE [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue]wczoraj i dzisiaj "zgarnęła" również [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue]BISa JUNIORÓW :eviltong::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]



[B][SIZE=3]BRAWO !!! :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B]
[SIZE=3][B]Mała Shisha świetnie sobie radzi i idzie w ślady swoich starszych sióstr :multi::multi:[/B][/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=2][U]Trzeba[/U] się chwalić takimi sukcesami, Cyraneczko[/SIZE][B] ;)[/B][/SIZE]

[SIZE=3][SIZE=2]Mam nadzieję, że po skończonym weekendzie będą zdjęcia[/SIZE][B] :oops: :)[/B] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wieści z Łodzi:
[COLOR=Red][SIZE=4]Laredo de Ciukci- CACIB:loveu::loveu::loveu:
[COLOR=Black]w suczkach w młodzieży:
1. Zorka
2.[COLOR=Red] Kailua de Ciukci[/COLOR], reszty niestety nie wiem
Trzymam kciuki za czarną [/COLOR][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][COLOR=Red][B][I]QUEENI;)[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest Karmel

[URL="http://novitaris.ovh.org/index.php?option=com_content&task=view&id=92&Itemid=49"][SIZE=4][COLOR=#fba207][I]ARKADIUS Galladria Novitaris[/I][/COLOR][/SIZE][/URL][I] [SIZE=4]res.Cacib[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]Super, gratulacje dla majówkowych zwycięzców[/B] :multi::multi::multi:
A Laredo przypadkiem Ch.Pl nie skończył..? Wreszcie chłopak powalczył ;-)
Ooo i Arkadius res.Cacib :)
Dla suczysk też wielkie brawa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][SIZE=4][COLOR=darkred]ARKADIUS Galladria Novitaris ex.1. CWC , res.CACIB :loveu:[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

[CENTER][B][I][SIZE=4][COLOR=darkred]Gratulacje dla wszystkich wygranych,wystawa bardzo przyjemna ,w miłym towrzystwie i pogoda dopisała-nawet może za bardzo :p[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

GRATULUJĘ wszystkim zwycięzcom dzisiejszej wystawy!!!
Gratki dla piesków, które ukończyły championaty, lub rozpoczęły i dzieki tym zwycięstwom będą miały możliwość skończenia ich w przyszłości :multi:.

Powiem szczerze, że pierwszy raz widziałam takie sędziowanie i taki totalny brak kultury u sędziego, co (patrząc na jego zachowanie) wyraźnie uważał, za fajne i luzackie podejście. Wydaje mi się, że komentarze, że "pies ma duże jaja" albo, że wystawczyni jest "polską leniwą kobietą" są nieco nie na miejscu. Raził również absolutny brak konsekwencji podczas wyborów oraz (nazwę to po imieniu) zupełna nieznajomość wzorca i predyspozycji rasy. Nie wiem jak reszta, ale ja nie rozumiem, jak można było próbować na siłę dać wygrać psu, który totalnie się nie pokazał, nie pozwalał się dotknąć, robił uniki, próbował ugryźć... A wybór sędzia uzasadnił "leprzymi uszami", Sorry, ale pies na uszach nie biega i generalnie nie stanowią o jego całokształcie. Wybór w sukach też został uzasadniony co najmniej śmiesznie, bo wygrała suka, która miała "lepszą pierś"..... Mi sie wydaje, że akurat atutem Queenie nie jest pierś, tylko przepiękny ruch, który dzisiał pokazała rewelacyjnie, ale jak widać sędzia wolał patrzeć psom głęboko w oczka i liczył centymetry pomiędzy uszami, a nie patrzył na to, co w rasie jest najważniejsze.

Osobiście uważam, że sędzipowanie było śmieszne i żenujące. I nie jest to tylko moje zdanie, bo wiele osób na wystawie miało te same odczucia...
Szkoda, że musimy za takie przedstawienia płacić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']próbował ugryźć...[/QUOTE]
bez przesady...
nie widzialam sedziowania, slyszalam co sie dzialo, nie znam tego sedziego i niczego z nikim nie ustawialam ;) nie wiem dlaczego sedzia tak sie tego uczepil, zeby dac mu wygrac, na pewno nie zamierza nim kryc w swojej hodowli ;)

swoja droga znowu pojawia sie ten sam problem, ktory mam z nim na kazdej wystawie - glupieje przy suce w cieczce, ktorych to podobno nie powinno w ogole byc na wystawie a juz tym bardziej przy ringu...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']bez przesady...
nie widzialam sedziowania, slyszalam co sie dzialo, nie znam tego sedziego i niczego z nikim nie ustawialam ;) nie wiem dlaczego sedzia tak sie tego uczepil, zeby dac mu wygrac, na pewno nie zamierza nim kryc w swojej hodowli ;)

swoja droga znowu pojawia sie ten sam problem, ktory mam z nim na kazdej wystawie - glupieje przy suce w cieczce, ktorych to podobno nie powinno w ogole byc na wystawie a juz tym bardziej przy ringu...?[/quote]

Masz rację, suki z cieczką to problem, szczególnie dla psa, który bardzo zwraca na to uwagę (Ula też miała problem z Reggim, właśnie z tego powodu).
Bardzo prawdopodobne, ze własnie dlatego Laredo szalał na ringu, bo przecież na innych wystawach raczej normalnie sie zachowywał. Gdyby był taki jak zwykle, to nikt nie miał by zastrzerzeń do oceny, ale niestety, sędzia próbował na wiele sposobów, nawet przy pomocy innej osoby obejrzeć tego psa, i nie udało mu się, więc dlatego jego zwycieztwo wzbudziło tyle emocji i niesmaku.
Ale gratuluje skończenia championatu, szkoda tylko, że w takim stylu :shake:

Link to comment
Share on other sites

taki juz byl wybor sedziego:roll:... nie moja wina, nie psa.. i mozecie wierzyc lub nie ale ja mam kompletny niedosyt:roll: Nawet jak pozniej sie uspokoil i dal swobodnie dotykac sedziemu. Jednak uwazam ze bylo to niesprawiedliwe oceniane w stosunku co do niektorych ladnych psiakow- i to mnie zawiodło w sędziowaniu.
A najlepsze bylo sprawdzanie.. "migdałków";).

Laredo wszedl na BOG do finałowej piątki- Aga wielkie dzięki za pomoc:loveu:


Tak czy inaczej dziekuje za mile spedzony dzien i za wielką pomoc kilku niezastąpionym osobom;)

Link to comment
Share on other sites

Laredo ani nie bedzie lepiej biegal ani nie bedzie bardziej przez nas kochany dzieki temu championatowi, niepotrzebny jest mi on tez do tego, aby podniosla sie moja ocena jego wartosci jako przedstawiciela rasy. Niemniej jednak ciesze sie z tego malego szczegolu, wiec dziekuje za gratulacje. ;)

A ze z tym sedzia beda cyrki to bylo chyba juz wiadomo po zdjeciu, ktore wstawila Edyta. Szkoda, ze nie pojechalam, zawsze to cos nowego, ale nie dalabym rady w przerwach pomiedzy dokarmianiem gromadki 11 pelzajacych i piszczacych gremlinow :)

Przy okazji chcialabym bardzo podziekowac Pani Ewie i Agnieszce za opieke nad moim gamoniem, co biorac pod uwage okolicznosci nie bylo latwe, lekki i przyjemne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Osobiście uważam, że sędzipowanie było śmieszne i żenujące. I nie jest to tylko moje zdanie, bo wiele osób na wystawie miało te same odczucia...[/quote]

No, cóż....
Gdyby mnie ktoś zapytał dlaczego po raz pierwszy od lat nie zgłosiłam swoich psów do Łodzi, odpowiedź byłaby jedna- sędzia :megagrin:
I piszę to, mimo, że p. Horak dał na międzynarodowej wystawie w Pałandze, Best of Group prezentowanemu przeze mnie Bohunowi, bratu Bursztynka, więc proszę mnie nie posądzać o zawiść :diabloti:
Po prostu- show oweszem, ale jakieś granice dobrego smaku, taktu i minimlane wyczucie powinny być zachowane ;)

Niemniej jednak, nie jest to wina zwycięzców, więc gratulacje za zdobyte punkty :)

Wogóle....
Gratulacje dla zwycięzców minionego weekendu- niestety, z przyczyn obiektywnych byliśmy nieco nieobecni duchem, więc pogratulować nie bardzo było jak :roll:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][I][SIZE=2]Dzięki za gratki
Dzięki za pomoc
Dzięki za super atmosferę na maratonie wystawowym ;)[/SIZE][/I][/COLOR]

Na zakończenie udanego weekendu wybiegałyśmy wczoraj z [COLOR=Red][B][SIZE=3]Milly[/SIZE][/B][/COLOR] jeszcze [SIZE=3][COLOR=Red][B]BIS Puppy[/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi: - mamy puchar większy od niej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matakia'][COLOR=navy][I][SIZE=2]Dzięki za gratki[/SIZE][/I][/COLOR]
[I][SIZE=2][COLOR=navy]Dzięki za pomoc[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][COLOR=navy]Dzięki za super atmosferę na maratonie wystawowym ;)[/COLOR][/SIZE][/I]

Na zakończenie udanego weekendu wybiegałyśmy wczoraj z [COLOR=red][B][SIZE=3]Milly[/SIZE][/B][/COLOR] jeszcze [SIZE=3][COLOR=red][B]BIS Puppy[/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi: - mamy puchar większy od niej :evil_lol:[/quote]

Wow!!! Gratulacje!!! Z wystawy na wystawę coraz lepiej :multi::loveu:. Śliczna ta Wasza Mili, więc warto ją pokazywać, bo jeszcze nie jedna wygrana przed nią :-).

My również dziękujemy za gratulacje, dla nas też był to baaaaardzo udany weekend, zarówno jako wystawców, jak i hodowców, bo nasze pieski spisały się nie tylko na medale, ale i na pudła :evil_lol::loveu:.

Co do Pana Horaka, to ja nigdy wcześniej nie miałam z nim do czynienia, ale już wiem, ze to był pierwszy i ostatni raz :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matakia'][COLOR=navy][I][SIZE=2]Dzięki za gratki[/SIZE][/I][/COLOR]
[I][SIZE=2][COLOR=navy]Dzięki za pomoc[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][COLOR=navy]Dzięki za super atmosferę na maratonie wystawowym ;)[/COLOR][/SIZE][/I]

Na zakończenie udanego weekendu wybiegałyśmy wczoraj z [COLOR=red][B][SIZE=3]Milly[/SIZE][/B][/COLOR] jeszcze [SIZE=3][COLOR=red][B]BIS Puppy[/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi: - mamy puchar większy od niej :evil_lol:[/quote]


WIELKIE GRATKI :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Weekend majowy.................[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Z tego miejsca [COLOR=red]dziękujemy[/COLOR] wszystkim życzliwym osobom,które przyczyniły sie do naszych sukcesów,które w nas wierzyły i trzymały kciuki.Dzięki wielkie za miłe słowa,brawa i gratulacje.Wam też życzymy [COLOR=red]SUKCESÓW WIELKIEGO[/COLOR] [COLOR=red]ROZMIARU!BEST IN SHOW[/COLOR] jest jak najbardziej ukoronowaniem Darka i Queeni pracy.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Wystawa Szpiców w Myślęcinku okazała sie mała,ale jakże otoczona pieknym terenem.Żałujcie,że nie mieliście możliwości wystawiania na nim.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Jeżeli chodzi o Łódż ,to wierzcie mi ,że my cieszymy sie poprostu z kolejnego [COLOR=red]CACIBA[/COLOR] i to wszystko.Ocena sędziego nie podlega dyskusji,a wszelkie reakcje z nią zwiazane okazało sie,że byly żle odebrane.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Zwycięzcom i pokonanym -po równo[COLOR=red] GRATKI[/COLOR]!Mam nadzieje,że ciacho i co nie co pod naszym namiotem ,chociaż troszke osłodziło sukcesy i niepowodzenia.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]...................[COLOR=red]My-DZIEKUJEMY![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT]


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...