Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cyraneczka']Płock też sprytnie pomyślał. Zgłoszenia do 12 kwietnia, ale jak ktoś chce jeszcze zgłosić, to nie ma sprawy, ale za 130 zł za psa :)[/quote]

Żanetko to nie tak...
Termin zgłoszeń już sie skończył ,a te 130zł to jest cena za dwie wystawy-w przypadku jak ktoś zgłaszał i na klubową(spanieli...itd) i na zwykłą krajową.
mają dwie wystawy dzień po dniu i myśle że to nawet fajnie zrobili bo jest taniej dla tych wystawców.niby tylko o 10zł ale zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='galadria']Żanetko to nie tak...
Termin zgłoszeń już sie skończył ,a te 130zł to jest cena za dwie wystawy-w przypadku jak ktoś zgłaszał i na klubową(spanieli...itd) i na zwykłą krajową.
mają dwie wystawy dzień po dniu i myśle że to nawet fajnie zrobili bo jest taniej dla tych wystawców.niby tylko o 10zł ale zawsze :)[/quote]


Aha, ja ostatnio mam cos chyba ze wzrokiem albo z percepcją :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][I][U]PSY[/U][/I][/B]

[B][I]młodzież [/I][/B]

Arktogea AWENTURYN Jesionowe Góry
EIGER Arktogea

[B][I]Pośrednia[/I][/B]

BASKE Snowmrider

[B][I]otwarta[/I][/B]

PARADIASE Eskimoski Domek

[B][I][U]SUKI[/U][/I][/B]

[B][I]młodzież[/I][/B]

CAYENNE SONIC KENNEL
SECRET STAR of Wolf Point

[B][I]Pośrednia [/I][/B]

CARMEN Nordic Blue

[B][I]otwarta[/I][/B]

CAYAMARCA SPEEDY
DIVA Eskimo River
Parada Sasquehanna
QUEEN OF Fortunatus

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']tak a ile doroslych powaznych ludzi bedzie tak pisac na forum? [B]Sedzia to osoba publiczna i publiczne obrazanie, przezywanie to sprawa na drogę sądową[/B]. To ze niektorzy szczycą sie brakiem kultury i sie tego nie wstydza to ich sprawa. Ja nie bede tu nikogo wychowywac, bo w pewnym wieku nalezy miec szacunek do pewnych osob a przedewszystkim do samego siebie. To co napisalas niczego nie tlumaczy, dla mnie to dzieciniada i brak kultury.

To jak ludzie przezywaja niektorych sedziow czy tez hodowcow w swoim kregu to nie usprawiedliwia do wypisywania na publicznych forach i obrazania. Jeszcze w tym wieku.. rozumiem zeby to jakies dzieci pisaly.

Nie chce mi sie tej dyskusji dalej ciagnac, bo to nawet nie jest temat do tego. Jezeli [B]PANI ASIACZEK ma jakis problem[/B] niech sobie pisze na priv. [B]Ja nie musze sie chwalic jakie wiezi lacza mnie z niketorymi sedziami i dlaczego moge sobie pozwalac na to czy tamto, bo pozniej wyslu****e daremnych plotek.[/B]
Pozdrawiam[/quote]
Nonono, Asiu, z prawem to chyba niezbyt dużo miałaś do czynienia. To raz.

Brak kultury - to dwa. Poczytaj sobie posty "zpr" a propos choroby p. Kanzler. I wtedy bedzie wszystko jasne, kto tu sie unosi, kogo łechce ego itp. Kultury to możesz uczyc sie własnie od "zpr". Ten sam problem, a jak różnie naświetlony przez Ciebie i przez "zpr". Wszyscy, no, prawie wszyscy byli zdenerwowani nagłą zmiana sedziego, a tylko "zpr" umiała utrzymać swoje nerwy na wodzy i łagodzic sytuację. Jezeli ktoś jeszcze z O/ Opole też się wypowiadał łagodząco, to przepraszam, ale nie wszystkich Was znam.
I za takie kulturalne zachowanie "zpr", jako osoby reprezentującej O/Opole, należą Jej sie słowa uznania. Nie Tobie....

Pani Asiaczek nie ma jaki[B]ch[/B]ś (to jest poprawna pisownia tego słowa) problemów...Jeżeli juz ma - to konkretne...:lol: To trzy.

Po czwarte - nie musisz się chwalic, ale to robisz...Oj, i na dodatek niekonsekwentna z Ciebie osoba...:lol:

Według mnie, najwazniejsze, że "zpr" tak pieknie załagodziła sytuację i - jak czytam posty hodowców, właścicieli i sympatyków rasy - zaproszona sędzina została zaakceptowana. Teraz juz wszystko w Waszych psiakach i Waszych rękach!

Sama jestem bardzo ciekawa opinii powystawowych i ocen...
pzdr.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest Karmel

[quote name='flashka-g']A do Jeleniej Gory ktos planuje sie wybrac?;) ja narazie planuje.[/quote]


Ja bym pojechał ale nie mam z kim sie zabrac:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[B][I][U]PSY[/U][/I][/B]

[B][I]młodzież[/I][/B]

SPECIAL ONE of Wolf Point
EL MAJOR Eskimoski Domek

[B][I]pośrednia[/I][/B]

FERDINAND NAVY Blue Bricassart
ROKEFELER BRAZIL Z Pierwszej Ręki

[B][I]otwarta[/I][/B]

GLEN EAGLE-KT THE EAGLE TATANKA
GARET Nektar Północy
BAKERVILL Mountain Stream

[B][I]championy[/I][/B]

EASY RIDER Hydrargium

[B][I]weteranów[/I][/B]

KALISBERG Del Karaces

[B][I][U]SUKI[/U][/I][/B]

[B][I]szczenięta[/I][/B]

ONE IN A MILLION Dwie Korony

[B][I]młodzież[/I][/B]

Nordic Blue CARMEN
cayenne sONIC kENNEL
Arktogea EMANUELLE
NENSY D.B.Arctic
CHONTAL Eskimo River
SECRET STAR of Wolf Point

[B][I]otwarta[/I][/B]

GLENEAGLE-KT THEUNFORGETTABE GLEN EAGLE
DIVA Eskimo River

[B][I]championy[/I][/B]

GLEN EAGLE -KT SLIONKAWAKAN AND BROWN
Arktogea QUEEN OF NIGHT
PRECIOUS PEPPER of Nordica

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A kto jedzie do Bytomia? To dopiero 18 maja ale dzisiaj termin sie kończy - czy przedłużą?[/QUOTE]

[COLOR="Cyan"][SIZE="1"](prawdopodobnie)[/SIZE][/COLOR]my:)Kl.otwarta.Dziś sie zgłaszamy. Chociaż fajnie by było jakby termin przedłuzyli:razz:.

Link to comment
Share on other sites

Guest Karmel

[quote name='kalina.'][COLOR=cyan][SIZE=1](prawdopodobnie)[/SIZE][/COLOR]my:)Kl.otwarta.Dziś sie zgłaszamy. Chociaż fajnie by było jakby termin przedłuzyli:razz:.[/quote]

no ja wczoraj zglosiłem jedna sunie:):)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...