Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']mam nadzieje ze nikt po wystawie nie bedzie gadac ze mogla jednak oceniac Nagler- Magal albo Larska:eviltong:;)[/quote]
Nie chodzi o to kto wygra a kto przegra, tylko o to kto ocenia. Przecież ogólnie wiadomo, że wszyscy wygrać nie mogą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Generalnie jakby nie bylo biorac pod uwage wiek Pani Kazler wystawcy zglaszajac sie mogli w zanadrzu sie domyslic takiej sytuacji. Nikt nikomu nie kazal sie zglaszac.... takie beznadziejne gadanie:roll:

Nie wiem czy kiedykolwiek organizowalas Madziu wystawe, nie da sie tak zrobic ze drugi sedzia bedzie siedzial jak na szpilkach i ma czekac az co cos sie wydarzy? Sedziowie to nie maszyny, takze maja swoje zycie i czasami nie moga wszystkiego rzucic zeby jechac na wystawe jeszcze do jakiejs Polski i jakiegos małego Opola.

Nie masz po co sie unosic i obrazac organizatorow.. naprawde nie ma po co, bo nie masz pojecia jaki trud włozyli szukajac zastepstwa. Obdzwoniony zostal caly swiat, nikt sie nie zgodzil. Mysilsz ze oranizatorom zalezalo zeby tacy byli zmiennicy? uwierz ze nie!!! I tu nikt nie jest winny.[/quote]


Nikogo nie obrażam , i nikogo nie wymieniam z nazwiska.Pisałam ogólnie na funkcjonowanie ZK.Nie mając nikogo konkretnego na myśli.
Gdyby wystawy nie kosztowały w tej chwili niemałych pieniędzy, pewnie siedziałabym cicho.;)Więc nie do końca moje gadanie jest beznadziejne, jak zepsują mi się buty reklamuję je;)Tutaj mogę sobie tylko ponarzekać, tak więc to zrobiłam:eviltong:

Na temat organizacji wystaw wiem co nieco, i wiem jak wygląda prawdziwe oblicze przygotowań.Ale to już zupełnie inna sprawa. Dlatego na wystawy jeżdze z pełną tego świadomością.

Oczywiście zgadzam się z Tobą i Ewką na temat tego ,że sędziowie to nie roboty, mają swoje życie. My wystawcy również nie jesteśmy maszynami.
Wszyscy jesteśmy wrzuceni w tryb jednej maszynerii, napędzającej ten biznes.

Jednak jak widać wszystko dobrze się kończy...i bardzo się z tego cieszę:p

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']Nikogo nie obrażam , i nikogo nie wymieniam z nazwiska.Pisałam ogólnie na funkcjonowanie ZK.Nie mając nikogo konkretnego na myśli.
Gdyby wystawy nie kosztowały w tej chwili niemałych pieniędzy, pewnie siedziałabym cicho.;)Więc nie do końca moje gadanie jest beznadziejne, jak zepsują mi się buty reklamuję je;)Tutaj mogę sobie tylko ponarzekać, tak więc to zrobiłam:eviltong:

Na temat organizacji wystaw wiem co nieco, i wiem jak wygląda prawdziwe oblicze przygotowań.Ale to już zupełnie inna sprawa. Dlatego na wystawy jeżdze z pełną tego świadomością.

Oczywiście zgadzam się z Tobą i Ewką na temat tego ,że sędziowie to nie roboty, mają swoje życie. My wystawcy również nie jesteśmy maszynami.
Wszyscy jesteśmy wrzuceni w tryb jednej maszynerii, napędzającej ten biznes.

Jednak jak widać wszystko dobrze się kończy...i bardzo się z tego cieszę:p

Pozdrawiam serdecznie[/quote]
;););)
...a z tymi butami to tez reklamacja uwzgledniana jest tylko na te punkty ktorych sobie nie zastrzegl producent;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Nie chodzi o to kto wygra a kto przegra, tylko o to kto ocenia. Przecież ogólnie wiadomo, że wszyscy wygrać nie mogą.[/quote]


no wiesz ale nawet Ci co jada spedzic milo weekend to tak w glebi duszy wygrac chca:) Wszyscy chca wygrywac;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']SUPER :):) Chyle czoła całej ekipie organizującej wystawe w Opolu, a w szczególności Monice, bo chyba ona najbardziej maczała w tym palce :cool3:

P.S. Węgrzy już wiedzą ;)[/quote]

A ja Prezesowi i jeszcze jednej osobie zza granicy dzieki nim to wszystko:loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr'][COLOR=red]Miło mi poinformować, że na Międzynarodowej Wystawie w Opolu Siberian Husky (całość) oceniać będzie sędzina[/COLOR] [B]Annella Cooper z USA ;)[/B]
ps. Kto może proszę poinformujcie o tym znajomych z zagranicy, którzy mieli do nas zgłoszone psy, dziękuję za wyrozumiałość.[/quote]

SUPER :):) Chyle czoła całej ekipie organizującej wystawe w Opolu, a w szczególności Monice, bo chyba ona najbardziej maczała w tym palce :cool3:

P.S. Węgrzy już wiedzą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Generalnie jakby nie bylo [B][COLOR=Navy]biorac pod uwage wiek Pani Kazler wystawcy zglaszajac sie mogli w zanadrzu sie domyslic takiej sytuacji[/COLOR][/B]. Nikt nikomu nie kazal sie zglaszac.... takie beznadziejne gadanie:roll:

Nie wiem czy kiedykolwiek organizowalas Madziu wystawe, nie da sie tak zrobic ze drugi sedzia bedzie siedzial jak na szpilkach i ma czekac az co cos sie wydarzy? Sedziowie to nie maszyny, takze maja swoje zycie i czasami nie moga wszystkiego rzucic zeby jechac na wystawe jeszcze do [COLOR=Indigo][B]jakiejs Polski i jakiegos małego Opola.[/B][/COLOR]

Nie masz po co sie unosic i obrazac organizatorow.. naprawde nie ma po co, bo nie masz pojecia jaki trud włozyli szukajac zastepstwa. [COLOR=Navy][B]Obdzwoniony zostal caly swiat, nikt sie nie zgodzil[/B][/COLOR]. Mysilsz ze oranizatorom zalezalo zeby tacy byli zmiennicy? uwierz ze nie!!! I tu nikt nie jest winny.[/quote]
Asiu, zaskakujesz mnie. Nie takich komentarzy spodziewałam się po Tobie...Czyżbys wiedziała, że p, Kanzler dopadnie sprawa sercowa? To może w takim razie nie odzywaj się więcej, bo taka czarwnica z Ciebie...;)

[quote name='zpr'][COLOR=red]Miło mi poinformować, że na Międzynarodowej Wystawie w Opolu Siberian Husky (całość) oceniać będzie sędzina[/COLOR] [B]Annella Cooper z USA ;)[/B]
[/quote]
Nawiązując do mojej poprzedniej wypowiedzi - A JEDNAK KTOś SIę ZGODZIł, prawda, Asiu?:multi:

[quote name='flashka-g']mam nadzieje ze nikt po wystawie nie bedzie gadac ze mogla jednak oceniac Nagler- Magal albo Larska:eviltong:;)[/quote]
Aj, aj, aj, nie jestes konsekwentna: najpierw [B]Yolanda i Basia Larska[/B], a teraz już [I]po nazwisku[/I]? Hm...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Asiu, zaskakujesz mnie. Nie takich komentarzy spodziewałam się po Tobie...Czyżbys wiedziała, że p, Kanzler dopadnie sprawa sercowa? To może w takim razie nie odzywaj się więcej, bo taka czarwnica z Ciebie...;)


Nawiązując do mojej poprzedniej wypowiedzi - A JEDNAK KTOś SIę ZGODZIł, prawda, Asiu?:multi:


Aj, aj, aj, nie jestes konsekwentna: najpierw [B]Yolanda i Basia Larska[/B], a teraz już [I]po nazwisku[/I]? Hm...

Pzdr.[/quote]

Napisalam jak mozna glupio gadac i mozna bylo snuc przypuszczenia, a sedzia byl potwierdzony dopiero dzisiaj, wiec sobie zobacz kiedy pisalam tamten post.

No wiesz ludzie maja swoje imiona i nazwiska, ktorych mozna uzywac by nie byc monotonnym tak albo siak.. ja bynajmniej sedziow nie nazywam czerwonymi kubraczkami czy jak to ty czasem sobie piszesz.

Link to comment
Share on other sites

Guest Karmel

[quote name='flashka-g']Napisalam jak mozna glupio gadac i mozna bylo snuc przypuszczenia, a sedzia byl potwierdzony dopiero dzisiaj, wiec sobie zobacz kiedy pisalam tamten post.

No wiesz ludzie maja swoje imiona i nazwiska, ktorych mozna uzywac by nie byc monotonnym tak albo siak.. ja bynajmniej sedziow nie nazywam czerwonymi kubraczkami czy jak to ty czasem sobie piszesz.[/quote]



takie nazywanie to juz chyba szczyt bezszczelnosci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Napisalam jak mozna glupio gadac i mozna bylo snuc przypuszczenia, a sedzia byl potwierdzony dopiero dzisiaj, wiec sobie zobacz kiedy pisalam tamten post.

No wiesz ludzie maja swoje imiona i nazwiska, ktorych mozna uzywac by nie byc monotonnym tak albo siak.. ja bynajmniej sedziow nie nazywam czerwonymi kubraczkami czy jak to ty czasem sobie piszesz.[/quote]
Ja sedziów nie nazywam "czerwonym kubraczkiem", ale jedna wystawczynię i hodowczynie w jednym. A to różnica.
O sędziach nigdy bym sie nie osmieliła pisac "po imieniu" ...i to na forum publicznym... To dla mnie jest szczyt...

[quote name='Karmel']takie nazywanie to juz chyba szczyt bezszczelnosci[/quote]
Szczyt czego...?:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja sedziów nie nazywam "czerwonym kubraczkiem", ale jedna wystawczynię i hodowczynie w jednym. A to różnica.
O sędziach nigdy bym sie nie osmieliła pisac "po imieniu" ...i to na forum publicznym... To dla mnie jest szczyt...


Szczyt czego...?:lol:
Pzdr.[/quote]


Pani nazywana tak przez ciebie jest zarówno sędziną, hodowczynia, wystawczynią oraz lekarzem weterynarii gdybys nie wiedziala, a to ze w danym momencie nie robi wszystkiego naraz no to chyba nic dziwnego.
A moze ja sie dobrze znam z tymi sedzinami? wiec sobie juz odpusc i nie unos swoim dziwnym ego. Co mam poprawic tamtego posta zeby go tobie tak nie łechtał...:lol: bo nie potrafie zrozumiec po jaki kij sie czepiasz tego. Żałosne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Pani nazywana tak przez ciebie jest zarówno sędziną, hodowczynia, wystawczynią oraz lekarzem weterynarii gdybys nie wiedziala, a to ze w danym momencie nie robi wszystkiego naraz no to chyba nic dziwnego.
[/quote]

Asiu, nie bądź śmieszna, tą Panią nazywa tak 90% środowiska psiarzy, czyż byś o tym nie wiedziała? Dlatego akurat tego czepiać sie nie powinnaś. Asiaczek pisze tak, bo wszyscy tak się wyrażają o hodowczyni z Sasquehanny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Asiu, nie bądź śmieszna, tą Panią nazywa tak 90% środowiska psiarzy, czyż byś o tym nie wiedziała? Dlatego akurat tego czepiać sie nie powinnaś. Asiaczek pisze tak, bo wszyscy tak się wyrażają o hodowczyni z Sasquehanny.[/quote]


tak a ile doroslych powaznych ludzi bedzie tak pisac na forum? Sedzia to osoba publiczna i publiczne obrazanie, przezywanie to sprawa na drogę sądową. To ze niektorzy szczycą sie brakiem kultury i sie tego nie wstydza to ich sprawa. Ja nie bede tu nikogo wychowywac, bo w pewnym wieku nalezy miec szacunek do pewnych osob a przedewszystkim do samego siebie. To co napisalas niczego nie tlumaczy, dla mnie to dzieciniada i brak kultury.

To jak ludzie przezywaja niektorych sedziow czy tez hodowcow w swoim kregu to nie usprawiedliwia do wypisywania na publicznych forach i obrazania. Jeszcze w tym wieku.. rozumiem zeby to jakies dzieci pisaly.

Nie chce mi sie tej dyskusji dalej ciagnac, bo to nawet nie jest temat do tego. Jezeli PANI ASIACZEK ma jakis problem niech sobie pisze na priv. Ja nie musze sie chwalic jakie wiezi lacza mnie z niketorymi sedziami i dlaczego moge sobie pozwalac na to czy tamto, bo pozniej wyslu****e daremnych plotek.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']tak a ile doroslych powaznych ludzi bedzie tak pisac na forum? Sedzia to osoba publiczna i publiczne obrazanie, przezywanie to sprawa na drogę sądową. To ze niektorzy szczycą sie brakiem kultury i sie tego nie wstydza to ich sprawa. Ja nie bede tu nikogo wychowywac, bo w pewnym wieku nalezy miec szacunek do pewnych osob a przedewszystkim do samego siebie. To co napisalas niczego nie tlumaczy, dla mnie to dzieciniada i brak kultury.[/quote]
Czepiasz się i tyle. Myślę, że mimo wszystko nie jesteś jedyną kulturalną osobą na forum ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']tak a ile doroslych powaznych ludzi bedzie tak pisac na forum? Sedzia to osoba publiczna i publiczne obrazanie, przezywanie to sprawa na drogę sądową. To ze niektorzy szczycą sie brakiem kultury i sie tego nie wstydza to ich sprawa. Ja nie bede tu nikogo wychowywac, bo w pewnym wieku nalezy miec szacunek do pewnych osob a przedewszystkim do samego siebie. To co napisalas niczego nie tlumaczy, dla mnie to dzieciniada i brak kultury.

To jak ludzie przezywaja niektorych sedziow czy tez hodowcow w swoim kregu to nie[B] usprawiedliwia do wypisywania na publicznych forach i obrazania.[/B] Jeszcze w tym wieku.. rozumiem zeby to jakies dzieci pisaly.[/quote]

Masz racje, ale poczytaj rowniez swoje wypowiedzi - bo tez nie raz Ci sie to zdarzylo. Nie tylko tobie, mysle kazdy z nas w emocjach co nie co napisal, takze Asiu nie rob z siebie jedynej sparwiedliwej i kulturalnej bo prawda jest inna i sama o tym wiesz;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Dobre Miasto[/B] - 1.05.2008 - stawka

psy młodzież - ARKTOGEA AWENTURYN Jesionowe Góry
psy championy - FIRST EXPRESS Dwie Korony

suki młodzież - Winterfrost's EXCLUSIVE
suki otwarta - CSILA Zew Krwi

Jak na majówkę , to malutko tych psiaków .
Może choć pogoda dopisze !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][B]Dobre Miasto[/B] - 1.05.2008 - stawka

psy młodzież - ARKTOGEA AWENTURYN Jesionowe Góry
psy championy - FIRST EXPRESS Dwie Korony

suki młodzież - Winterfrost's EXCLUSIVE
suki otwarta - CSILA Zew Krwi

Jak na majówkę , to malutko tych psiaków .
Może choć pogoda dopisze ![/quote]

Faktycznie, pewnie reszta pojedzie do Bydgoszczy :)
To masz Piotrze kolejnego BOBa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Faktycznie, pewnie reszta pojedzie do Bydgoszczy :)
To masz Piotrze kolejnego BOBa :)[/quote]
My planowaliśmy objazd w postaci Dobre Miasto , Bydgoszcz , Łódż . :cool1:
Z Bydgoszczy zrezygnowaliśmy z kilku powodów .
Ale swoich faworytów na Bydgoszcz mamy i trzymamy za nich mocno kciuki . [U]Bardzo mocno[/U] !!!
... a z BOBem , to należy [B]szanować i liczyć się[/B] z każdym przeciwnikiem , nawet tym teoretycznie słabszym .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...