Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[COLOR=black]Dziszaj pisalam do Sharon z Kristaris. Jest prawda, że Kathelin miała atak serca i na pewno nie przyjedzie do Opola.:shake:[/COLOR]
[COLOR=black]Sharon pisala, że bedzie w porzondke ... tak by mogła przyjechać w nastempnym roku. :razz:[/COLOR]

[COLOR=black]I juz sie zna, kdos bedzie sedziowac? Na strone internetowej nie ma informacji.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ŁÓDŻ

psy
mlodziez-5
SPECIAL ONE of Wolf Point
[COLOR=darkred]Arktogea EIGER[/COLOR]


posrednia-4
ARKADIUS Galladria Novitaris
ARCTIC Freedome Choice

otwarta-8
LAREDO DE CIUKCI
[COLOR=darkred][B]Glen Eagle The Eagle's Tatauka[/B][/COLOR]

championy-2

weteran-1
[COLOR=darkred][B]Kalisberg del Karraces[/B][/COLOR]

suki
szczenieta-1

mlodziez-8
KAILUA DE CIUKCI
CHONTAL Eskimo River
SECRET STAR of Wolf Point
[COLOR=darkred]Arktogea EMMANUELLE[/COLOR]

posrednia-2
Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR

otwarta-6
[COLOR=darkred][B]Glen Eagle Shon Kawakan And Brown Hoak[/B][/COLOR]

championy-3
[COLOR=darkred][COLOR=darkred]Arktogea QUEEN OF NIGHT[/COLOR]
[B]Glen Eagle The Unfogettable[/B] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ŁÓDŻ

psy
mlodziez-5
SPECIAL ONE of Wolf Point
[COLOR=darkred]Arktogea EIGER[/COLOR]

posrednia-4
ARKADIUS Galladria Novitaris
ARCTIC Freedome Choice

otwarta-8
LAREDO DE CIUKCI
[COLOR=darkred][B]Glen Eagle The Eagle's Tatauka[/B][/COLOR]
[COLOR=blue]SWIFT WOLF Fortunatus[/COLOR]

championy-2
[COLOR=blue]FIRST EXPRESS Dwie Korony[/COLOR]

weteran-1
[COLOR=darkred][B]Kalisberg del Karraces[/B][/COLOR]

suki
szczenieta-1

mlodziez-8
KAILUA DE CIUKCI
CHONTAL Eskimo River
SECRET STAR of Wolf Point
[COLOR=darkred]Arktogea EMMANUELLE[/COLOR]
[COLOR=blue]Winterfrost's EXCLUSIVE[/COLOR]

posrednia-2
Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR

otwarta-6
[COLOR=darkred][B]Glen Eagle Shon Kawakan And Brown Hoak[/B][/COLOR]

championy-3
[COLOR=darkred][COLOR=darkred]Arktogea QUEEN OF NIGHT[/COLOR]
[B]Glen Eagle The Unfogettable[/B] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']W oddziale również mi powiedziano że dziś będzie info na stronie oficjalne.

To rzeczywiście przykre że p.Kanzler jest w szpitalu.Niestety na takie wypadki nie ma rady...[/quote]

Jak myślicie...czy jest szansa na zwrot pieniędzy...?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.J.K.']Jak myślicie...czy jest szansa na zwrot pieniędzy...?:roll:[/quote]

Nie ma, organizatorzy zastrzegli sobie możliwość zmiany sędziego. Poza tym w tej sytuacji..... no przecież to nie kaprys sędziego...

Link to comment
Share on other sites

jakas zmiana sedziego czy co ze z tak daleka ktos chce przyjechac;):)??;)

bardzo sie ciesze ze zobacze Kalisberga jeszcze raz, szkoda ze nie jest w championach bo jezlei jest w takiej formie jak w Alicante to naprawde wielka szkoda ze jest w weteranach.

Link to comment
Share on other sites

Co do Opola, mam jakies glupie odczucie z postow ze niektorzy sadza ze oddzial sobie zaprosil Kathleen dla reklamy i oczywiste bylo ze nie przyjedzie. A prawda jest taka ze organizator chcial dla was hodowcow jak najlepiej, chcial aby w koncu ktos w Polsce posedziowal siberiany, ktos kto ma naprawde o nich pojecie i je hoduje z prestiżem z ogromnymi osiagnieciami na calym swiecie. Swoja prywtana zloscia nie musicie sprawiac niektorym przykrosci, tym ktorzy ciezko pracuja zebyscie wy mogli potem z tego skorzystac.
Wystawa jak wystawa, a bo to raz zmieniono wam sedziego i to nie z jakiejs powaznej sprawy tylko zmyslonego problemu.

Ja takze bardzo zaluje ze Kathleen nie bedzie, ale zdrowie najwazniejsze i wlasnie Zdrowia jej zycze szczegolnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g'] Swoja prywtana zloscia nie musicie sprawiac niektorym przykrosci, tym ktorzy ciezko pracuja zebyscie wy mogli potem z tego skorzystac.
[/quote]
Fakt , oddział chciał dobrze ! Zaproszenie takiej legendy amerykańskich haszczaków , co widac po stawce było dobrym posunięciem . Takiej mocnej stawki od światówki chyba w Polsce nie było . No cóż choroba nie wybiera , zdarza się ! Złość z takiego obrotu sprawy na pewno jest ,
ale żal miejmy do losu a nie do ludzi z oddziału Opole . Należy mieć tylko nadzieję , że nowy sędzia , nie rozjątrzy tej sprawy jeszcze bardziej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Co do Opola, mam jakies glupie odczucie z postow ze niektorzy sadza ze oddzial sobie zaprosil Kathleen dla reklamy i oczywiste bylo ze nie przyjedzie. A prawda jest taka ze organizator chcial dla was hodowcow jak najlepiej, chcial aby w koncu ktos w Polsce posedziowal siberiany, ktos kto ma naprawde o nich pojecie i je hoduje z prestiżem z ogromnymi osiagnieciami na calym swiecie. Swoja prywtana zloscia nie musicie sprawiac niektorym przykrosci, tym ktorzy ciezko pracuja zebyscie wy mogli potem z tego skorzystac.
Wystawa jak wystawa, a bo to raz zmieniono wam sedziego i to nie z jakiejs powaznej sprawy tylko zmyslonego problemu.

Ja takze bardzo zaluje ze Kathleen nie bedzie, ale zdrowie najwazniejsze i wlasnie Zdrowia jej zycze szczegolnie.[/quote]


Myślę że nikt nie miał zamiaru robić nikomu krzywdy i oskarżać kogokolwiek.
Choroba to choroba.Pani Kanzler jest osobą w starszym wieku przecież.Wszystko się mogło zdarzyć...

Ja jeszcze się zastanawiam nad przyjazdem, chyba ,że zmiana sędziego na równie interesującego jak osoba K.K , pozbawi mnie wątpliwości;)

Link to comment
Share on other sites

[I][B][SIZE=4]CZĘSTOCHOWA
[/SIZE][/B]sędzia: Janusz Opara[/I]

[I][U][B]PSY[/B][/U][/I]

[I]Klasa szczeniąt 1
NON-STOP STRONGMAN Eskimoski Domek
[/I]
[I]Klasa młodzieży 2 [/I]
[I]TINA'S BLACK KING Eskimoski Domek - ex, I, Zw.Mł, NJwR[/I]
EL MEJOR Eskimoski Domek
[I]Klasa pośrednia 2 [/I]
ADVENTURER Eskimoski Domek
BALI SONA FROM Chandu
[I]Klasa otwarta 1 [/I]
[I]TOGO de Ciukci - ex, I, CWC, NPwR, BOB,BOGII[/I]

[I]Klasa championów 1
Ebonyshadow N Shapali's Dragon
[/I]
[I][B][U]SUKI[/U][/B] [/I]

[I]Klasa szczeniąt 3 [/I]
[I]Ebonyshadow's HUSQVARNA ISIS
NON-STOP STAR Eskimoski Domek
PANDA Lodowy Dotyk
[/I] [I]Klasa młodzieży 4[/I]
[I]Haukenn ANDROMEDA [B] -[/B] ex, II
KAILUA de Ciukci - ex, I, Zw.Mł[/I]
[I]DUMA Śnieżna Sfora [/I]
ELLA FARINA Eskimoski Domek
[I]Klasa pośrednia 2 [/I]
ROYAL LOVELY SUN Eskimoski Domek
SPEEDY Cayamarca
[I]Klasa otwarta 2[/I]
BEST GIRL FOR YOU Eskimoski Domek
Husqvarna WINTER LOVE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']

bardzo sie ciesze ze zobacze Kalisberga jeszcze raz, szkoda ze nie jest w championach bo jezlei jest w takiej formie jak w Alicante to naprawde wielka szkoda ze jest w weteranach.[/quote]

Nie zobaczysz :(. Przynajmniej nie na tej wystawie. Wczoraj dzwoniła do mnie Bianca Maria (bo to my ją zaprosiliśmy do Polski) i z przykrością musiała zrezygnować z tych wystaw (mieli być również w Bydgoszczy). Ale obiecała, ze będzie chciała pojawić się na innej polskiej wystawie jeszcze w tym roku. Akurat w maju ma ślub syna i pewnie nie dała rady logistycznie i organizacyjnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Nie zobaczysz :(. Przynajmniej nie na tej wystawie. Wczoraj dzwoniła do mnie Bianca Maria (bo to my ją zaprosiliśmy do Polski) i z przykrością musiała zrezygnować z tych wystaw (mieli być również w Bydgoszczy). Ale obiecała, ze będzie chciała pojawić się na innej polskiej wystawie jeszcze w tym roku. Akurat w maju ma ślub syna i pewnie nie dała rady logistycznie i organizacyjnie.[/quote]


ojj szkoda:roll: ale mam nadzieje ze na Obligatoryjnej w Talaverze bedzie Kalisberg;)

Link to comment
Share on other sites

\[I][B][SIZE=4]CZĘSTOCHOWA[/SIZE][/B][/I]
[I]sędzia: Janusz Opara[/I]

[I][U][B]PSY[/B][/U][/I]

[I]Klasa szczeniąt [/I]
[I]NON-STOP STRONGMAN Eskimoski Domek 1 w.o.[/I]

[I]Klasa młodzieży [/I]
[I]TINA'S BLACK KING Eskimoski Domek - ex, I, Zw.Mł, NJwR[/I]
EL MEJOR Eskimoski Domek
[I]Klasa pośrednia [/I]
ADVENTURER Eskimoski Domek 1dosk, CWC,
BALI SONA FROM Chandu
[I]Klasa otwarta [/I]
[I]TOGO de Ciukci - ex, I, CWC, NPwR, BOB,BOGII[/I]

[I]Klasa championów [/I]
[I]Ebonyshadow N Shapali's Dragon- 1 dosk. CWC[/I]

[I][B][U]SUKI[/U][/B] [/I]

[I]Klasa szczeniąt [/I]
[I]Ebonyshadow's HUSQVARNA ISIS- 1 w.o[/I]
[I]NON-STOP STAR Eskimoski Domek- 2 w.o.[/I]
[I]PANDA Lodowy Dotyk- 3?[/I]
[I]Klasa młodzieży [/I]
[I]Haukenn ANDROMEDA [B]-[/B] ex, II[/I]
[I]KAILUA de Ciukci - ex, I, Zw.Mł[/I]
[I]DUMA Śnieżna Sfora [/I]
ELLA FARINA Eskimoski Domek
[I]Klasa pośrednia [/I]
ROYAL LOVELY SUN Eskimoski Domek- 1 dosk, CWC
SPEEDY Cayamarca- 2?
[I]Klasa otwarta [/I]
BEST GIRL FOR YOU Eskimoski Domek- 2 dosk.
Husqvarna WINTER LOVE 1 dosk,CWC, BOS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ojj szkoda:roll: ale mam nadzieje ze na Obligatoryjnej w Talaverze bedzie Kalisberg;)[/quote]

Może będzie. Nie pytałam o inne plany wystawowe, a zależało mi, żeby więcej osób z Polski, które nie jeżdżą za granicę miały okazję zobaczyć tego pięknego psa i jego dzieciaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Co do Opola, mam jakies glupie odczucie z postow ze niektorzy sadza ze oddzial sobie zaprosil Kathleen dla reklamy i oczywiste bylo ze nie przyjedzie.
[/quote]
Z których postów?
Ja może napisałam bardzo ogólnikowo, jednak mojego postu nie powinnaś tak odbierać.
My na wystawę do Opola nie chceliśmy jechać, bo za daleko. Zgłosiliśmy się dla .."spotkania ze znajomymi". Sędzina miała być "ciekawym, dodatkowym atutem" tej wystawy.
Nie jedziemy na wystawę nie z powodu, że Panią K.K. spotkała przykra sprawa, ale z powodu znajomych.... Mamy nadzieję, że będzie inny dobry sędzia i bardzo żałujemy,że skoro już jesteśmy zgłoszeni to nie pojedziemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.J.K.']Z których postów?
Ja może napisałam bardzo ogólnikowo, jednak mojego postu nie powinnaś tak odbierać.
My na wystawę do Opola nie chceliśmy jechać, bo za daleko. Zgłosiliśmy się dla .."spotkania ze znajomymi". Sędzina miała być "ciekawym, dodatkowym atutem" tej wystawy.
Nie jedziemy na wystawę nie z powodu, że Panią K.K. spotkała przykra sprawa, ale z powodu znajomych.... Mamy nadzieję, że będzie inny dobry sędzia i bardzo żałujemy,że skoro już jesteśmy zgłoszeni to nie pojedziemy.[/quote]


Tez zle to napisalam bo nie chodzilo mi tylko o posty ale i komentarze jakie juz slyszalam i tez te duzo wczesniej jak tylko bylo wiadomo ze ma byc na sedziowanie w Opolu Kathleen.Ja organizatorem nie jestem, ale wiem jak oni sie staraja.
Sedzia jest ciagle szukany, organizatorzy nie chca pierwszego lepszego, takze chca byc fair wobec wystawiajacych. A problem jest jeszcze taki ze Kathleen miala sedziowac tez owczarki i musza znalezc by odpowiadala tu i tu. Albo dwoch sedziow.;)

ja wlepie Żylete z Częstochowy (czarno biale bo cos sie poknociło:roll:)- trzeba w koncu bestie okiełznac bo zaczyna wchodzic na glowe;)

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6598/zyletata8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']\[I][B][SIZE=4]CZĘSTOCHOWA[/SIZE][/B][/I]
[I]sędzia: Janusz Opara[/I]

[I][U][B]PSY[/B][/U][/I]

[I]Klasa szczeniąt [/I]
[I]NON-STOP STRONGMAN Eskimoski Domek 1 w.o.[/I]

[I]Klasa młodzieży [/I]
[I]TINA'S BLACK KING Eskimoski Domek - ex, I, Zw.Mł, NJwR[/I]
EL MEJOR Eskimoski Domek - 2 dosk
[I]Klasa pośrednia [/I]
ADVENTURER Eskimoski Domek 1dosk, CWC,
BALI SONA FROM Chandu - bdb
[I]Klasa otwarta [/I]
[I]TOGO de Ciukci - ex, I, CWC, NPwR, BOB,BOGII[/I]

[I]Klasa championów [/I]
[I]Ebonyshadow N Shapali's Dragon- 1 dosk. CWC[/I]

[I][B][U]SUKI[/U][/B] [/I]

[I]Klasa szczeniąt [/I]
[I]Ebonyshadow's HUSQVARNA ISIS- 1 w.o[/I]
[I]NON-STOP STAR Eskimoski Domek- 2 w.o.[/I]
[I]PANDA Lodowy Dotyk- 3 ob.[/I]
[I]Klasa młodzieży [/I]
[I]Haukenn ANDROMEDA [B]-[/B] ex, II ;)[/I]
[I]KAILUA de Ciukci - ex, I, Zw.Mł[/I]
[I]DUMA Śnieżna Sfora - bdb[/I]
ELLA FARINA Eskimoski Domek - 3 dosk
[I]Klasa pośrednia [/I]
ROYAL LOVELY SUN Eskimoski Domek- 1 dosk, CWC
SPEEDY Cayamarca- dobra
[I]Klasa otwarta [/I]
BEST GIRL FOR YOU Eskimoski Domek- 2 dosk.
Husqvarna WINTER LOVE 1 dosk,CWC, BOS[/quote]

Dopisuję, co pamiętam.;)

ps. Czy ktoś z W-wy wybiera się do Płocka lub Radomia??? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Indigo][B]Czy ktoś wie ile kosztuje zgłoszenie za jednego psa do Bydgoszczy na krajówkę i krajówkę szpiców???? I czy za obie wystawy można zapłacić razem, na to samo konto????

[SIZE=3]Nie mogę się dodzwonić do oddziału :-([/SIZE]
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy wydzieliscie...
[CENTER][I][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Siberian Husky - niedziela[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Sędzia:[B] Yolanda Nagler Magal[/B] (ISR) - Psy i suki klasa szczeniąt, młodzieży, weteranów.- ring 26 godz.10[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Sędzia:[B] Barbara Larska[/B] (PL) - Pozostałe klasy.- ring 18 na betonie po wszystkich jamnikach.[/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[LEFT]nie dalo sie inaczej. Ocena ma sie nie pokrywac ze soba na 2 ringach ponoc.[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']nie wiem czy wydzieliscie...
[CENTER][I][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Siberian Husky - niedziela[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Sędzia:[B] Yolanda Nagler Magal[/B] (ISR) - Psy i suki klasa szczeniąt, młodzieży, weteranów.- ring 26 godz.10[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Sędzia:[B] Barbara Larska[/B] (PL) - Pozostałe klasy.- ring 18 na betonie po wszystkich jamnikach.[/COLOR][/FONT][/I][/CENTER]

[LEFT]nie dalo sie inaczej. Ocena ma sie nie pokrywac ze soba na 2 ringach ponoc.[/LEFT]
[/quote]

:shithappens:

Link to comment
Share on other sites

...to tak moze na rozlużnienie bo widze że atmosfera się troszkę spięła ...taki mały off topic

[CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Beatko ,Darku,z okazji waszej Rocznicy Ślubu [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Z całego serca chcaiałam wam życzyć [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]wszystkiego co najlepsze i wzystkiego co najbardziej [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]przez was upragnione.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Jeszcze więcej miłości jaką siebie dażycie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred] i zresztą wszystkich nią na około obdarowujecie :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred]Wszystkiego dobrego !!! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

:loveu::tort::loveu:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...