Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

Pepsi co P1 nie miała i z ringu wyleciała :angryy:

[IMG]http://esweklej.republika.pl/legionowo/03.jpg[/IMG]

[url]http://esweklej.republika.pl/legionowo/01.jpg[/url]

[IMG]http://esweklej.republika.pl/legionowo/02.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kapka22']Mam [COLOR=red][B]pytanko do Wszystkich zorientowanych i obecnych na wystawie[/B][/COLOR], a przede wszystkim do Cyraneczki... bo czegos tu nie rozumiem...:-o
Jak to mo|liwe ze, Puma ukonczyla Mlodziezowy Championat Polski, skoro byla zgloszona i umieszczona w katalogu zamieszczonym na stronce oddzialu w klasie posredniej????????????????
Czy nastapila jakas pomylka lub zmiana w katalogu?????? :roll:[/quote]
Po wystawie w Katowicach poprosiłam o przeniesienie Pumy z klasy pośredniej do młodzieży. Zrobiono to w ostatniej chwili, dlatego w katalogu figuruje w klasie pośredniej (bo był wcześniej drukowany podobno), ale na karcie oceny, dyplomie i w zestawieniu dla sędziego była umieszczona w klasie młodzieży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Po wystawie w Katowicach poprosiłam o przeniesienie Pumy z klasy pośredniej do młodzieży. Zrobiono to w ostatniej chwili, dlatego w katalogu figuruje w klasie pośredniej (bo był wcześniej drukowany podobno), ale na karcie oceny, dyplomie i w zestawieniu dla sędziego była umieszczona w klasie młodzieży.[/quote]


Dziwne jest to ze bylo juz po terminie, a jest to zlamaniem regulaminu. A mi to psow nie chcieli przyjac, a przeniesienie psa jest rownoznaczne z przyjeciem kolejnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Może dlatego, że nie jesteś ich właścicielem. Dla mnie sprawa jest jasna: pies Cyraneczki był wg. sędziny najlepszym z pokazywanych w tej stawce, więc wygrał. I w czym problem? Gratuluję ukończonego Championatu przy okazji![/quote]


jak nie jestem wlascicielem? o co ci chodzi?
Ja rozumiem postepowanie Cyraneczki bardzo dobrze i gratuluje rowniez skonczenia championatu, tylko uwazam ze takie zachowanie organizatorow jest niepoprawne. No chyba ze Mala byla zglsoozna do mlodziezy a wsadzili ja do poisredniej.. ale nic o tym tu nie przeczytalam.

A wybory wg sedziny jak bylo widac byly rozne, czasami totalnie nie zrozumiale. Widocznie z 3 psami bez P1 doskonalej nie moglam dostac, albo Pani sedzina sie bala dwom wczesniejszym spojrzec w zeby dokladnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11'][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Gratuluję wszystkim wygranym :multi::loveu::multi:[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][SIZE=2][COLOR=darkslateblue]Żanetko , szkoda ,że Was nie będzie na ringu przez najbliższy czas. Zawsze miło was było spotkać.[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/quote]

Dzięki Mariolka :loveu: . Nam też będzie brakować spotkań z fajnymi ludźmi, ale może uda nam się gdzieś podjechać pokibicowac, bez psów :lol: . Postaramy się być oczywiście w Warszawie, mam nadzieję, ze nasi przyjaciele tez dojadą :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Jeśli ktoś wybiera się do Opola , proszę się wpisywać ?
Zaczniemy my .

Klasa otwarta :

SWIFT WOLF Fortunatus[/quote]
Ja będe w Opolu, ja, ja, ja...[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_39.gif[/IMG]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Loczek - to powalczymy, bo zdaje się, że jest już nas przynajmniej 2 chętnych do pierwszego miejsca w Opolu ;) A w psach też duża konkurencja pewnie będzie, wreszcie się coś dzieje, fajnie![/quote]

Przeprzaszam bardzo ale ja tez zapisuje sie na pierwszą lokate:P bynajmniej bedziemy sie starac jakos:eviltong: :evil_lol: Na dniach moze bedzie plan sedziowania i spis wystawcow.. czy jakos tak:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...