Jump to content
Dogomania

Mioty 2010


cawir

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A może więcej wie Sonya-Nero - jej hodowla wywodzi się z Złocistego Jastrunu.
Ew. mogę przesłać tel ale na priv.
W Vericolor mają podobno być w przyszłym roku, "to" krycie było rok temu - a ściślej mówiąc maluchy właśnie skończyły roczek ;).
Wiem że szykuje się powtórka bo zeszłym razem trochę nie wyszło bo nie było dziewczynki :shake:

Link to comment
Share on other sites

in kennel [COLOR=#274857][FONT=bold Verdana]I[/FONT][/COLOR][COLOR=#274857][FONT=bold Verdana]Z YANTARNOY STRANY[/FONT][/COLOR]
in 2010 it is planned to get puppies from

[B][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000]RUCH
[I][COLOR=#000000]BLACK KORNELKA MEUS AMICUS NOVUS - 23,5 [/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][B][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]s[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]m[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][I][COLOR=#000000]
[URL="http://www.radikal.ru"][IMG]http://s61.radikal.ru/i171/0904/3c/936a070a6fff.jpg[/IMG][/URL]

[/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][B]a[/B][B]n[/B][B][COLOR=#000080][COLOR=#000000]d

[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#274857][FONT=bold Verdana]I[/FONT][/COLOR][B][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]nternational Champion[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Junior Russian Champion[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Junior Belarussian Champion[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Junior Club Champion[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000] Russian Champion [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Ukrainian Champion [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Moldavian Champion [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Ukrainian Grand Champion[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Luxemburg Champion [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]RKF Champion [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]BIS & BIG Winner

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=5][B][FONT=Courier New,Courier,mono][SIZE=5][COLOR=#800000]PAGENTRY LITTLE KING FOR ELEN ELF - [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][B][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][I][COLOR=#000000]25 [/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][B][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]s[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]m[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Arial,Helvetica,sans-serif][SIZE=5][B][FONT=Courier New,Courier,mono][SIZE=5][COLOR=#800000]
[URL="http://www.radikal.ru"][IMG]http://s43.radikal.ru/i099/0911/d3/008f9aa4eaf6.jpg[/IMG][/URL]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Czarne średniaki - chłopaków ma teraz Kennel Iz Yantarnoy Strany, skontaktujcie się z ambercountry - może planuje też mioty w przyszłym roku. Z tego co wiem, może dowieźć szczenię do Polski do Braniewa.[/QUOTE]

Daleko patrzeć a przecież w Polsce ciągle czekają na domy 2 chłopaki w Sabadianie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Chciałam się tak ogólnie dowiedzieć w sprawie wspomnianego deficytu, o tendencję - czy kolejka do chłopców jest krótsza niż do dziewczynek (na przykład dlatego, że mniej jest chętnych na pudelka wyłącznie "na kolanka" niż osób z ambicjami wystawowymi i hodowlanymi). Czy nie ma takiej zależności i wszystko zależy od konkretnego miotu?

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie na dziewczynki zapotrzebowanie OGROMNE, na chłopaków kolejki nie ma;) Nie wiem czemu ja tam wolę chłopaków, te ciągłe miesiączki i migreny u bab dobijają:eviltong:

Dostałam od Kartin wideo Vitasa.
[url=http://toru.ee/profile/Vitas]Kasutaja "Vitas" << Toru.ee[/url]

Link to comment
Share on other sites

Najpierw myślałam, że popularność dziewczynek może być wyższa np. u początkujących hodowców, bo droga do własnych szczeniaczków jest jakby troszkę krótsza niż w przypadku psa. Ostatnio jednak też sporo mówi się o tym, że suczki łatwiej wychować, ale czy to prawda - nie wiem. W każdym razie jestem zdziwiona aż takimi dysproporcjami. Gdybym mogła mieć drugiego futrzaka, to na pewno byłby to chłopak :) Choćby na zasadzie, że lepszy "znany diabeł" (znaczy się: aniołek oczywiście) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja np. poprostu kocham sunie dlatego ,ze to takie wieksze przylepki od chlopakow. Cieczkami sie nie przejmuje bo jesli nie zapalam checia wystawiania i hodowli to ja wysterylizuje. Poza tym musi byc rownowaga w domu ;) jest dwoch synkow, maz, kot, ja i kotka no to chyba musi byc sunia no nie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Mając zawsze suki a od 3,5 roku samca muszę stwierdzić że psy mi odpowiadają :loveu:
Nie wiem czy wszystkie ale w Carewiczu jestem po prostu zakochana - a raczej w jego charakterze, jest po prostu :loveu::loveu::loveu: potrafi być :diabloti: , niezależny i po prostu - super !

Link to comment
Share on other sites

Ja tam też wolę chłopaków. Bez porównania z charakterem jeśli chodzi o przylepność, całuśność, wychowanie... Wszystkie chłopaki były cudowne, dziewczyny no cóż jak to baby, jak ma okres to wściekła, jak pogoda nie dopisze też wściekła, jak spacer za długi za krótki nie tam gdzie by chciała też zła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: po prostu kobiety, żeby nie wiem jak długo studiować i tak za nimi nie trafisz. Chłop to prosty jest w obsłudze, zawsze ma chęć na buziaka, kolanka, zawsze jest pewny siebie i jak ma drugi komplet jąder obok to "rośnie", a dziewucha wejdzie na ten ring i tylko patrzy że łojej przyglądają się, a może fryzura nie taka, albo przytyła ...:eviltong: Z reguły o tych suczkach że to niby takie wierne i łatwe w wych mówią ludzie którzy nigdy samca nie mieli.

Link to comment
Share on other sites

Hmm to moze pudle sa troche inne. W domu rodzicow akurat zwykle byly ONki ONkowate lub kundelki i tylko suczki byly zawsze super przytulasne i przeemile.Chlopaki owszem fajne i kochane ale np. brat duzo walczyl zeby swojego owczara nauczyc lezenia na lozku ale on tylko na moment potrafi wskoczyc a potem idzie na podloge :mad:(brat mieszka sam ze swoim wiernym psiakiem i czasem by sie tak poprostu pokizial i poprzytulal ale on woli jak sie go poklepie po klacie i potarmosi)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...