Jump to content
Dogomania

W-wa: szukamy DT/DS dla szczeniaczka - suni.. s. 6.. Ma dom


aamms

Recommended Posts

tripti chyba musisz ew. zadzwonić :(

[QUOTE]tel kontaktowe w sprawie suni:
Wiola: 0603334700, Leszek: 0601267876[/QUOTE]

bo my się nie dowiedziałyśmy jaka to dzielnica

tymczas choćby na trochę, do czasu znalezienia innego :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich

Ruda. Rudzia...bo tak na nią wołamy, została przeze mnie zabrana z lasu. Ppierwszy raz mam pomóc więc jestem troche nieporadna w tych sprawach. Na razie jest jeszcze u mnie i wieszcie nie chce jej oddawać do schroniska - wiadomo dlaczego. Sunia dobrze współżyje z inymi pieskami, na dzieci też dobrze reaguje co do kotów chyba nie jest agresywnie nastawiona raczej chce się bawić ale opieram się na jednym przypadkowym spotkaniu Rudzi z kotem. Chciała bym dla niej znaleść dom na stałe, jak na razie moze we wtorek na tymczas pójsć na dwa tygodnie (dzięki Tripti ) ale co dalej prosze pomóżdzie mi a najbardziej Rudzi. Oczywiście Tobie aamms również dziękuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']dziewczyny robie allegro i chce wstawic zdjecie -pojawia sie info ,ze zdjecie powinno byc w formacie [SIZE=3][COLOR=#fd5e34]GIF, JPEG lub PNG.[/COLOR][/SIZE]
a to jest bmp..
mozna to jakos zmienic?[/quote]


tak, otwórz to PAINTEM i daj "zapisz jako..." i tam zmień format na .jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co moge jeszcze napisać o Rudzi jest pojętna ale na razie ma problem z siusianiem na dworze jest z tym co raz lepiej bo wcześniej po 2h nic na dworze nie zrobiła a po powrocie do domu odrazu siku myśle że to może coś z psychiką dzis było super i rano i popołudniu było jak trzeba na wieczór nie najlepiej ale myśle że to kwestia dni i będzie ok.
Jak macie pytania to pytajcie telefonicznie bądź tu

Link to comment
Share on other sites

Dopiero tu weszłam..
(mam koci problem z rozparcelowaniem pseudopersów z rozmnażalni i włosy mi od tego stają dęba i siwieję.. :angryy: )

Jak dobrze, że wega&zuzia pojawiła się osobiście.. i są wiadomości z pierwszej ręki..

W takim razie zmieniam tytuł wątku..

Link to comment
Share on other sites

te siku w domu, to może dlatego, że była trzymana na stałe w domu i tam siusiała, moja mama miała kiedyś pinczerka, jakoś w zimie do nas trafił i jak był malutki, to mama żałowała go wyprowadzać w zimie na zimno, bo piesek był na tyle wrażliwy, że podnosił dwie łapy i padał na ziemię, więc nauczyła go "robić" na pieluszkę i później na długo mu ten nawyk został, biegał długo po padwórku i niezmiernie się śpieszył, żeby przynieść siusiu do domu:) ale z czasem zmądrzał, więc będzie na pewno będzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/w-wa-blagam-tymczas-na-cito-dla-szczeniaczka-suni-dzisiaj-schron-148135/"][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/1931/da8a739f.jpg[/IMG][/URL]
[LEFT]o sisiuciu Rudzi się już nie martwie bo mija kolejny dzień i jest co raz lepiej, ale wczoraj się złapała Rudzia z jedną z moich suk (zazdrość) i od wczoraj wieczorem Rudzia jest jakby przygaszona i co raz częściej pokazuje ząbki mojej suce myśle że to przez to że Wega jest 9 miesięcznym szczeniakiem i cały czas chciałaby się bawić przez co jest namolna jak wychodze z domu musze Rudzie zostawiać w łazience (boje się że Wega może coś zrobić Rudzi nawet niechcący) nie na długo ale mimo to siedzi tam bidula czasem zostawiam jej światło...więc bardzo się ciesze z DT ale jak widać potrzebuje ona domu stałego dla naszej ślicznotki...[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

@mru: Rudzię wypatrzyłam na wątku dogomanii, ze znaleziona, że grozi jej schronisko i od razu myśl: "TYLKO NIE DO SCHRONISKA". Jeżeli chodzi o agresję to ze strony mojej suni nie będzie na pewno problemu. To jest bardzo ciekawy przypadek. Byłyśmy kiedyś na spacerze i zaatakował nas psiak, warczał, szczekał, pokazywał zęby, a moja sunia cieszyła się, merdała ogonkiem, bo myślała, że on bawić się z nią chce:) Inna śmieszna akcja, to moja sunia uciekająca z podwiniętym ogonkiem przed szczekającym malutkim yorkiem:) Co do przyjazdu to zapraszamy albo w poniedziałek późniejszym wieczorem, albo we wtorek, to już w sumie dowolna godzina. Możecie też przyjechać np. kolejką PKP (z Warszawy Wschodniej do Piaseczna około 40 min). Inna możliwość jest taka, że będę wracała w poniedziałek wczesnym wieczorem pociągiem przez Warszawę Wschodnią, więc mogę wysiąść, zabrać psinkę i złapać następny pociąg do Piaseczna. Kwestia transportu do rozważenia:)

Link to comment
Share on other sites

Tripti nie ma sprawy mamy samochód więc nie ma problemu z dowozem. Myśle, że w poniedziałek się zdzwonimy i dokładnie umówimy - bardzo się[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/w-wa-blagam-tymczas-na-cito-dla-szczeniaczka-suni-dzisiaj-schron-148135/"][/URL] ciesze że możesz ją wziąść

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/w-wa-blagam-tymczas-na-cito-dla-szczeniaczka-suni-dzisiaj-schron-148135/"][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/1931/da8a739f.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...