Jump to content
Dogomania

dziwny ból łapy


aniaijaga

Recommended Posts

witam
mam od kilku dni problem z moją starszą suką ok 12 lat. Co kilka godzin boli ją bardzo łapa. podnosi ją, i jak próbuje wstać to zaczyna piszczeć, i potem wogóle nie chce sie podnieść. Leży na boku i nic nie robi. Nie wydaję mi się, że jest to problem związany z bólem łapy jako takiej,że np ma zwichnętą, bądź zlamaną. Ból pojawia sie falami. A po kilku bądź kilkunastu minutach pies juz może wstać i normalnie chodzić. Tak samo na spacerach, na których pies wogóle nie kuleje ani nic. Badzo proszę o jakies rady , dzisiaj najprawdopodobniej idziemy z psem do weta

Link to comment
Share on other sites

czy chodzi o przednią czy tylną łapę? Fakt że sunia już wiekowa jest i mogą pojawiać się zmiany zwyrodnieniowe, tak jak u człowieka. Nie mniej może to też być efekt jakiejś kontuzji, na którą nawet nie zwróciłaś uwagi...złego skoku, powodów może być wiele...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atrisko']czy chodzi o przednią czy tylną łapę? Fakt że sunia już wiekowa jest i mogą pojawiać się zmiany zwyrodnieniowe, tak jak u człowieka. Nie mniej może to też być efekt jakiejś kontuzji, na którą nawet nie zwróciłaś uwagi...złego skoku, powodów może być wiele...[/quote]
oj nawet nie zauwazylam, ze nie napisalam która to łapa- lewa przednia. A dziwne jest to, że po chwili pies wstaje i nic mu nie jest - jak y chwilowy skurcz echh.. strasznie sie martwie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...