Jump to content
Dogomania

Egzamin praktyczny na prawo jazdy, KURS ;)


Doda_

Recommended Posts

lal, pieknie :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
jeszcze z ciebie bedzie super motocyklistka :cool3:
ja tez lubie motory, sportowe najbardziej.
Ano pytalam sie, bo chlopaki interesuja sie motoryzacja, a Ty dziewczyna, ciekawa bylam dlaczego :evil_lol: a przeciez sama tez lubie :evil_lol::loveu:
bez prawka mozesz jezdzic..:diabloti: znajoma przez 20 lat jezdzila na motorze bez prawka, dopiero jakies dwa lata temu zdecydowala sie jednak zrobic, zdala bez problemu za pierwszym podejsciem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']gratulacje :loveu:
a pierwsze podejście za co oblałaś?[/quote]

a dziękuję ;)
teraz nie wyobrazam sobie życia bez prawka :loveu::razz:

a wjechałam pod prąd w ulicę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ja motorów nie lubię... a już nie będę się wypowiadac jak jeździ większośc motocyklistów na ścigaczach...

Link to comment
Share on other sites

Znam takich, jeden juz 15 raz zdaje a drugi 17. :roll:
anetko-no tak, samochod potrzebny jest ;)
autobusow i tramwajow ja nie znosze.. :oops:
Nawet milcia17 z Gdańska lepiej sie zna na numerach autobusow tu w Sosnowcu i okolic, niz ja a przeciez 18 lat mieszkam w tym miescie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Siekowa - Ty zdałas, a dwa dni później ja :evil_lol: gratulacje :loveu: pewnie juz masz w kieszeni prawko? wyjechałas juz na ulice bez L na dachu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']
Siekowa - Ty zdałas, a dwa dni później ja :evil_lol: gratulacje :loveu: pewnie juz masz w kieszeni prawko? wyjechałas juz na ulice bez L na dachu ?[/quote]

To również Ci gratuluje. :loveu: Zdałaś za pierwszym razem?
Ja to dopiero dziś odebrałam prawko ale wcześniej już się trochę bez L jeździło. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']To również Ci gratuluje. :loveu: Zdałaś za pierwszym razem?
Ja to dopiero dziś odebrałam prawko ale wcześniej już się trochę bez L jeździło. :evil_lol:[/quote]

Dziekuje
Tak, za pierwszym podejściem.
A ja wczoraj odebrałam prawko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Doda_ niezła jesteś :) a jaki Ci się trafił egzaminator?

Mnie to egzaminy nieźle stresują. Właśnie mi się przypomniało jak za drugim podejściem latała mi noga na sprzęgle :lol: aż się dziwie, że udało mi się zrobić wtedy górkę hehe. No właśnie a łuk robicie na wyczucie czy metodą na słupki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Doda_ niezła jesteś :) a jaki Ci się trafił egzaminator?

Mnie to egzaminy nieźle stresują. Właśnie mi się przypomniało jak za drugim podejściem latała mi noga na sprzęgle :lol: aż się dziwie, że udało mi się zrobić wtedy górkę hehe. No właśnie a łuk robicie na wyczucie czy metodą na słupki?[/quote]

jestem osoba niesłyszaca i egzaminator az wielkie oczy zrobił, jak tłumacz jezyka migowego powiedzial ze nieslysze, bo nigdy nie jeżdził z niesłysząca. Egzamin miałam długo, bo 45-50 minut. Ogólnie był miły :) Ja dzień przed egzaminem stresowałam się tak, że zjadłam cała nutelle:oops:, a następnego dnia o wiele mniej, a jak już byłam na egzaminie - zero stresu. Nawet zapomniałam ze to egzamin. Za to tłumacz języka migowego i mój tata tak się stresowali, jakby to oni mieli zdawać :evil_lol: Cieszę się, ze udało mi się opanowac stres, myślalam ze też bedzie mi 'latała' noga-tego najbardziej się bałam. Tłumacz nie mógł uwierzyć własnym oczom, ze byłam bardzo spokojna. Nie warto mówić 'jak bardzo się boję' do egzaminatora i tak bardzo się stresować, bo niektórzy mogą za to wywalić (zalezy jacy egzaminatorzy) więc najważniejsze na egzaminie jest to zeby opanować stres.
Ale na egzaminie z teorii bałam się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Na praktyce żadnych błedów nie zrobiłam, oprócz prowadzenia samochodu tzn, gasł mi silnik chyba dwa razy, na kursie jeździłam samochodem na dieslu, a na egzaminie benzyna, chociaż mamy samochód tez na benzyne, to z tym punto zupełnie inaczej było. Co do łuku to ja na pól tzn jak zaczynam cofać to metodą na słupki ale później na wyczucie, bo nie wszystkie auta sa takie same, np na kursie wystarczyła metoda na słupki i ani razu nie najechałam na linię, a na egzaminie mogłabym najechac gdyby nie wyczucie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']to trzymam kciuki za egzaminy ktore bedziesz zdawac pewnie w przyszlym roku :loveu: a w jakiej miejscowosci ?[/quote]
[FONT=Tahoma]We Wrocławiu :) . Dzięki za kciukasy, ale o egzaminie to nawet jeszcze nie myślę, najpierw teoria. Nie powiem, że mnie to nie przeraża :evil_lol: .[/FONT]
[quote name='milcia17']Witaj w klubie :cool3:, tylko ze ja z teorii 13.10 :P[/quote]
[FONT=Tahoma]Ooo, no to fajnie, nie jestem osamotniona :wink: .[/FONT]

[FONT=Tahoma]PS. Doda_, gratulacje :) .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']a ja w czwartek egzamin :crazyeye:
trzecie podejście, tym razem musi się udać, bo ostatnio było bardzo blisko :cool3:[/quote]

bardzo blisko? a za co oblalas?
No pewnie ze musisz zdac tym razem!! koniecznie!! bede trzymac kciuki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

na głupocie oblałam... na własnym roztrzepaniu i zbytniej pewności siebie :p jeździłam ładnie po mieście, manewry, skrzyżowania, zawracanie, wszystko pięknie bez problemu. I pod koniec tak się ucieszyłam że prawie już zdałam, że się zamyśliłam o tym jak mi dobrze poszło, zagapiłam się, i nie wyrobiłam przez to minimalnie na zakręcie - zahaczyłam o krawężnik :eviltong:

teraz już nie będę sobie odpuszczać, cały egzamin koncentracja na maksa i musi się udać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...