Jump to content
Dogomania

Egzamin praktyczny na prawo jazdy, KURS ;)


Doda_

Recommended Posts

Jak patrzę na wasze wpisy,to mi się odechciewa samochodu :D

Nie no żartuje,ja zaczynam w styczniu,teraz niestety brak kasy,za spore wydatki,ale chce zacząć w nowym roku kurs,bo mi TZ-et gada że on nie ma zamiaru mnie woźić bo księżniczka nie jestem :angryy:

i szukaj tu księcia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Daja, jeszcze pokochasz jazdę samochodem z L na dachu :evil_lol:
a gdzie będą kurs i egzaminy? chodzi mi o miejscowość.
co do księcia.. hmm jak będziesz mieć prawko w kieszeni, a twój TZ jeszcze cię poprosi zebys go podwiozła bo wypił %, to powiedz ze też nie masz zamiaru go podwieźć bo księciem nie jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daja_']Doda,w Sosnowcu na kurs chce iść ale nie wiem do jakiego ośrodka,przymierzam się do Andrzeja bo tam znajomi mówią że dobrze uczą i 3 osoby stamtąd zdały za 1 razem.

a Ty jaki ośrodek polecasz?[/QUOTE]

Daja, ja mieszkam w Sosnowcu ale wybrałam szkołę jazdy w Dąbrowie Górniczej (instruktor znajomy). Jeżdziłam po całej Dąbrowie i egzamin też zdany za pierwszym podejściem. Wiesz, zeby dobrze prowadzić zalezy nie tylko od instruktora, ale także od ciebie. Nie znam dobrą szkołe jazdy w Sosnowcu, tylko w Dąbrowie.. Na egzaminie bedziesz jeździc tylko po Dąbrowie, wiec jesli to mozliwe, lepiej zebys wybrała szkołę tam.. pojeździsz wszędzie i na egzaminie nie będzie niespodzianek :evil_lol:
Ale to ty masz podjac decyzje. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie.

edit; skoro szkoła 'andrzej' dobrze uczy kursantow, to moze warto ?
a te 3 osoby ktore zdaly za pierwszym podejsciem to twoi znajomi?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']a z ciekawości spytam, ile kosztuje kurs w tej szkole Andrzej? czy w tej cenie wliczone jest badanie lekarskie, egzaminy..?[/QUOTE]
1200 wszystko jest wliczone i badanie i egzaminy ale chyba tylko wewnetrzne,zewnetrzne osobno.
a u Ciebie w jakich cenach?

Link to comment
Share on other sites

pinkmoon to u ciebie na egzamin czeka się jakieś miesiąc? ale fajnie!
tu w dąbrowie.. :shake: ja czekałam na egzamin praktyczny 3 miesiące! a znajomi 4 mcy!! koszmar... ale to jakaś głupota, co jeśli ktoś zda egzamin z teorii i czeka 4 mcy na praktyczny, jak obleje to następny za np 3-4 mcy wtedy teoria już niewazna jest i znowu trzeba zdawać.... :shake:
dawniej lepiej było, teoria + praktyczny w jednym dniu.. czekanie to tylko parę godzin.. teraz juz niestety nie można. Ale podobno gdzie indziej (nie pamiętam jaka to miejscowość:roll:) nadal można..

Link to comment
Share on other sites

Ja za pierwszym razem zdawałam jednego dnia oba, teoretyczny rano, a pół godziny później praktyczny.

Termin od zapisu do egzaminu waha się od 3 do 5 tygodniu, w sumie nie jest tak źle. W połowie lutego kończy mi się ważność teorii, więc muszę się już spiąć i zdać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']teoria + praktyczny w jednym dniu.. czekanie to tylko parę godzin.. teraz juz niestety nie można. Ale podobno gdzie indziej (nie pamiętam jaka to miejscowość:roll:) nadal można..[/QUOTE]


W Gdańsku na przykład :evil_lol: w przypadku mojej kuzynki :P

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem w trakcie ;)
U mnie w mieście ta przyjemność kosztuje od 1090 do 1400 bez badań, czy egzaminów. Mój kurs kosztuje 1250, za lekarza płaciłam 70. Wybrałam ten co wybrałam, dlatego, że mają 50 % zdawalności za pierwsze pół roku (najwięcej w JG). Dla porównania LOK miał ok. 20 % zdawalności :-o za pierwszym razem.
Teraz przepisy się zmieniły i na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (WORD) można sprawdzić sobie zdawalność w różnych szkółkach:evil_lol:
U mnie czas oczekiwania na egzamin to ok.30 dni

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Marteczko to będę trzymac kciuki :loveu:
U nas w dąbrowie na pierwszy egzamin praktyczny też powinniśmy czekać krócej, miesiąc. Ja też mogłam tylko tyle czekac ale niestety bezczelna baba powiedziała ze nie ma miejsc i wyznaczyła mi termin na 3 mcy później :angryy:
W warszawie ile ośrodków są?
Taka duża Warszawa a czeka się jakieś miesiąc.. Dąbrowa malutka nawet na małej mapie polski nie można ją szybko zauwazyć a aż tyle ludzi zdawają ze czeka się 4 mcy :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Daja, ale ja nie lubię tak, jest informacja w wordzie, ze jak ktoś zdaje pierwszy raz egzamin praktyczny to czeka do 30 dni, a przez brak miejsca musiałam dłuzej czekac, to po co w ogóle ta informacja?
Jak tak ma być, to musi być. Mnie akurat nie obchodzi czy są wolne miejsca czy nie.. ta informacje widzialam w czerwcu, a we wrzesniu nie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...