Jump to content
Dogomania

Egzamin praktyczny na prawo jazdy, KURS ;)


Doda_

Recommended Posts

[quote name='Yorkomanka']Moje nie musi mieć duszy, wystarczy mi że będzie sprawne i będę miała czym jeździć, a jak dodatkowo będzie mi się podobać, to też się nie obrażę :diabloti:[/QUOTE]

milosnicy lubia samochody z dusza :) my z chlopakiem mamy trzy auta tej samej marki , zaden nie ma mniej niz 15 lat . . Ojciec ma nowszy model tez ta marka i cos w nim brakuje. . . .wlasnie duszy. . .

diabelkowa, mercedes w124 jest piekny :) klasyk :)

starych aut coraz mniej . . . . . .. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']Ja jestem miłośniczką nowych błyszczących, prosto z salonu :loveu: ale że mnie na takie nie stać będę się musiała zadowolić używanym, ale nie kupię auta starszego ode mnie :eviltong:[/QUOTE]

wszedzie to samo . . .paniusia na szpilkach, auteczko w kwiateczki a pod pacha york . .:evil_lol:

ja tam żaluję, że moja bunia nie jest ode mnie starsza.. tylko o rok młodsza... (w sumie, to jestesmy prawie rówieśniczki :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

kocham stare auta. Ale cenie sobie tez te nowe super wypasione i bezpieczne :) Po zdaniu prawka jezdzilam reno5 z mojego rocznika. Zdecydowanie wole wieksze auta. Uwielbiam citroena c5 mojej siostry. Ale najwiecej jezdze prawie 14sto letnim dla niektorych nie autem- ticiem ktore mam do dyspozycji..;p Latwiej mi sie przesiac z malego auta do duzego niz z duzgo do malego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']wszedzie to samo . . .paniusia na szpilkach, auteczko w kwiateczki a pod pacha york . .:evil_lol:

ja tam żaluję, że moja bunia nie jest ode mnie starsza.. tylko o rok młodsza... (w sumie, to jestesmy prawie rówieśniczki :evil_lol:)[/QUOTE]

no ja mam w sercu mercedesa a jezdze autem w kwiatki! kupilam takie wiec zrobilam z niego jeszcze wieksza stolice hawajskiej tandety , :P A nie jestem paniusia na szpileczkach. zastanawiam sie jak sie do niego zmiesci jeszcze maliniak w klatce

Link to comment
Share on other sites

hahaha :diabloti:
Nie znoszę szpilek a już na pewno nie wyobrażam sobie prowadzić w takich butach ;) a pies sam chodzi, nie mam w zwyczaju go nosić :p
Ale macie racje, lubię i rasowe psy (a mam kundla:p) i nowe auta z wszystkimi bajerami (a będę miała stareee... przynajmniej w moim odczuciu ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wpadłam tylko powiedzieć że po przerwie jeździ się beznadziejnie :p jechałam ostatnio z wujkiem jego autem i czułam się niepewnie, teraz pewnie sobie pojeżdżę jak już będę miała swoje, chociaż już mam propozycję żeby jechać nad wodę jak będzie ciepło ale nie wiem czy będę chciała prowadzić :roll: pewnie tak :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

To się ciesz że cię nie złapali bo 5 stów w plecy :p A niepewność stąd że ciężko się przyzwyczaić do auta w 10 minut a gdzieś tyle mi zajęła droga do domu :lol: A wujek jest gorzy niż instruktor na 1 godzinie, (właściwie mnie zaskoczył bo spodziewałam się raczej że będzie się wydzierać:evil_lol:) ale uważaj, popatrz tu, popatrz tam, pusto jest jedź, normalnie żadnej samodzielnej decyzji, nawet z instruktorem czułam się bardziej samodzielna:p Wiadomo boi się o swoje kochane autko ale trochę mnie to zniechęca żeby z nim jechać ale dopóki nie mam swojego nie odmówię za nic jeśli ktoś mi chce dać prowadzić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

niestety, to co robi wujek moze Cie tylko zniechecic.. stres bedzie duzo wiekszy, jak bedziesz myslala 'nie moje auto' ....

Moj tata tez jak wsiadlam po raz pierwszy do auta bez instruktora, gadal, tu uwazaj tam uwazaj , jedz bo pusto. Zatrzymalam sie na srodku drogi i zapytalam czy ON kieruje czy JA :evil_lol: podzialalo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja nie miałem żadnych problemów z osobą towarzyszącą jak jeździłem po odebraniu prawka. Ba, nawet kilka miesięcy po odebraniu pojechałem w trasę blisko 250km od domu. Obecnie nie mam możliwości jazdy bo siedzę w mieście bez auta, aczkolwiek nie da się tego zapomnieć jak co poniektórzy powyżej pisali :) Tak samo jak pływać..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja również nie miałam problemu z osobą towarzyszącą. Ba, sama zaczęłam jeździć chyba z tydzień po odebraniu prawka. Co prawda na razie krótkie trasy, ale na dłuższą na pewno wybiorę się latem :) Prawko zdałam za 2 razem praktykę, teorię za pierwszym i to 100% miałam, jak widać, po reformie nie jest źle, da się zdać i najważniejsze da się nauczyć. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 8 months later...

Tyle gadania o tym że nie chcę starego auta a skończyłam z o rok młodszą ode mnie vectrą ;)

Problem polega na tym że przy nowym aucie o nic nie trzeba się martwić przez dłuższy czas a ze starszymi bywa różnie. Viki nie sprawiała mi problemów przez całe 2 miesiące a dzisiaj postanowiła się rozkraczyć 

Ruszam sobie z pod świateł dwójka, trójka, czwór... gdzie ta czwórka?! Czwórki nie ma, trójki też ani jedynki ani nic. Drążek lata jak to określił pan mechanik "jak dzika świnia po sklepie". Prawie udało mi się wjechać na zatoczkę, trzeba było go kawałek popchnąć i całe szczęście że nie byłam sama bo bym nie dała rady. Postawiłam trójkąt, 40 minut czekałyśmy aż tata skończy prace i przyjedzie po mnie z kolegą i mnie wezmą na hol. 

Czekając na nich prawie się popłakałam bo to moje auteczko i teraz pewnie pójdzie na złom bo naprawa będzie droższa od auta hahaha.gif

Odholował mnie prosto do mechanika, naprawa trwała 10 minut. Odkręciły się 2 śrubki w skrzyni. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Hej, przede mną też kurs na prawo jazdy i egzamin teoretyczny ;o Jestem przerażona. Znacie może jakieś spoko stronki na których są testy na prawo jazdy i można ćwiczyć pytania wielokrotnie? ja słyszałam o stronie https://www.prawo-jazdy-360.pl/test że jest naprawdę dobra i ludzie zdają za pierwszym. Ktoś z Was z niej korzystał i może polecić? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...