Jump to content
Dogomania

Klubowa Terierów Typu Bull - 18.09.2005 - Nowa Ruda


porterin

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikt niczego nie zdejmowal.
Link do spisu psów dziala od dziś:[url]http://republika.pl/bullterriershow/spis.html[/url]

Zapraszam do oglądania konkurencji. Jest to stan na 24 sierpnia - jeżeli ktoś zglosil psy później niech nie wpada w panikę, znajdzie się w spisie po następnej aktualizacji. Ze względu na ochronę danych nie podajemy nazwisk wlaścicieli.

Link to comment
Share on other sites

my jestesmy w domkach prywatnych, trzeci adres i numer teelfonu. musiałam jednak znowu przekonywac pana ze jednak bez dzika ten domek chcemy :lol: :P :wink:

mamy dwa wolne miejsca jeszcze w kampingu jesli ktos jest chetny. zapraszam.

nie moge sie doczekac :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Piotr !!!!!!!!!! nie rób mi tego :bigcry: obiecałeś, że zobacze swoją imienniczke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też kombinowałam jak koń pod górę z dojazdem i jakoś dałam radę. Wystarczy, że dostaniesz się do Wrocławia PKP a stamtąd zawsze może cię ktoś podrzucić do NR.

Link to comment
Share on other sites

[b][i]No chyba jednak nie dam rady. Ale czy nie ujrzymy się przypadkiem w Częstochowie ? Zgłosiłem się na dwa dni, z czego na pewno będę w sobotę. A niedziela ? Hmmm - też nie jest pewna.
No, ale my już po swoim debiucie wystawowym ! Rzeszów THE BEST :lol: !!![/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...