Jump to content
Dogomania

Klubowa Terierów Typu Bull - 18.09.2005 - Nowa Ruda


porterin

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Łukasz... mnie posądzać o coś takiego... mnie? Byc może jakiś problem w sieci, mam interent radiowy. Ale skoro mogę wysłać inne zgłoszenie, to wyślę :D Dorotka, pwiedz mi droga jakiego pieska wystawiasz na tej bulliadzie? Czy Penny będzie stała obok siostry? Interesuje mnie to niezmiernie, bo ostatnio Pola wygrała w ringu z własną hodowczynią :D Ciekawa jestem jak zakończyłoby się to spotkanie :D :wink: Poza :drinking: oczywiście :D

Link to comment
Share on other sites

Jasne :lol: :drinking: Penny zobaczyłaby swoją mamusię po 2 latach! Z drugiej strony szkoda, ze niebędzie jej ciotek, mamuśki i całej reszty, ciekawa jestem jak by się zachowała wobec nich :D Pewnie chciałaby wylizać im migdałki. :lol: :lol: Zobaczę, jak będzie z tym dzikiem, ale na wystawie będę na 100 % :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam po przerwie wakacyjnej.

Hotele:

“Sport Centrum” Nowa Ruda, ul Kłodzka 16 - 074 872 64 81, 0 74 872 64 33

Ośrodek Wypoczynkowy „Radków” (20 km od Nowej Rudy) – 0 74 8712 873

Domki kempingowe nad zalewem – Radków – tel./fax. 074 87 19 266



Potwierdzenie wplaty? Jedyny znany mi sposób to fax do oddzialu w Koszalinie. Tel./fax 094 348 06 86


Trochę zmienilam zdanie - pokażę jednego pieska - WWW KROPKA Port Erin zadebiutuje w klasie baby

Link to comment
Share on other sites

w którym z tych miejsc podanych przez porterin rezerwujecie noclegi?

my debiutujemy w klasie baby :lol:

czy seminarium tez jest platne czy tylko impreza z dzikiem?
bardzo chcielibysmy posłuchac wykladów ale z kolei nie bedziemy "dzikowac" ;) bo jestesmy wegetarianami
stąd niema sensu płacic za impreze. czy ktos mi mowił ze w seminarium mozna brac udział nie płacac dodatkowych 60zł ale czy to pewne?

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze nie tylko my odpuszczamy sobie "dzika dla bogatych" ;) 8) :lol:
Strasznie wygorowana cena jak za jedna osobe, doliczajac nocleg, dojazd, koszt wystawy - trzeba by bylo odpuscic sobie ze dwie kolejne wystawy... Za dwie osoby robi sie juz z tego 120zl :roll:
A seminarium pewnie bedzie oblegane, bo tylko z racji na nie wiele osob bedzie juz w sobote, a nie na samej wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że z racji seminarium, ale mam też drugą nadzieję, że nie tylko z racji na seminarium.:o

Dla bogatych to jest pogoda, a nie dzik.

Ja chcę dzika!!! :eating:
Przyznaję się bez bicia - tak jak moje psy jestem mięsożerna. :facelick:

Link to comment
Share on other sites

Ja też sobie odpuszczam dzika, a to dlatego, że będę z dzieckiem na urlopie w Kudowie i nie bardzo widzę pobyt z nią na seminarium... ale na wystawę jadę na pewno, zgłoszenie wysłane, a potwierdzenie opłaty wysłałam na adres emailowy samego szefa klubu :wink: i dostałam odpowiedź, że zapisane, zatwierdzone, zaksięgowane :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jahu, miasto wybierasz fantastyczne, bo Kudowa jest piękna i uwielbiam tam jeździć. Tylko, że ja mam tam rodzinę męża i u nich będe tydzień. Także nie wiem gdzie przyjmują z psami, ale jestem pewna, że w większości ośrodków. Ceny różne z tego co wiem, średnio 100 zł za dobę bez jedzenia. Są tańsze i droższe, trzeba jednak popytac. Koleżanka szukała na wrzesien i nie ma problemu z miejscami.
Jeśli przyjedziesz to koniecznie musimy sie spotkać z psami na spacerkach :wink: Daj znać na priv jak coś ustalisz :D

Link to comment
Share on other sites

Dzis dzwoniłem do Pana Pławińskiego do domu.Niestety rozmawiałem tylko z jego żoną i dowiedziałem sie tyle ze nie wiadomo ile jest zgłoszeń bo nie sprawdzali jeszcze.Mam dzwonic wieczorkiem i sie upewnić czy moje zgłoszenie doszło bo po urlopie dopiero dzis sprawdzą zgloszenia.Mysle że nie ma sie na razie czego bac !:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...