Jump to content
Dogomania

Jaki grzebień?


anubias

Recommended Posts

Ja rzadko używam grzebienia. Czeszę Grację szczotką Mars, bardzo ładnie rozczesuje i nie zrywa włosa. Grzebienia używam rzadko, ale jeżeli już, to też firmy Spratts. Częściej używam grzebienia na wystawach, ale tego gęstego ze szpikulcem, żeby uczesać top knota.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

a ja o szczotke mam pytanie.
chcialam kupic mojemu maluchowi porzadna szczotke. nasluchalam sie, ze najlepsza bedzie firmy kw... i nawet jestem gotowa ja kupic, tylko ktora? w zadnym sklepie nie udalo mi sie ich znalezc, zeby 'pomacac', wiec bede kupowac przez internet, ale ogladajac zdjecia kompletnie nie wiem na jaka sie zdecydowac.

ktorych (najlepiej numerki albo zdjecia albo jakis dokladny opis) wy uzywacie? duzych, srednich, malych? jaka dlugosc szpilek? jaki ksztalt szczotki? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='madika']a ja o szczotke mam pytanie.
chcialam kupic mojemu maluchowi porzadna szczotke. nasluchalam sie, ze najlepsza bedzie firmy kw... i nawet jestem gotowa ja kupic, tylko ktora? w zadnym sklepie nie udalo mi sie ich znalezc, zeby 'pomacac', wiec bede kupowac przez internet, ale ogladajac zdjecia kompletnie nie wiem na jaka sie zdecydowac.

ktorych (najlepiej numerki albo zdjecia albo jakis dokladny opis) wy uzywacie? duzych, srednich, malych? jaka dlugosc szpilek? jaki ksztalt szczotki? :roll:[/QUOTE]

wiesz ja nawet nie wiem jakich ja mam firm szczotki i grzebienie,dla Lili mam grzebień z obrotowymi ząbkami,filak-chociaż uzywałam go tylko2 razy-czasem przyda się szczotka,ale Lili nie lubi szczotek,więc grzebeń u nas to podstawa.najlepiej dla yorka mała szczotka,żeby nic wielkiego=strasznego go nie czesało/atakowało;szpilki-zależy od długości włosa-im dłuższy,tym dłuższe szpilki-ważne żeby na końcu nie miały przyczepionych takich kuleczek,bo będą ciągnąć włos,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...