Jump to content
Dogomania

Moje podengasy.


Incunabula

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Rany, kurz i pajęczyny, że aż wstyd mi się tutaj ujawniać :oops: ...
Co było jak mnie nie było... Otóż, 16 stycznia powiększyła mi się ekipa o takie cuda:
[IMG]http://podengos.pl/podengasy.jpg[/IMG]
Dziewucha na pierwszym planie, oraz chłopaki, skromniej z tyłu.

A to dumni rodziciele:
[IMG]http://podengos.pl/myszofamo.jpg[/IMG]

A tu z mamuśką:
[IMG]http://podengos.pl/podengasy2.jpg[/IMG]

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich odwiedzających! Przepraszam za ten zastój :oops: ... Aparat trafił szlag, ale przyjście robali na świat zmobilizowało mnie do kupna nowego sprzętu, które odwlekałam w nieskończoność, także obiecuję poprawić swoją frekwencję :) !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Rany, ale robaczki :) Ten chłoptaś w jasne plamki jest po prostu słodki :)
To teraz przedstaw nam je po kolei, mają już imiona?[/QUOTE]
Kurczę, no cały czas główkuję nad imionami i nic. Dzisiaj mamy w domu burzę mózgów, może coś nas nagle olśni w temacie. Niby bez ciśnienia, ale chciałabym móc już je jakoś identyfikować a nie: "łaciata", "biały", "brązowy" ;) ...
[quote name='Korenia']W końcu jesteś! Zdałaś prawko :evil_lol:?[/QUOTE]
Hahaha, moje prawko to jest niekończąca się opowieść :diabloti: . Obiecuję sobie, że po odchowaniu maluchów ostro się za to zabiorę. Bo ja jakoś to na raty ciągnę. Najpierw (w lutym, prawie rok temu :diabloti: ) oblałam dwa razy i zniechęciłam się na dobre pół roku, potem pod koniec lata reaktywowałam temat ale nooo... :oops: Założyłam się z koleżanką o stówkę, że jej nie przebiję (ona zdała za 14 razem), jeszcze mi troszkę brakuje więc może nie jest tak źle :razz: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Hahaha, moje prawko to jest niekończąca się opowieść :diabloti: . Obiecuję sobie, że po odchowaniu maluchów ostro się za to zabiorę. Bo ja jakoś to na raty ciągnę. Najpierw (w lutym, prawie rok temu :diabloti: ) oblałam dwa razy i zniechęciłam się na dobre pół roku, potem pod koniec lata reaktywowałam temat ale nooo... :oops: Założyłam się z koleżanką o stówkę, że jej nie przebiję (ona zdała za 14 razem), jeszcze mi troszkę brakuje więc może nie jest tak źle :razz: ?[/QUOTE]

Nie zniechęcaj się ;) Po potem tylko gorzej jest :P Moja sis 4 razy nie zdała i już więcej nie poszła, a teraz to nie ma po co, bo już nic nie pamięta i trza będzie od nowa kurs robic ;) Ja życzę od siebie POWODZENIA!! :) Nota bene - za 14 razem -no ładnie ;p

A na jaką literkę imionka ? i jakie chcecie? Polskie czy jakieś wyszukanie typu Born to be a star czy Born to make you happy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Nie zniechęcaj się ;) Po potem tylko gorzej jest :P Moja sis 4 razy nie zdała i już więcej nie poszła, a teraz to nie ma po co, bo już nic nie pamięta i trza będzie od nowa kurs robic ;) Ja życzę od siebie POWODZENIA!! :) Nota bene - za 14 razem -no ładnie ;p[/QUOTE]
No ja też się trochę tego boję. Teoria już mi się przeterminowała i muszę drugi raz zdawać. Ale nie poddam się, no! Jak sobie pomyślę o podróżowaniu z moją bandą PKP to od razu łapię świetną motywację :evil_lol: . Hmm, jeśli dobrze pamiętam to Twoja siostra też robiła w TAK na Legnickiej? Cięta jestem na nich strasznie :mad: . Kiedy robiłam podejście latem to zmieniłam szkołę i doszkalające brałam gdzie indziej. Niebo a ziemia, dzięki TAKowi nawet z placu nie wyjechałam :diabloti: . Jak zmieniłam szkołę to już nie miałam zarzutów, elegancko wszystko wytłumaczyli, tylko przez moje roztrzepanie oblewałam za jakieś pierdoły :oops: . A to nie zachowałam odpowiedniego odstępu od rowerzysty, a to coś tam coś tam...
A Ty jak tam? Masz już swój prywatny bolid :) ?

[quote name='Korenia']A na jaką literkę imionka ? i jakie chcecie? Polskie czy jakieś wyszukanie typu Born to be a star czy Born to make you happy ;)[/QUOTE]
Kurczę, właśnie nie wiem... Polskie z tymi wszystkimi ą-ę odpadają, do angielskich też coś nie mam przekonania. Coś ostatnio jestem wyprana z inwencji twórczej ;) . Litery też niet, miało być na "T" (nie wiem, tak mi się uwidziało), potem na "F" a teraz to już sama nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Tak, moja siostra też robiła w TAKu... coraz częściej się takie opinie o nich słyszy ;)
Ja jeszcze niestety bez prywatnego bolidu ;) Jak byla kasa to nie było nic fajnego, a jak kasy nie ma, bo się rozeszła to są jakieś fajne ;) Teraz zima, wiec totalny zastój, zobaczymy, może coś na wiosnę się ruszy ;)

Mnie się podoba bardzo imię Pimpuś-Sadełko :loveu: albo na N: Niesforny, Nieokiełznany, Niewinny, Niepokorny a dla suczy: Nieziemska czy Niezadowolona ;) Ja bym nadawała imiona takie tematyczne ;) Farciarz, Figlarz, Fajna(dla suczki chyba coś innego;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Tak, moja siostra też robiła w TAKu... coraz częściej się takie opinie o nich słyszy ;-)
Ja jeszcze niestety bez prywatnego bolidu ;-) Jak byla kasa to nie było nic fajnego, a jak kasy nie ma, bo się rozeszła to są jakieś fajne ;-) Teraz zima, wiec totalny zastój, zobaczymy, może coś na wiosnę się ruszy ;-)[/QUOTE]
No właśnie - kasa to jest problem. To moje prawo jazdy jest tak kasożerne, że co dopiero będzie z autem :roll: . Trzymam kciuki za nowy pojazd!
[quote name='Korenia']Mnie się podoba bardzo imię Pimpuś-Sadełko :loveu: albo na N: Niesforny, Nieokiełznany, Niewinny, Niepokorny a dla suczy: Nieziemska czy Niezadowolona ;-) Ja bym nadawała imiona takie tematyczne ;-) Farciarz, Figlarz, Fajna(dla suczki chyba coś innego;-))[/QUOTE]
Dzięki za propozycje :) . Ja też właśnie chcę tematyczne, ale kuuurczę coś nie mogę się zdecydować. Jeden chłopak jest roboczo nazywany Rosołkiem, oczywiście w papierach będzie miał inaczej ale póki co jest Rosół :evil_lol: .
[quote name='Kisses']Łaa, Papisie macie, super :smile: Całuski dla Myszki :loveu:[/QUOTE]
A dziękujemy, dziękujemy :loveu: !
[quote name='M&S']jakie cuuudne robaczki:smile::smile:
[URL]http://podengos.pl/podengasy.jpg[/URL]

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Dzięki!
[quote name='gosiaja']świetne szkraby
gratulacje dla rodziców ;-)[/QUOTE]
Dziękujemy bardzo!

Robale trochę podrosły:

Dziewczynka
[IMG]http://podengos.pl/dziewuszka.jpg[/IMG]

Chłopak nr I
[IMG]http://podengos.pl/chlopak1.jpg[/IMG]

Rosołek
[IMG]http://podengos.pl/chlopak2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jaaaaacie :loveu: Strzel im jakieś oryginalne imionka, może rozglądnij się w innych językach?

'Rosołek'- może to wyjaśnić mi? :evil_lol:
widziałam, że coś tam się w wątku wystawowym Zabrza kwietniowego udzielałaś, wybierasz się może? :)

Edit: Tak się zastanawiam, ile one mają cm, jak się trzy w malej Myszce zmieściły?

Link to comment
Share on other sites

A może na "R" i Rosołek zostanie? :) Drugi może być Rondelek, a dziewczynka Roszponka ;)

A z prawkiem się nie przejmuj, ja zdałam za 5 razem. Po 4 też miałam dość i powiedziałam, że to kicham, zwłaszcza jak egzaminator powiedział mi, że całkiem dobrze jeżdżę, tylko widać, że mi doświadczenia jeszcze brakuje (chachacha).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Jaaaaacie :loveu: Strzel im jakieś oryginalne imionka, może rozglądnij się w innych językach? [/QUOTE]
Ostatnio mam fazę, żeby nazwać je w języku bambara albo malinke (języki grup etnicznych w Afryce Zachodniej) ;) .

[quote name='Kisses']'Rosołek'- może to wyjaśnić mi? :evil_lol:[/QUOTE]
Bo jest tłusty jak rosół, cały czas ciągnie do cycka taranując po drodze rodzeństwo :evil_lol: . Wagę urodzeniową też miał największą :) .

[quote name='Kisses']widziałam, że coś tam się w wątku wystawowym Zabrza kwietniowego udzielałaś, wybierasz się może? :)[/QUOTE]
Właśnie chciałam się Ciebie o to samo pytać. Chyba się przejadę bo jeszcze nie byłam w Zabrzu na wystawie a sporo ludzi chwali. Tym bardziej, że napalałam się na Katowice, ale jednak w tym roku odpuszczam więc w Zabrzu sobie rozpoczniemy sezon wystawowy :) .

[quote name='Kisses']Edit: Tak się zastanawiam, ile one mają cm, jak się trzy w malej Myszce zmieściły?[/QUOTE]
Teraz jak na nie patrzę to też się nad tym zastanawiam :evil_lol: . Miały ok. 10 cm i ważyły ~200 g. No i rosną jak na drożdżach!

[quote name='jamnicze']A może na "R" i Rosołek zostanie? :smile: Drugi może być Rondelek, a dziewczynka Roszponka ;-)[/QUOTE]
Jak nic lepszego nie wymyślę, to kto wie. Chociaż kombinuję żeby nie było polskich znaków ;) .

[quote name='jamnicze']A z prawkiem się nie przejmuj, ja zdałam za 5 razem. Po 4 też miałam dość i powiedziałam, że to kicham, zwłaszcza jak egzaminator powiedział mi, że całkiem dobrze jeżdżę, tylko widać, że mi doświadczenia jeszcze brakuje (chachacha).[/QUOTE]
Dzięki :) . Ja też słyszałam taki tekst od egzaminatora. No nic, co nie zabije to wzmocni. Liczę, że za rok o tej porze już będę śmigać własnym autem :>

Link to comment
Share on other sites

Noo, takie imionka są super, jakoś mi tak pasują do nich :lol:

Ja byłam w Zabrzu pod koniec roku, Chorzów organizuje w tym samym miejscu, też byłam, bardzo miło wspominam :) Zgłaszam Simbka i jeszcze go sobie na JH zabieram, także miło by było się znowu spotkać :D

[SIZE="1"]post wyżej się edytować nie chce [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']A idźcie, ja się w przyszłym roku do prawka przymierzam, a tu czytam, że za 5 razem itp. :D[/QUOTE]
Oj tam, oj tam - będzie dobrze! A gdzie chcesz zdawać? W Rzeszowie? Ja trochę żałuję, że porwałam się na Wrocław. Pewnie gdybym zdawała w jakimś Wałbrzychu czy innym Kłodzku to już bym miała to za sobą, a teraz to już nie oplaca mi się przenosić.

[quote name='Kisses']Ja byłam w Zabrzu pod koniec roku, Chorzów organizuje w tym samym miejscu, też byłam, bardzo miło wspominam :smile: Zgłaszam Simbka i jeszcze go sobie na JH zabieram, także miło by było się znowu spotkać :-D[/QUOTE]
Ooo, no to czad! Ja tylko z Dudkiem pojadę :) .

Rosołek :loveu:
[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7679/rosolek.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Oj tam, oj tam - będzie dobrze! A gdzie chcesz zdawać? W Rzeszowie? Ja trochę żałuję, że porwałam się na Wrocław. Pewnie gdybym zdawała w jakimś Wałbrzychu czy innym Kłodzku to już bym miała to za sobą, a teraz to już nie oplaca mi się przenosić.

Ooo, no to czad! Ja tylko z Dudkiem pojadę :) .

Rosołek :loveu:
[url]http://img43.imageshack.us/img43/7679/rosolek.jpg[/url][/QUOTE]
No ja pewnie w Rzeszowie zdawać będę ;) Bo to jeszcze będą czasy LO :D

Łee, no dobra, zadowole się jednym podengiem :evil_lol: To ja już sobie koduje, że trzeba pod Wasz ring podejść ;) My do siebie też zapraszamy :D

Rosołek to wygląda bardziej jak klucha w rosole :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']A idźcie, ja się w przyszłym roku do prawka przymierzam, a tu czytam, że za 5 razem itp. :D[/QUOTE]

Niekoniecznie :evil_lol: Ja zaczęłam jeździć na jazdy 24 sierpnia 2009, a prawko miałam już 30 października 2009, czyli 2 miesiące i tydzień, w tym czekanie miesiąc na egzamin ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...