Jump to content
Dogomania

Moje podengasy.


Incunabula

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Korenia'][URL]http://i36.tinypic.com/2upsax1.jpg[/URL]
Piękna różowa 'laleczka' na łapce :evil_lol:
Sto lat Myszko :loveu::multi:[/QUOTE]
Długo jej nie miała, skubana każdy opatrunek sobie zdejmie :mad: . Teraz owijam jej zwykłymi plastrami bo tylko to się jakoś w miarę trzyma.
[quote name='Czarnulka']Ostatnio moją Lunę też zaatakowal amstaf i właściciel psa nawet przepraszam nie powiedział ;[ tacy ludzie są .......... nie mam słow ; p[/QUOTE]
No niestety, właściciele amstaffów to często bezmózgie karczycha :shake: .
[quote name='Estowa']Współczujemy, 100 lat i zdrówka ;*
Witamy szię po raz pierwszy i bedziemy odwiedzać ^^[/QUOTE]
Dziękujemy i zapraszamy :wink: !
[quote name='Błyskotka']100 Lat i szybkiego powrotu do zdrowia :).[/QUOTE]
Dziękujemy :) .
[quote name='Paatrycja']Nie ma jak to nieudana impreza urodzinowa.
Cóż, życzę wielu, wielu lat i następne urodziny bez takich "przygód"! ;)[/QUOTE]
Dzięki :) . Myszka skończyła dopiero 4 lata, więc jeszcze dużo przed nią :wink: .
[quote name='Pestka']Witam, ja tu poraz pierwszy jestem, ale takie cudne psiaki, że będę często wpadać :loveu:
I zdrówka życzę również![/QUOTE]
Dziękujemy i zapraszamy :multi: .
[quote name='wiska']teraz przeczytalam dopiero :)
nie lubie amstafow :/ zdrowka i 100lat! :D[/QUOTE]
Mimo dobrych chęci też jakoś nie potrafię ich polubić. Moje psy tym bardziej :diabloti: .
[quote name='Chantell']oojj biedna Mysia...:( no ale dobrze, że Amstaff jej nie dorwał :/
sto lat! wymiziaj ją ode mnie :)[/QUOTE]
Dziękujemy! Takie szczęście w nieszczęsciu, nawet gdyby amstaff chciał ją dorwać to by nie miał szans jej dogonić. Ale po chwili zainteresował się Aquamariną, a Aquamarina to twarda babka, nie da się jakiemuś amstaffowi pomiatać :razz: .
[quote name='bianka19']Biedna sunia :placz:
Życzymy zdrówka , napewno wszystko będzie dobrze ;)

ii..

[B][COLOR=DarkOrchid][FONT=Comic Sans MS]Spóźnione życzenia..

[SIZE=5]Wszystkiego najlepszego Myszko.! :new-bday:[/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/B][/QUOTE]
Dziękujemy Wam :multi: ! Na szczęście powoli się goi :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']Super , że się goi ! :multi::multi:[/QUOTE]
Ja też się cieszę. Za dwa dni konsultacja u weta :cool1: . Podengo to absolutnie "bezawaryjna" rasa, dlatego jestem zupełnie nie przyzwyczajona do łażenia po weterynarzach :roll: .
[quote name='Foxowa'][URL]http://i38.tinypic.com/538xvl.jpg[/URL]
Śliczna. :loveu:

Dobrze że nic strasznego się nie stało.[/QUOTE]
Dzięki, ale nie śliczna a śliczn[B]Y[/B] :diabloti: . Na zdjęciu jest Dudek :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Wieczorna historia nie ciekawa :shake: ale dobrze, że tylko tak się skończyło. Na Saidę rzuciła się bokserka, a moja menda zaraz do niej z zębami, na szczęście była na smyczy i zrobiłam jej "samolocik" :roll:, bo przecież z boksem nie miałaby szans, no i właściciel zaraz przyleciał aby ją złapać.

Krok defiladowy :evil_lol:
[url]http://i35.tinypic.com/15qrjep.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Właśnie wróciłam z Kielc. Plan wykonany w 100% :multi: .
[B]Myszka - CAC, CACIB + BOB :multi: .[/B]
Konkurencja była szałowa, sztuk zero :diabloti: ale i tak się cieszę, bo opis dostałyśmy baaaardzo ładny.[/QUOTE]

Brawo Mysza :multi:

Przy okazji nieśmiało poprosze o pomoc :-(:oops:

[B]Proszę o głosy na Ulvhedinn w ankiecie na dogomani! Magda (Ulv) ma szansę dostać pomoc z Krakvetu, na razie przegrywa kilkoma głosami :-([/B]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/krakvet-wybieramy-kanydata-na-listopad-173295/[/url]

Stytuacja Ulvhedinn:
[B]Dług [/B]u weta - [B]4 tysiące[/B], a koty dalej w klinice, na intensywnej teraipii(dług [B]wzrósł[/B] o prawie [B]2 tysiące[/B], bo koty były w tragicznym stanie, więc chyba wynosi [B]ponad 6 tysięcy[/B]...). W domu [B]'stado' kociaków[/B], do tego 4 dorosłe (o ile się nie myle - tylko 4). 4 psy - [B]wszystkie chore[/B] - łysy Grafi, pogryziony Chester(prawie bez pupy), Kra na wózku, i Piki po drutowaniu kręgosłupa, ok.20 myszy, które ktoś jej podrzucił na wycieraczke i do tego wszystkiego gołąb.
Ona jest [B]sama[/B], zarabia [B]bardzo [/B]malutko, a żwirek to chyba idzie w tonach Do tego nie ma komputera, bo się popsuł...

Magda ratuje te [B]chore, brzydkie, stare, kalekie[/B]... te, którym nikt nie chce pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Właśnie wróciłam z Kielc. Plan wykonany w 100% :multi: .
[B]Myszka - CAC, CACIB + BOB :multi: .[/B]
Konkurencja była szałowa, sztuk zero :diabloti: ale i tak się cieszę, bo opis dostałyśmy baaaardzo ładny.[/QUOTE]
Gratulujemy :multi::multi::multi:, a tytuły są uznaniowe i sędzia wcale nie musi ich przyznawać, tak więc [B]to jest sukces[/B] !!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incunabula']Właśnie wróciłam z Kielc. Plan wykonany w 100% :multi: .
[B]Myszka - CAC, CACIB + BOB :multi: .[/B]
Konkurencja była szałowa, sztuk zero :diabloti: ale i tak się cieszę, bo opis dostałyśmy baaaardzo ładny.[/QUOTE]

[B]GRATULACJE :multi::multi::multi::multi::multi:[/B]

A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...