Jump to content
Dogomania

Moje podengasy.


Incunabula

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Poszukuję dla siebie ciekawej rasy. Cały czas nie mogę się zdecydować - generalnie lubię duże psy ale ich trzymanie w domu w mojej rodzinie nie wchodzi w grę. Dlatego też zaczynam dostrzegać potencjał w rasach średnich i małych. Wiele z nich odpada już na początku ze względu na długą sierść przykładowo na pyszczku czego osobiście nie znoszę.Zajrzałam w dział [B]"Podengo Portugalski" [/B]i zdziwiłam się . W ogóle nie znam tej rasy ale wydaje się być warta uwagi.

Ps. Śliczne zdjęcia

Masz może stronę www swojej hodowli?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='_Mikuunia_']Poszukuję dla siebie ciekawej rasy. Cały czas nie mogę się zdecydować - generalnie lubię duże psy ale ich trzymanie w domu w mojej rodzinie nie wchodzi w grę. Dlatego też zaczynam dostrzegać potencjał w rasach średnich i małych. Wiele z nich odpada już na początku ze względu na długą sierść przykładowo na pyszczku czego osobiście nie znoszę.Zajrzałam w dział [B]"Podengo Portugalski" [/B]i zdziwiłam się . W ogóle nie znam tej rasy ale wydaje się być warta uwagi.
Masz może stronę www swojej hodowli?[/QUOTE]
Miesiąc rychło w czas, bo daaawno nie zaglądałam na forum ale mimo wszystko zapraszam: [URL="http://www.podengos.pl"]www.podengos.pl[/URL] .
Z całego serca polecam podengasy! To wielki pies w małym opakowaniu. Ja sama wolę duże psy i zawsze takie miałam, ale odkąd pojawił się u mnie pierwszy podengo, zupełnie zwariowałam na ich punkcie :) .

Trochę nam się urosło ;) :

[CENTER][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7679/rosolek.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Jaki śliczny :):)
Dzień dobry.[/QUOTE]
Cześć! Dziękujemy :) :) !

[quote name='"Korenia"']Cześć Bogusia! :smile: Jesteście na wystawie we Wrocku? [/QUOTE]
Tak! Co prawda zgłoszony jest tylko Rosół, ale zabieram całą bandę dla towarzystwa. A będziesz też? Mam nadzieję, że wreszcie poznamy się na żywo :) :) .

Spokojnie, to tylko podengo :cool1: :
[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/815/podengaski.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Coracao De Boi']a POznan? widzimy sie z rosłym Rosołem tam>?[/QUOTE]
Obowiązkowo! Debiut w młodzieży, już się boję :shake: .
[quote name='Coracao De Boi']btw mysle czy nie wkleic naszych juniorskich podengo z Dnia Podengo w Danii ;)[/QUOTE]
Tak :multi: !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...