Jump to content
Dogomania

Duży York z tyłozgryzem


Jakubana

Recommended Posts

Kupiłem Yorka z rodowodem z hodowli który " przerósł " obietnice hodowcy i moje oczekiwania .Waży około 7 kg / 9 m-cy/ , jest nieproporcjonalnie długi i ma tyłozgryz , jak to się ma do wzorca i do genetyki ?Jeśli ktokolwiek kupił jakiegoś psiaka z hodowli w Brzezinkach k.Jelcza Laskowic proszę o kontakt , a jeśli ktoś ma zamiar to zdecydowanie odradzam/ oszustka/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

rozmawiałeś o tym z hodowcom? widziałeś kartę przeglądu miotu? podpisałeś umowę? no i czy to chodowca czy dostałeś psa z metryką?

edit.
ok już wszystko wiem..
[url]http://yorkforum.pl/viewtopic.php?p=134661[/url]

niestety i takie czarne owce się zdarzają.. życzę powodzenia i wytrwałości na drodze sądowej..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='"jakubana"']Mój super rodowodowy York z tyłozgryzem waży 7,6 kg jest totalnie wymieszany a jego przydomek to HYPERION .Kupiłem go jak się okazuje z pseudohodowli w Brzezinkach od Magdaleny Michałowskiej . Uwaga na ta kobietę , ma różne rasy i kombinuje jak tylko może aby oszukać .Podpiera się rodowodami z PKPR do którego już nie należy ,więc musi mieć kogoś zaufanego w klubie kto jej te papiery załatwia . Wcześniej została usunieta z PZK za podobną działalność .Proszę wszystkich zainteresowanych o pomoc ponieważ mam zamiar ukrucić ten proceder . Nie wiem jak to możliwe że tak długo produkuje zwierzęta i oszukuje innych .[/QUOTE]

z forum yorkowego.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Robin_z_Lodzi']buaha.... no na prawdę nie rozumiem jak to się mogło stać że pies z rodowodem jest wadliwy i wygląda jak mieszanka jamnika z yorkiem.... Widocznie rodowód był "załatwiony" buahaha
Albo mit r=r można sobie w bytu włożyć i to w stare bo nowych szkoda.[/QUOTE]

Ale czy Ty nie rozumiesz że tylko psy z rodowodem mają szanse na godne życie?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='Jakubana']Kupiłem Yorka z rodowodem z hodowli który " przerósł " obietnice hodowcy i moje oczekiwania .Waży około 7 kg / 9 m-cy/ , jest nieproporcjonalnie długi i ma tyłozgryz , jak to się ma do wzorca i do genetyki ?Jeśli ktokolwiek kupił jakiegoś psiaka z hodowli w Brzezinkach k.Jelcza Laskowic proszę o kontakt , a jeśli ktoś ma zamiar to zdecydowanie odradzam/ oszustka/[/QUOTE]


Witam czy mozna wiedzieć jak sie nazywała Pani od której zakupił Pan swojego yorka?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam nie doczytałam Pani nazywa sie Magdalena Michałowska teraz sprzedaje równiez owczarki niemieckie długowłose pod nikiem magdamia1 czy ktos wie czy to ta sama hodowla co Pani Małgorzaty Podlesnej rownież z tej miejscowosci Brzezinki?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Witam
To nie jest ta sama hodowla. Proszę szukać wszelkich informacji o nas u źródła. można dzwonić przyjechać obdzwonić klientów i zapytać konkurencję. Prowadzimy hodowlę od 20 lat i nasza hodowla ma ogólną nazwę PSIAHODOWLA pod takim też nickiem można nas znaleźć na Allegro... Nie mieliśmy nigdy yorków tylko Owczarki Goldeny i czasem Shih-Tzu... Zapraszamy do oglądania piesków albo do obejrzenia naszych piesków w galeri pod adresem [URL]http://depcio.linuxpl.info/allegro/galerie/owczarki/album/index.html[/URL] ....

Proszę się wypowiadać jeśli ktoś nas zna to zależy nam żebyście Państwo poświęcili chwilkę aby napisać kilka dobrych słów o nas.

Dziękujemy i pozdrawiamy
Małgorzata Podleśna
Psiahodowla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiahodowla']Witam
To nie jest ta sama hodowla. Proszę szukać wszelkich informacji o nas u źródła. można dzwonić przyjechać obdzwonić klientów i zapytać konkurencję. Prowadzimy hodowlę od 20 lat i nasza hodowla ma ogólną nazwę PSIAHODOWLA pod takim też nickiem można nas znaleźć na Allegro... Nie mieliśmy nigdy yorków tylko Owczarki Goldeny i czasem Shih-Tzu... Zapraszamy do oglądania piesków albo do obejrzenia naszych piesków w galeri pod adresem [URL]http://depcio.linuxpl.info/allegro/galerie/owczarki/album/index.html[/URL] ....

Proszę się wypowiadać jeśli ktoś nas zna to zależy nam żebyście Państwo poświęcili chwilkę aby napisać kilka dobrych słów o nas.

Dziękujemy i pozdrawiamy
Małgorzata Podleśna
Psiahodowla[/QUOTE]
czasami Shi Tzu ?co to znaczy ?Czyli jakimi psami handlujecie .rozumiem ,ze od 20 lat owczarkami ,goldenami i czasami Shi Tzu?Czyli macie w domu goledeny ,owczarki ,shi tzu?Czy to domowa hodowla ,czy klatkowa ,kojcowo -budowa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...