Jump to content
Dogomania

14-15.11 CLUJ Napoca 2x CACIB


Marihuana

Recommended Posts

nie musi!!! ja to mialam zakrecona sytuacje na Rumunii ale w Timisoarze - wystawialam suke w kl.otwartej i dostala 2 x CACIB - Timisoara byla 1-3 maj, a moja grzywka skonczyla Ch.Pl dwa tygodnie wczesniej (w Opolu) :p oczywistym bylo ze nie miala jeszcze dyplomu itd. a mimo to otrzymala Ch.Rum ;)
poszlam do sekretariatu powiedzialam co i jak, kazali mi przyjsc za godzine... po godzinie powiedzieli ze ok i wystawili mi dyplom :grins: - nie wiem czy oni to gdzies sprawdzają czy jak?
ja sie tam ciesze bo moglam od razu sie w championach pokazywac i spokojnie czekac na dyplom Ch.Pl :)

tak wiec spokojnie mozesz zglosic do innej klasy a dyplom wez ze sobą na wypadek dostania CACIB`a

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Jeśli pies jest Championem jakiegoś kraju i otrzyma Cacib jest Championem Rumunii.
Jest jedyna wystawa w roku w Rumunii która daje za Cacib Championat i pies nie musi być championem. Jest to wystawa Open. W tym roku była w Aradzie.[/quote]
W tym roku były 4 takie wystawy..;)

spoko nie musi w klasie ch ;) tylko musisz miec dyplom przy sobie

Maga! Bo w tym roku w Timi tez byl open..;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[QUOTE]Czy ktos ma adres wystawy??[/QUOTE]

Obiekt nazywa się Expo Transilvania, mieści się przy ul. Aurel Vlaicu (bez numeru, ale widac 'hale' z ulicy) - jeśli będzie tak, jak w zeszłym roku, to wystawa jest w dwóch dużych namiotach, jak ktoś bedzie miał wątpliwą przyjemność wystawiać się blisko dmuchaw ogrzewających te namioty, to bedzie gorąco jak w piekle :diabloti:

Na potwierdzenia wysłane pocztą nie macie co liczyć :cool3:

Edit: Wskazówka z rumuńskiego forum: ci, którzy mają GPS mogą wpisać adres str. Dambovitei 79, 81, 87 albo 89 (podejrzewam, że to są numery bloków, przy których znajduje się parking).

O, a tu jest mapka:
[url]http://i594.photobucket.com/albums/tt26/florys1980/Harta_Cartier_Marasti_Cluj-Napoca.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...