Jump to content
Dogomania

co z psem NA wakacjach?


napciaa

Recommended Posts

Planujemy wyjazd z psem nad Bałtyk, w to samo miejsce co rok temu. Pojawia się problem, bo chcielibyśmy na jeden dzień pojechac do Niemiec na zakupy. Uciazliwe byłoby brac psa ze soba, niewiem jak przeszlibysmy z nim przez granice.
Lepiej byłoby go gdzieś zostawic, tylko gdzie? W domku na cały dzień? Przed wyjazdem długaśny spacer i zostawić go...
Sama niewiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='napciaa']Pojawia się problem, bo chcielibyśmy na jeden dzień pojechac do Niemiec na zakupy. Uciazliwe byłoby brac psa ze soba, niewiem jak przeszlibysmy z nim przez granice. [/quote]
Normalnie, tak jak się przechodzi przez granicę...
[quote]Lepiej byłoby go gdzieś zostawic, tylko gdzie? W domku na cały dzień? Przed wyjazdem długaśny spacer i zostawić go...
Sama niewiem..[/quote]
Zależy jaki domek i jaki pies i jak długo ma Was nie być... Ja bym mojej nie zostawiła w obcym miejscu w obawie przed demolką :evilbat:
Nie zostawiłabym tez na dłużej w takim domku z dykty, bo one zwykle zamieniają się w saunę w pogodny dzień...
No i wiem, że moja suka by się okropnie denerwowała, gdybym ją zostawiła samą w obcym miejscu...
Jak jeździłam na wakacje z Filipem, to wszędzie z nami chodził, a jeśli gdzieś nie mogliśmy go zabrać- to ktoś z nas zostawał z psem...

Link to comment
Share on other sites

a moze uda sie na wakacjach poznac jakichs fajnych życzliwych i miłych ludków z ,,sąsiedniego domku" ? wy na zakupki, a pisak mógłby zostać u sąsiadów i spacerek na smyczce . obawialabym sie zostawic psa na tak dlugo w obcym miejscu , które pewnie nie jest oalarmowane, strzeżone itp

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 16 years later...
  • 2 months later...

Ja bardzo chciałam udać się na spływ kajakowy taki dwudniowy. Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z pływaniem z psem? Rzeka raczej spokojna, płytka, nocowanie pod namiotem. Nawet kupiłam sobie kajak dmuchany tylko nadal nie wiem jak to rozwiązać. Bardzo chciałabym spróbować ale trochę się obawiam jak to wyjdzie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...