Jump to content
Dogomania

Wrocław.Boston ma dom , Chesterek i Fredziu odeszli za TM !


iwa77

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jejku, biedny Chester :placz:, przecież on był prawie zgryziony na kawałki :placz:.
Jak dobrze że już bezpieczny. Żeby tylko szybko całkiem wyzdrowiał.

A dla Fredzia nie znajdzie się jakiś tymczasik ? Żal psiaka, żeby tylko nie poszedł na boksy ogólne :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Niestety , nie ma już biednego Freda z nami ...
W ostatnich dniach czuł się bardzo źle , cały czas w ruchu , cały czas krążył w kółko w kojcu, był taki "nieobecny" , bez kontaktu - gdzieś tam w swoim świecie , chwilami miał przebłyski i wracał na ziemię.
Dzisiaj stan jego pogorszył się drastycznie i do tego doszedł bardzo silny atak padaczki - nie udało się go uratować.
Tak bardzo mi przykro ... mam nadzieję , że biegasz kochany Fredziu po zielonych łąkach za TM i jesteś znowu młody , zdrowy i silny. Żegnaj kochany i przepraszam ,że nie zdążyłam cię uratować !

Link to comment
Share on other sites

Stan Chestera poprawia się z dnia na dzień . Te straszne rany goją się nadzwyczaj szybko - nie ma już prawie martwicy ani ropy .Chester jest bardzo wytrwały i dzielny ,a do tego przekochany !
Cudowny staruszek z niego .

Tak obecnie wygląda ta biedna pogryziona pupa - rana jest mniejsza o prawie połowę ! A ta straszna i głęboka rana szarpana na ogonie już się prawie zagoiła.

[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/1071/dsc0684.jpg[/IMG]


A tak wygląda obecnie rana na główce / uszku :
[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/3394/dsc0686.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']brawa dla chesterka ze dzielnie wylizuje sie z tych strasznych ran


szczegolne brawa naleza sie jednak Ciotce Ulv, ze pielegnuje chlopaka, bo to nielada wyzwanie i poswiecenie[/quote]

Oczywiście, przekaż Ulv moje wyrazy uznania. Chociaż ona juz taka misję ma, bez tego by chyba nie umiała zyć;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...