Jump to content
Dogomania

Coś się popsuło...


martusia0140

Recommended Posts

Russellka postaram się w kliker zainwestować. Może to nie jest taki zły pomysł :) Muszę tylko kasę wykombinować. Chcę zamówić w krakvecie i może jeszcze jakieś inne drobiazgi tylko nie wiem który wybrać [url=http://www.krakvet.pl/advanced_search_result.php?keywords=kliker&search_in_description=1&categories_id=&inc_subcat=1&manufacturers_id=&pfrom=&pto=&dfrom=&dto=&x=47&y=11]Wyszukiwanie Zaawansowane > Wyniki Wyszukiwania | KrakVet.pl[/url] (2 ostatnie)

Link to comment
Share on other sites

Ten ostatni mamy, ale szczerze Ci powiem, że dużo wygodniejsze są klikery z przyciskiem, my mamy taki:
[url=http://www.sklep.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=238&sName=iClick--kliker-nowej-generacji]iClick - kliker nowej generacji - Psy, Pies, Szkolenie psa i Sklep dla psów - pies, kliker, szkolenie psa, wychowanie psów. Pies w domu, Problemy z psem. Rasy psów. Dogoterapia.[/url]
i bardzo sobie chwalę, można nacisnąć w każdym momencie, nawet w nie wygodnej dla mnie pozycji, nogą, brzegiem dłoni itp, ta kostka z trixie ma wgłębienie, dodatkowo bardzo często zdarzało mi się chwycić kostkę ze złej strony, a to co chciałam utrwalić przeminęło, dlatego uważam, że lepiej wydać te kilka złotych więcej na cudeńko z guziczkiem (działa na tej samej zasadzie co kostka, ale guziczek jest wysunięty). Dodatkowo kształt jest fantastyczny, bardzo wygodny, także polecam. Napisz jak wam idzie, bardzo chętnie zobaczę też zdjęcia Żuczka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Russelka, postaram się zainwestować w ten twój, ale dopiero w następnym miesiącu :) i skorzystam napewno też z tej strony co mi linka do niej dałaś :cool3:
co do zdjęć, to zastanawiam się nad fotoblogiem dla Żuka. :razz: A co do fotoblogów to byłam u was i Koda jest śliczna:loveu:

PS. Przepraszam, że tak długo nie pisałam

A jeszcze jedno. Mam do Ciebie pytanie Russelka. Ty rzeczy dla psa, akcesoria itd. zamawiasz może z jakiegoś sklepu internetowego? Jak tak, to jakiego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']częściej chodzić z nim na spacery, a na nich bawić się z nim ([COLOR=Red][B]frisbee[/B][/COLOR] np. albo jakieś zwykłe gonitwy)[/QUOTE]

[quote name='Russellka']Najlepszym sposobem na wykształcenie i wzmocnienie komend jest kliker. Jest to urządzenie które za pomocą kliknięcia utrwala w psie dane zachowanie. W umyśle psa tworzy się schemat: "klik ---> smakołyk" Więcej możesz poczytać na stronie o klikerze:
[URL="http://www.dogs.gd.pl/kliker/"]Szkolenie metod� klikerow�[/URL]
Warto też poćwiczyć z nim jakieś psie sporty jak np. dogfrisbee czy [B][COLOR=Red]agility[/COLOR][/B] ;)
Jest to wspaniały sposób na aktywne i radosne spędzenie czasu nie tylko z psem ale i z innymi ludźmi, co dodatkowo pogłębi Twoją więź z Żuczkiem.

Tutaj jest dog frisbee [...] wszystkie te sztuczki pokazane w tym filmiku nie są takie trudne, KAŻDY kto zechce może nauczyć tego swojego psa. Potrzeba tylko chęci, za co szczerze trzymam kciuki ;) [/QUOTE]

Taaak, pies nie ma kontaktu z właścicielką, a Wy polecacie jej frisbee... :crazyeye: Jak raz, drugi, piętnasty rzut nie wyjdzie, pies nie złapie albo dostanie nim w pysk, to relacji zupełnie już nie będzie. Nie zapominając o tym, że dysk musi być psi, bo ludzkim więcej krzywdy można zrobić niż pożytku.

Ja wiem, że frisbee jest modne. Jest i bardzo fajne. Ale dajcie spokój, zwykłe rzucanie piłki, szarpanie się zabawką, pochwały i łapówki starczą... Skoro pies nie słucha właścicieli to PRZED rozpoczęciem trenowania polecanego tu agility czy frisbee trzeba go nauczyć posłuszeństwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Taaak, pies nie ma kontaktu z właścicielką, a Wy polecacie jej frisbee... :crazyeye: Jak raz, drugi, piętnasty rzut nie wyjdzie, pies nie złapie albo dostanie nim w pysk, to relacji zupełnie już nie będzie. Nie zapominając o tym, że dysk musi być psi, bo ludzkim więcej krzywdy można zrobić niż pożytku.

Ja wiem, że frisbee jest modne. Jest i bardzo fajne. Ale dajcie spokój, zwykłe rzucanie piłki, szarpanie się zabawką, pochwały i łapówki starczą... Skoro pies nie słucha właścicieli to PRZED rozpoczęciem trenowania polecanego tu agility czy frisbee trzeba go nauczyć posłuszeństwa.[/QUOTE]
Wiesz, myślę że trochę przesadzasz. Zanim zaczęłam ćwiczyć z Kodą dogfrisbee i agility najpierw o tym poczytałam i myślę, że właścicielka tego wątku też poczyta. Nie wszyscy od razu są pasjonatami, ale pokazując co można zrobić z psem, zachęcać, pokazywać filmiki itp możemy mieć kolejnego dogomaniaka. I nie mówię że "o frisbujcie bo to teraz modne" itp itd. Mówię to, bo sama wiem po sobie, że ćwicząc psie sporty człowiek i pies zbliżają się do siebie bardziej niż kiedykolwiek. Owszem do tego potrzeba cierpliwości, ale ja też kiedyś byłam nie doświadczona, a teraz jestem pasjonatką, właśnie dlatego że dowiedziałam się o tym sporcie poprzez filmik na youtube, czytając wypowiedzi na forum i oczywiście z własnego doświadczenia ;)

Pozdrawiam
Agnieszka & Koda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...