Jump to content
Dogomania

Bryza odeszla za TM...badz szczsliwa tam kochana...Ecia bezpieczna w cudnym DS!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

[quote name='ECIA']kochani wszystkim czasu który pozwoli odetchnąć , spokoju poczucia ze komuś jesteśmy potrzebni i że to co robimy jest ważne nie tylko dla nas......![/QUOTE]

ECIU :calus:
Pytałam tu ostatnio co z Wami , ale cisza zapadła. Napisz co u Was , jak sobie radzicie , jak psinka ...
A z okazji nadchodzących świąt , życzę Wam wiele spokoju i zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

no coż wciąż czekamy na mieszkanko i jak na razie jeszcze na wynajmie .nie jest lekko ale czasy takie ze codzien komus jest dużo ciężej. Mała rośnie i rządzi w domu .Czasem próbuje ustawić kociaka ale ogólnie zyją w zgodzie.CZas teraz petard i problem wychodzenia z domu więc czasem sie zdaża że zapomina o dobrych manierach :-) i mam dodtkowe sprzatanie ale coż cóz jak tu krzyczeć jak wybałuszy te oczeta i złość mija...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ECIA']no coż wciąż czekamy na mieszkanko i jak na razie jeszcze na wynajmie .nie jest lekko ale czasy takie ze codzien komus jest dużo ciężej. Mała rośnie i rządzi w domu .Czasem próbuje ustawić kociaka ale ogólnie zyją w zgodzie.CZas teraz petard i problem wychodzenia z domu więc czasem sie zdaża że zapomina o dobrych manierach :-) i mam dodtkowe sprzatanie ale coż cóz jak tu krzyczeć jak wybałuszy te oczeta i złość mija...[/QUOTE]

Trzymajcie się cieplutko , dla Was też zaswieci słoneczko .
Pisz czasami . Pamiętamy o Was.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bardzo mi przykro. Ecia podbiła moje serce przez te krótkie parę chwil kiedy była u mnie :( Ale tak musi być. Eciu byłaś wspaniałym psem - do dzisiaj widze Twoje wielkie fafle na moich kolanach, i tego Pana co krzyczał w autobusie, że jak mogłam psa do takiego stanu doprowadzić. Dzięki swoim nowym ludziom miałaś to czego wcześniej brakowało...

Pozwalam sobie tutaj napisać, gdyż Sonik to pies z tego samego schroniska, z któego wyciągałam Ecie. Może ktoś z Was pomoże mu, tak jak ja kiedyś na jeden telefon pomogłam Eciosławie?



[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243484-Przerażony-Tajson-potrzebuje-wsparcia-inaczej-nie-doczeka-kolejnej-wiosny-Pomóżci[/URL]


Proszę chociaż o podrzucane i rozsyłanie znajomym. Tajson ma mieć szansę na lepsze życie, mało który psiak ma takie szczęście. Pomóż...


Pozdrawiam,
BoUnTy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...